skladom

29,78 €
24,82 €

Poslať známemu   Vytlačiť

Príslušenstvo pre fotopasce

Výkonný adaptér určený pre napájanie zo siete. Balenie obsahuje napájaciu redukciu vďaka ktorej je možné adaptér použiť pre napájanie fotopascí FOXcam SG880MK a ScoutGuard SG880MK. Pokiaľ budete fotopascu inštalovať v mieste, kde je zdoj napätia 220V, môžete k napájaniu použiť tento adaptér. Vložené batérie potom budú pracovať ako záložné. Adaptér nedobíja akumulátory! Pozor na správne nastavenie polarity a napätia adaptéru. Poškodenie nesprávnym zapojením nepokrýva záruka.

POZOR: k tomuto adaptéru je priložený špeciálny napájací kábel vhodný aj pre SG880MK. 

Podporované fotopasce s univerzálnym adaptérom sú:

SG520

SG520 PRO

RANGER

SG570

SG560

UOVision

Ltl Acorn

FORESTCAM

a iné značky.

Adaptér napája primárne fotopascu. Pri výpadku elektriny doporučujeme mať vo fotopasci pre prípad zálohy batérie.

Vstupné napätie 220 ACV

Výstupné napätie 6 DCV

Možné prúdové zaťaženie 1,5 A

Vstupné napätie 220 ACV

Výstupné napätie 6 DCV

Možné prúdové zaťaženie 1,5 A

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.