skladom

299,52 €
249,60 €

Poslať známemu   Vytlačiť

FOTOPASCE
Fotopasce s GSM

NA ZODEJOV A NA ZVER! Model 2019 s GSM modulom pre okamžité odosielanie fotografií na email alebo mobilný telefón! Vylepšená verzia - o 40% silnejší neviditeľný prísvit s 42 led diódami s vlnovou dĺžkou 940 nm - pre ľudské oko úplne neviditeľné snímanie! Veľký plnofarebný LCD displej! To najlepšie na zlodejov a zver s GSM bez kompromisu! Fotopasca s GSM modulom a podporou GPRS, odosiela fotografie na email alebo mobilný telefón. Fotopasca zachytí pohyb a do niekoľkých málo minút máte fotografiu vo Vašom e-maily alebo mobilnom telefóne. Máte tak okamžitý prehľad o tom, čo sa pred fotopascou deje! Veľká kvalitná anténa s polohovacím kĺbom pre dokonalý príjem GSM signálu. Tam, kde ostatné fotopasce už signál strácajú, fotopasca BUNATY pracuje! Naviac sa anténa vďaka polohovaciemu kĺbu dá sklopiť a máte tak možnosť fotopascu lepšie maskovať! Fotopascu vďaka časovaču môžete tiež nastaviť od kedy do kedy má byť aktívna! Jediná nám známa fotopasca na trhu kombinujúca skvelé maskovanie s minimom lesklých plôch na prednej časti fotopasce. Fotopascu presne zameriate laserovým ukazovadlom a zároveň všetko, čo fotopasca bude snímať, vidíte na veľkom displeji na prednej strane fotopasce! Všetky fotopasce iných značiek majú displeje na zadnej časti fotopasce, preto musíte zameranie fotopasce pri montáži odhadovať! Nočná kvalita fotografií patrí medzi tú najlepšiu na trhu. Vyrobené pre Českú a Slovenskú republiku, kompletné české menu a kvalitný český manuál! Citlivé pohybové čidlo! Fotopasca vyladená naozaj do detailu za priaznivú cenu! Čítajte ďalej v opise v čom fotopasca BUNATY vyniká pred konkurenciou! Ku každej fotopasci BUNATY FULL HD GSM ZADARMO príslušenstvo - 16GB sd karta + batérie. U nás dostanete fotopascu naozaj kompletnú.

 

bunaty_banner_2018_2(3).gif

Telo prístroja je prevedené v maskovaní s minimom lesklých plôch. Integrovaný GSM modul s podporou prenosu GPRS Ovládanie pomocou farebného displeja na prednej strane fotopasce Obrazový snímač CMOS až 12MP podľa nastavenia Farebný Objektív F / NIE = 3,1 mm FOV (Zorné pole) = 52 ° IR -dosvit až 15m Pamäťová karta až SD16GB Obrazové rozlíšenie až 12MP podľa nastavenia rozlíšenie videa až 1080P FULL HD PIR nastaviteľná citlivosť (Vysoká / Normálna / Nízka) Rýchlosť spúšte 0,8s Dĺžka videa až 60s odtlačkom pečiatky na fotografiu - dátum + čas Napájanie 8 × AA Rozmery 132mm x 88mm x 65mm Prísvit s vlnovou dĺžkou 940 nm! Nočné fotografie z fotopascí Bunaty patria medzi najlepšie v ponuke!

foto_bunaty2popis(1).jpg

MODEL ROKU 2019 UŽ SKLADOM!

bunaty_vice_led3(2)(4).jpg

Prečo fotopasca BUNATY a v čom je lepšia:

1. Skvelé maskovanie a spracovanie s dokonalou izoláciou proti nepriaznivým vplyvom

prisvit(3).jpg

 

Minimum lesklých plôch na prednej strane fotopasce. Neviditeľný prísvit je opticky maskovaný do menších častí a tým sa znižuje možnosť odleskov za denného svetla. Fotopasca Bunaty sa jednoducho maskuje. Kvalitné spracovanie všetkých plastových dielov s predným krytom v 3D!

2. Veľký LCD displej logicky umiestnený na prednej časti fotopasce, po odklopení predného krytu!bunaty_vice_led_7(1).jpg

 

Fotopascu umiestnite na požadované miesto a na displeji presne vidíte čo bude fotopasca snímať! Drvivá väčšina výrobcov má u fotopascí displej umiestnený na zadnej časti fotopasce, preto ak fotopascu inštalujete, musíte iba odhadovať kam fotopasca mieri a čo bude snímať. Žiadna fotopasca ScoutGuard, Acorn (okrem starých modelov 6210, ktoré majú veľmi slabý neviditeľný blesk) vám neumožní sa pozrieť na displej a prekontrolovať zameranie fotopasce!

 

3. Integrované laserové ukazovadlo, ktoré Vám opäť uľahčí zameranie fotopasce.

fotopast_laser.jpg

Ak zákazník potrebuje inštalovať fotopascu do vyšších miest, býva veľmi ťažké fotopascu správne zamerať, ale u fotopasce BUNATY zapnete jednoducho laserové ukazovadlo. Tak máte fotopascu zameranú za okamih a všetko si ešte jednoducho overíte na veľkom displeji! Len veľmi ťažko budete na trhu hľadať fotopascu s laserovým ukazovadlom a predným displejom, ktorý bude zobrazovať aktuálne snímanú plochu!


4. Vypínanie a zapínanie je u fotopascí BUNATY jednoduché!

fotopast_tlacitko.jpg

Fotopasce Acorn majú nelogicky umiestnený prepínač OFF, ON v spodnej časti fotopasce.

vypinac_acorn.jpg

Ak je fotopasca umiestnená, je veľmi ťažké fotopascu u týchto značiek vypnúť bez demontáže. Musíte fotopascu zložiť a vziať do ruky, otočiť a malý prepínač prepnúť! Navyše, tento prepínač je veľmi náchylný na ulomenie! Fotopasca BUNATY má prepínač veľký a prehľadný, umiestnený pod predným krytom. Kryt fotopasce odklopíte a jednoducho prepínač prepnete do požadovanej polohy!

5. Výmena batérií je u fotopasce BUNATY naozaj jednoduchá, fotopascu nemusíte demontovať, iba odklopíte predný kryt, stlačíte tlačidlo a vysuniete zásobník s batériami. Potom ich vymeníte za nové a zásobník späť zasuniete, takže nemusíte fotopascu dávať dole napríklad zo stromu!

baterie-20fotopast-1.jpg

Fotopasce Acorn musíte pre výmenu batérií vždy zložiť, vziať do ruky a batérie vymeniť!

baterie_fotopast_acorn.jpg

Pokiaľ dôjde k vytečeniu batérií, u fotopascí Acorn, ScoutGuard dôjde väčšinou k nenávratnému zničeniu fotopasce. Fotopasce BUNATY majú batérie oddelené v zásobníku tak, aby nedošlo k poškodeniu fotopasce!

6. Zistenie stavu batérií u fotopasci BUNATY je narozdiel od iných fotopascí jednoduché! Jednoducho odklopíte predný kryt a na veľkom displeji vidíte stav batérií. Pre zistenie stavu batérií u fotopascí Acorn (okrem starého modelu 6210 so slabým neviditeľným bleskom) vďaka umiestneniu displeja na zadnej strane fotopasce musíte vždy fotopascu demontovať!

7. Skvelá kvalita nočných fotografií, ktorá prevyšuje aj oveľa drahšie fotopasce. Porovnanie snímok z fotopascí ACORN a ScoutGuard nižšie!

8. Veľká kvalitná anténa s polohovacím kĺbom pre príjem GSM signálu. Tam, kde ostatné fotopasce už signál strácajú, fotopasca BUNATY pracuje! Navyše sa anténa vďaka polohovaciemu kĺbu dá sklopiť a máte tak možnosť fotopascu lepšie maskovať!

antena.jpg

9. Kvalitné multizónové pohybové čidlo reagujúce na teplo s maximálnym dosahom!

10. Fotopasca Bunaty je vyrobená pre Českú a Slovenskú republiku, čo garantuje kvalitný a rýchly servis! Kompletné české menu a kvalitný český manuál je samozrejmosťou, vrátane telefonickej podpory pri nastavení fotopasce!

Fotopasca BUNATY má ďalšie funkcie ako napríklad časovač, kde si môžete nastaviť od kedy do kedy má byť fotopasca aktívna. Funkcia časozber je ideálna pre monitorovanie veľkých plôch alebo akékoľvek iné časozberné snímanie, kedy fotopasca fotí v pravidelnom intervale bez nutnosti zaznamenania pohybu!


Predstavujeme fotopascu BUNATY Full HD GSM

Fotopasce BUNATY sú na trhu už od roku 2015 a patria medzi najpredávanejšie fotopasce v Českej republike! Pre rok 2019 je už pripravený  v predaji nový model s rýchlejším procesorom, ale hlavne s o 40% účinnejším neviditeľným prísvitom! Fotografie sú za úplnej tmy jasnejšie než u iných zdanlivo podobných fotopascí! Model 2019! Fotopasca Bunaty Full HD prináša množstvo zlepšení, ktoré ocenia užívatelia najmä pri kontrole a prehliadke fotopasce, výmene pamäťovej karty či batérií. Výrobca stavil na ľahké a jednoduché ovládanie, odstránil nedostatky, ktorými trpia iné značky, ktoré sú k dispozícii na českom trhu. Môžeme povedať, že fotopasca Bunaty Full HD je predstaviteľom novej generácie týchto výrobkov s jednoduchým a prehľadným ovládaním a zároveň s vynikajúcou kvalitou zhotovovaných záberov. Samozrejmosťou je úplne neviditeľné snímanie o frekvencii 940 nm, teraz pre rok 2019 s o 40% zosilneným účinkom! Kompletné české menu a kvalitný český manuál! Fotopasca bola vyvinutá priamo pre Českú a Slovenskú republiku! Fotopasca BUNATY Full HD sa predáva v dvoch verziách - ako základný model a tiež s GSM modulom, ktorý umožňuje posielať fotografie na email alebo mobilný telefón. Vďaka úprave s GSM môžete dostávať záber vo forme MMS na mobil okamžite po vyfotení alebo na email prostredníctvom internetovej siete. V tejto recenzii sa pozrieme na oba modely a zoznámime sa kompletne s možnosťami nastavenia! Pre českého užívateľa je príjemné, že nápisy na obale fotopasce sú v češtine, má tak istotu, že tento výrobok je určený prednostne pre český trh. Aj dnes sa bohužiaľ stáva, že predajcovia pri zahraničných výrobkoch iba prehrajú softvér, ale inak sa používateľ s češtinou nestretne. Poteší tiež to, že pri oboch modeloch sú k dispozícii všetky potrebné káble, takže nie je nutné ich zvlášť objednávať. Nová fotopasca Bunaty Full HD má navyše kvalitný popruh so silnou sponou.

 

Pohodlné vkladanie pamäťovej karty z boku prístroja. Fotopasca Bunaty Full HD je vyrobená z kvalitných plastových dielov, čo je dôležité ako ochrana pred poveternostnými podmienkami. Aj pri podrobnom skúmaní je jasné, že diely sedia presne, nikde nie sú štrbiny, výrobca venoval dostatočnú pozornosť ochrane pred vlhkosťou. Narozdiel od iných fotopascí sa u tohto modelu vkladá pamäťová karta (SD) z boku, čo je určite praktickejšie ako zo spodu prístroja tak ako u iných značiek. Model Bunaty Full HD sa dodáva vo farebným prevedení CAMO, čo je imitácia lístia. Variant CAMO pôsobí vydarene, ideálne pre české a slovenské podmienky, farebný odtieň má všetky predpoklady dobre maskovať umiestnenie fotopasce. Nie je neobvyklé, že iní výrobcovia volia farebné odtiene prevedenie CAMO príliš svetlé a fotopasca sa horšie maskuje.

Ochrana proti prezradeniu pasce. Fotopasca Bunaty Full HD je vybavená nočným prisvietením, čo je infračervené svetlo pre ľudské či zvieracie oko neviditeľné, ale umožňuje obstaranie kvalitného záberu aj za úplnej tmy. Technické riešenie prísvitu na modeli BUNATY, ktoré je rozčlenené do viacerých oddielov zaisťuje, aby na fotopasci bolo čo najmenej lesklých plôch. Tie môžu pri slnečnom svite svojim odrazom vyplašiť zviera či prezradiť umiestnenie fotopasce prípadnému zlodejovi. Múdre je aj umiestnenie pohybového senzora, objektívu a prísvitu čo najbližšie k sebe, čo uľahčuje maskovanie. Polovicu prístroja je možné úplne schovať.

 

Displej na přední straně a laserové ukazovátko Po odklopení ochranného plastového krytu vidíte všechny důležité části, funkce a tlačítka . Na přední části otevřené fotopasti Bunaty Full HD zaujme velký barevný displej, který vám umožňuje vidět místo, kam míří objektiv. Díky laserovému ukazovátku pak směr objektivu přesně zamíříte a vyladíte. Je to výhodné při kontrole umístění přístroje a nového nastavení. U přístrojů, kde displej chybí, můžete místo jen hrubě odhadnout. To je nedostatek zejména v případě, že hlavním účelem fotopasti je ochrana majetku. Některé fotopasti mají také displej, ale ten je umístěn většinou na zadní straně těla přístroje, což značně komplikuje přesné zacílení. To je problém, pokud chcete fotopast umístit na výše položené místo. Fotopast Bunaty Full HD umístěním displeje na přední stranu tento nedostatek odstranila.  

Displej fotopasti Bonaty informuje uživateleo všech aktivitách, například o zvoleném režimu, zda je přístroj nastaven jen na pořizování snímku, videa či na obojí. Dále okamžitě ví, zda je v přístroji vložena SD karta, jaká je síla signálu či název operátora (pouze u modelu s GSM). Z displeje se také dozví, jaký je stav baterií, kolik přístroj vyfotil snímků a jaká je kapacita SD karty. Přepínače, nastavení fotopasti Oproti jiným výrobkům fotopast Bunaty Full HD má tlačítko zapínání a vypínání (ON, OFF,TEST) umístěné na hlavní stěně fotopasti. Je to přehledné řešení, protože všechny funkce jsou na jednom místě. Některé jiné výrobky mají umístění vypínače na spodní části přístroje, takže fotopast musíte vzít do ruky, otáčet s ní, nebo se snažit tlačítko nahmatat, což je v obtížném terénu nepříjemné. Fotopast Bunaty tento problém vyřešila. Vypínání a zapínání fotopasti je snadné a nehrozí, že by se tlačítko ulomilo jako v případě umístění na spodu přístroje. Přístroj nastavíte pomocí menu a dalších 5 tlačítek. Snadná manipulaci i kontrola baterií

Překvapivě snadná je také výměna a kontrola baterií. Není nutné demontovat přístroj, s nímž jste měli práci a umístili ho do správné polohy například na strom. Jen odklopíte přední kryt, stisknete tlačítko a vysunete zásobník s bateriemi . V terénu tuto funkci jistě oceníte. Výhodou je také to, že fotopast Bunaty má baterie v zásobníku odděleny, takže ani při případném vytečení baterie se fotopast na rozdíl od jiných značek nijak nepoškodí. Velmi rychle a pohodlně baterie zkontrolujete. Stačí odklopit kryt a na displeji hned vidíte, kolik energie baterie ještě mají.

Full HD u Bunaty není žádný reklamní trik Model Bunaty Full HD díky kvalitě pořizovaných snímků předčí i některé podstatně dražší přístroje. Umí nejenom pořizovat statické snímky, ale i videa ve Full HD kvalitě se záznamem zvuku. Vše lze snadno nastavit. Můžete přístroj upravit tak, že vám pořídí jen fotografie, video nebo obojí. K dalším užitečným funkcím fotopasti Bunaty patří například Časovač, s jehož pomocí přesně zvolíte dobu, po kterou bude fotopast aktivní a kdy bude reagovat na čidlo pohybu. Funkce Časosběr zase umožňuje tzv. časosběrné snímání v určeném pravidelném intervalu bez ovlivnění čidlem pohybu. Důležitá funkce je například PIR interval, který určuje časovou prodlevu mezi snímky. Na fotopasti Bunaty lze také nastavit citlivost pohybových čidel či délku videa.  Model s GSM – posílání MMS nebo snímků na email Fotopast Bunaty Full HD s GSM je variantou pro kontinuální sledování činnosti fotopasti a okamžité vyhodnocování snímků. Umožňuje dva režimu, tedy posílání MMS na mobil či posílání snímků na email. Režim MMS je draží, protože se platí za každé odeslání fotografie. Máte však okamžitě na mobilu kontrolu, co se kolem fotopasti děje. Režim posílání na email je levnější, protože se děje prostřednictvím internetu. Výhodná je například předplacená karta SIM, kterou po určité době jen dobíjíte. V éře chytrých telefonů se o příchozích snímcích na email okamžitě dozvíte. Dobrý nápad je, že anténa se dá sklopit a přístroj se tak lépe zamaskuje. Náklady na neomezé množství odeslaných fotgrafií na email jsou cca 50 až100 Kč měsíčně. Výhoda domácího servisu Fotopast Bunaty Full HD se vyrábí pro Česko i Slovensko, k dispozici je český manuál. Předností tohoto přístroje je, že domácí servis je rychlejší a přístupnější, než domluva se zahraničím. Výrobce přístrojů Bunaty nabízí také telefonickou komunikaci při řešení některých složitějších otázek nastavení přístroje.

  UKÁZKA FOTOGRAFIÍ  

 

 

 • Telo prístroja je maskované s minimom lesklých plôch
 • Integrovaný GSM modul s podporou prenosu GPRS
 • ovládanie pomocou farebného displeja na prednej strane fotopasce
 • Obrazový snímač CMOS až 12MP podľa nastavenia Farebný
 • Objektív F / NE = 3,1 mm
 • FOV (Zorné pole) = 52°
 • IR-dosvit až 15m
 • Pamäťová karta až SD16GB
 • Obrazové rozlíšenie až 12MP podľa nastavenia
 • Rozlíšenie videa až 1080P FULL HD
 • PIR nastaviteľná citlivosť (Vysoká / Normálna / Nízka)
 • Rýchlosť spúšte 0,8s
 • Dĺžka videa až 60s
 • Pečiatka  na fotografii - dátum + čas
 • Napájanie 8 × AA
 • Rozmery 132mm x 88mm x 65mm
 • Prísvit o vlnovej dĺžke 940nm! 

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

 • Rýchle dodanie

  Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

 • Široká ponuka

  V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

 • Pravidelné akcie

  Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.