skladom

288,47 €
240,39 €

Poslať známemu   Vytlačiť

FOTOPASCE
Fotopasce s GSM

NA ZODEJOV A NA ZVER! Model 2019 s GSM modulom pre okamžité odosielanie fotografií na email alebo mobilný telefón! Vylepšená verzia - o 40% silnejší neviditeľný prísvit s 42 led diódami s vlnovou dĺžkou 940 nm - pre ľudské oko úplne neviditeľné snímanie! Veľký plnofarebný LCD displej! To najlepšie na zlodejov a zver s GSM bez kompromisu! Fotopasca s GSM modulom a podporou GPRS, odosiela fotografie na email alebo mobilný telefón. Fotopasca zachytí pohyb a do niekoľkých málo minút máte fotografiu vo Vašom e-maily alebo mobilnom telefóne. Máte tak okamžitý prehľad o tom, čo sa pred fotopascou deje! Veľká kvalitná anténa s polohovacím kĺbom pre dokonalý príjem GSM signálu. Tam, kde ostatné fotopasce už signál strácajú, fotopasca BUNATY pracuje! Naviac sa anténa vďaka polohovaciemu kĺbu dá sklopiť a máte tak možnosť fotopascu lepšie maskovať! Fotopascu vďaka časovaču môžete tiež nastaviť od kedy do kedy má byť aktívna! Jediná nám známa fotopasca na trhu kombinujúca skvelé maskovanie s minimom lesklých plôch na prednej časti fotopasce. Fotopascu presne zameriate laserovým ukazovadlom a zároveň všetko, čo fotopasca bude snímať, vidíte na veľkom displeji na prednej strane fotopasce! Všetky fotopasce iných značiek majú displeje na zadnej časti fotopasce, preto musíte zameranie fotopasce pri montáži odhadovať! Nočná kvalita fotografií patrí medzi tú najlepšiu na trhu. Vyrobené pre Českú a Slovenskú republiku, kompletné české menu a kvalitný český manuál! Citlivé pohybové čidlo! Fotopasca vyladená naozaj do detailu za priaznivú cenu! Čítajte ďalej v opise v čom fotopasca BUNATY vyniká pred konkurenciou! Ku každej fotopasci BUNATY FULL HD GSM ZADARMO príslušenstvo - 16GB sd karta + batérie. U nás dostanete fotopascu naozaj kompletnú.

 

bunaty_banner_2018_2(3).gif

Telo prístroja je prevedené v maskovaní s minimom lesklých plôch. Integrovaný GSM modul s podporou prenosu GPRS Ovládanie pomocou farebného displeja na prednej strane fotopasce Obrazový snímač CMOS až 12MP podľa nastavenia Farebný Objektív F / NIE = 3,1 mm FOV (Zorné pole) = 52 ° IR -dosvit až 15m Pamäťová karta až SD16GB Obrazové rozlíšenie až 12MP podľa nastavenia rozlíšenie videa až 1080P FULL HD PIR nastaviteľná citlivosť (Vysoká / Normálna / Nízka) Rýchlosť spúšte 0,8s Dĺžka videa až 60s odtlačkom pečiatky na fotografiu - dátum + čas Napájanie 8 × AA Rozmery 132mm x 88mm x 65mm Prísvit s vlnovou dĺžkou 940 nm! Nočné fotografie z fotopascí Bunaty patria medzi najlepšie v ponuke!

foto_bunaty2popis(1).jpg

MODEL ROKU 2019 UŽ SKLADOM!

bunaty_vice_led3(2)(4).jpg

Prečo fotopasca BUNATY a v čom je lepšia:

1. Skvelé maskovanie a spracovanie s dokonalou izoláciou proti nepriaznivým vplyvom

prisvit(3).jpg

 

Minimum lesklých plôch na prednej strane fotopasce. Neviditeľný prísvit je opticky maskovaný do menších častí a tým sa znižuje možnosť odleskov za denného svetla. Fotopasca Bunaty sa jednoducho maskuje. Kvalitné spracovanie všetkých plastových dielov s predným krytom v 3D!

2. Veľký LCD displej logicky umiestnený na prednej časti fotopasce, po odklopení predného krytu!bunaty_vice_led_7(1).jpg

 

Fotopascu umiestnite na požadované miesto a na displeji presne vidíte čo bude fotopasca snímať! Drvivá väčšina výrobcov má u fotopascí displej umiestnený na zadnej časti fotopasce, preto ak fotopascu inštalujete, musíte iba odhadovať kam fotopasca mieri a čo bude snímať. Žiadna fotopasca ScoutGuard, Acorn (okrem starých modelov 6210, ktoré majú veľmi slabý neviditeľný blesk) vám neumožní sa pozrieť na displej a prekontrolovať zameranie fotopasce!

 

3. Integrované laserové ukazovadlo, ktoré Vám opäť uľahčí zameranie fotopasce.

fotopast_laser.jpg

Ak zákazník potrebuje inštalovať fotopascu do vyšších miest, býva veľmi ťažké fotopascu správne zamerať, ale u fotopasce BUNATY zapnete jednoducho laserové ukazovadlo. Tak máte fotopascu zameranú za okamih a všetko si ešte jednoducho overíte na veľkom displeji! Len veľmi ťažko budete na trhu hľadať fotopascu s laserovým ukazovadlom a predným displejom, ktorý bude zobrazovať aktuálne snímanú plochu!


4. Vypínanie a zapínanie je u fotopascí BUNATY jednoduché!

fotopast_tlacitko.jpg

Fotopasce Acorn majú nelogicky umiestnený prepínač OFF, ON v spodnej časti fotopasce.

vypinac_acorn.jpg

Ak je fotopasca umiestnená, je veľmi ťažké fotopascu u týchto značiek vypnúť bez demontáže. Musíte fotopascu zložiť a vziať do ruky, otočiť a malý prepínač prepnúť! Navyše, tento prepínač je veľmi náchylný na ulomenie! Fotopasca BUNATY má prepínač veľký a prehľadný, umiestnený pod predným krytom. Kryt fotopasce odklopíte a jednoducho prepínač prepnete do požadovanej polohy!

5. Výmena batérií je u fotopasce BUNATY naozaj jednoduchá, fotopascu nemusíte demontovať, iba odklopíte predný kryt, stlačíte tlačidlo a vysuniete zásobník s batériami. Potom ich vymeníte za nové a zásobník späť zasuniete, takže nemusíte fotopascu dávať dole napríklad zo stromu!

baterie-20fotopast-1.jpg

Fotopasce Acorn musíte pre výmenu batérií vždy zložiť, vziať do ruky a batérie vymeniť!

baterie_fotopast_acorn.jpg

Pokiaľ dôjde k vytečeniu batérií, u fotopascí Acorn, ScoutGuard dôjde väčšinou k nenávratnému zničeniu fotopasce. Fotopasce BUNATY majú batérie oddelené v zásobníku tak, aby nedošlo k poškodeniu fotopasce!

6. Zistenie stavu batérií u fotopasci BUNATY je narozdiel od iných fotopascí jednoduché! Jednoducho odklopíte predný kryt a na veľkom displeji vidíte stav batérií. Pre zistenie stavu batérií u fotopascí Acorn (okrem starého modelu 6210 so slabým neviditeľným bleskom) vďaka umiestneniu displeja na zadnej strane fotopasce musíte vždy fotopascu demontovať!

7. Skvelá kvalita nočných fotografií, ktorá prevyšuje aj oveľa drahšie fotopasce. Porovnanie snímok z fotopascí ACORN a ScoutGuard nižšie!

8. Veľká kvalitná anténa s polohovacím kĺbom pre príjem GSM signálu. Tam, kde ostatné fotopasce už signál strácajú, fotopasca BUNATY pracuje! Navyše sa anténa vďaka polohovaciemu kĺbu dá sklopiť a máte tak možnosť fotopascu lepšie maskovať!

antena.jpg

9. Kvalitné multizónové pohybové čidlo reagujúce na teplo s maximálnym dosahom!

10. Fotopasca Bunaty je vyrobená pre Českú a Slovenskú republiku, čo garantuje kvalitný a rýchly servis! Kompletné české menu a kvalitný český manuál je samozrejmosťou, vrátane telefonickej podpory pri nastavení fotopasce!

Fotopasca BUNATY má ďalšie funkcie ako napríklad časovač, kde si môžete nastaviť od kedy do kedy má byť fotopasca aktívna. Funkcia časozber je ideálna pre monitorovanie veľkých plôch alebo akékoľvek iné časozberné snímanie, kedy fotopasca fotí v pravidelnom intervale bez nutnosti zaznamenania pohybu!


Predstavujeme fotopascu BUNATY Full HD GSM

Fotopasce BUNATY sú na trhu už od roku 2015 a patria medzi najpredávanejšie fotopasce v Českej republike! Pre rok 2019 je už pripravený  v predaji nový model s rýchlejším procesorom, ale hlavne s o 40% účinnejším neviditeľným prísvitom! Fotografie sú za úplnej tmy jasnejšie než u iných zdanlivo podobných fotopascí! Model 2019! Fotopasca Bunaty Full HD prináša množstvo zlepšení, ktoré ocenia užívatelia najmä pri kontrole a prehliadke fotopasce, výmene pamäťovej karty či batérií. Výrobca stavil na ľahké a jednoduché ovládanie, odstránil nedostatky, ktorými trpia iné značky, ktoré sú k dispozícii na českom trhu. Môžeme povedať, že fotopasca Bunaty Full HD je predstaviteľom novej generácie týchto výrobkov s jednoduchým a prehľadným ovládaním a zároveň s vynikajúcou kvalitou zhotovovaných záberov. Samozrejmosťou je úplne neviditeľné snímanie o frekvencii 940 nm, teraz pre rok 2019 s o 40% zosilneným účinkom! Kompletné české menu a kvalitný český manuál! Fotopasca bola vyvinutá priamo pre Českú a Slovenskú republiku! Fotopasca BUNATY Full HD sa predáva v dvoch verziách - ako základný model a tiež s GSM modulom, ktorý umožňuje posielať fotografie na email alebo mobilný telefón. Vďaka úprave s GSM môžete dostávať záber vo forme MMS na mobil okamžite po vyfotení alebo na email prostredníctvom internetovej siete. V tejto recenzii sa pozrieme na oba modely a zoznámime sa kompletne s možnosťami nastavenia! Pre českého užívateľa je príjemné, že nápisy na obale fotopasce sú v češtine, má tak istotu, že tento výrobok je určený prednostne pre český trh. Aj dnes sa bohužiaľ stáva, že predajcovia pri zahraničných výrobkoch iba prehrajú softvér, ale inak sa používateľ s češtinou nestretne. Poteší tiež to, že pri oboch modeloch sú k dispozícii všetky potrebné káble, takže nie je nutné ich zvlášť objednávať. Nová fotopasca Bunaty Full HD má navyše kvalitný popruh so silnou sponou.

 

Pohodlné vkladanie pamäťovej karty z boku prístroja. Fotopasca Bunaty Full HD je vyrobená z kvalitných plastových dielov, čo je dôležité ako ochrana pred poveternostnými podmienkami. Aj pri podrobnom skúmaní je jasné, že diely sedia presne, nikde nie sú štrbiny, výrobca venoval dostatočnú pozornosť ochrane pred vlhkosťou. Narozdiel od iných fotopascí sa u tohto modelu vkladá pamäťová karta (SD) z boku, čo je určite praktickejšie ako zo spodu prístroja tak ako u iných značiek. Model Bunaty Full HD sa dodáva vo farebným prevedení CAMO, čo je imitácia lístia. Variant CAMO pôsobí vydarene, ideálne pre české a slovenské podmienky, farebný odtieň má všetky predpoklady dobre maskovať umiestnenie fotopasce. Nie je neobvyklé, že iní výrobcovia volia farebné odtiene prevedenie CAMO príliš svetlé a fotopasca sa horšie maskuje.

Ochrana proti prezradeniu pasce. Fotopasca Bunaty Full HD je vybavená nočným prisvietením, čo je infračervené svetlo pre ľudské či zvieracie oko neviditeľné, ale umožňuje obstaranie kvalitného záberu aj za úplnej tmy. Technické riešenie prísvitu na modeli BUNATY, ktoré je rozčlenené do viacerých oddielov zaisťuje, aby na fotopasci bolo čo najmenej lesklých plôch. Tie môžu pri slnečnom svite svojim odrazom vyplašiť zviera či prezradiť umiestnenie fotopasce prípadnému zlodejovi. Múdre je aj umiestnenie pohybového senzora, objektívu a prísvitu čo najbližšie k sebe, čo uľahčuje maskovanie. Polovicu prístroja je možné úplne schovať.

 

Displej na prednej strane a laserové ukazovadlo. Po odklopení ochranného plastového krytu vidíte všetky dôležité časti, funkcie a tlačidlá. Na prednej časti otvorenej fotopasce Bunaty Full HD zaujme veľký farebný displej, ktorý vám umožňuje vidieť miesto, kam mieri objektív. Vďaka laserovému ukazovadlu potom smer objektívu presne zamierite a vyladíte. Je to výhodné pri kontrole umiestnenia prístroja a nového nastavenia. Pri prístrojoch, kde displej chýba, môžete miesto len zhruba odhadnúť. To je nedostatkom najmä v prípade, že hlavným účelom fotopasce je ochrana majetku. Niektoré fotopasce majú tiež displej, ale ten je umiestnený väčšinou na zadnej strane tela prístroja, čo značne komplikuje presné zacielenie. To je problém, ak chcete fotopascu umiestniť na vyššie položené miesto. Fotopasca Bunaty Full HD umiestnením displeja na prednú stranu tento nedostatok odstránila.

 


Displej fotopasce Bunaty informuje užívateľa o všetkých aktivitách, napríklad o zvolenom režime, či je prístroj nastavený len na fotenie, video, či na oboje. Ďalej okamžite vie, či je v prístroji vložená SD karta, aká je sila signálu či názov operátora (iba pri modeli s GSM). Z displeja sa tiež dozviete aký je stav batérií, koľko prístroj vyfotil záberov a aká je kapacita SD karty. 

Prepínače, nastavenie fotopasce. Oproti iným výrobkom fotopasca Bunaty Full HD má tlačidlo zapínania a vypínania (ON, OFF, TEST) umiestnené na hlavnej stene fotopasce. Je to prehľadné riešenie, pretože všetky funkcie sú na jednom mieste. Niektoré iné výrobky majú umiestnenie vypínača na spodnej časti prístroja, takže fotopascu musíte vziať do ruky, otáčať ňou alebo sa snažiť tlačidlo nahmatať, čo je v ťažkom teréne nepríjemné. Fotopasca Bunaty tento problém vyriešila. Vypínanie a zapínanie fotopasce je jednoduché a nehrozí, že by sa tlačidlo ulomilo ako v prípade umiestnenia na spodnej časti prístroja. Prístroj nastavíte pomocou menu a ďalších 5 tlačidiel. Ľahká manipulácia i kontrola batérií

 

 

Prekvapivo jednoduchá je taktiež výmena a kontrola batérií. Nie je nutné demontovať prístroj, s ktorým ste si dali námahu a umiestnili ho do správnej polohy napríklad na strom. Len odklopíte predný kryt, stlačíte tlačidlo a vysuniete zásobník s batériami. V teréne túto funkciu určite oceníte. Výhodou je tiež to, že fotopasca Bunaty má batérie v zásobníku oddelené, takže ani pri prípadnom vytečení batérie sa fotopasca, narozdiel od iných značiek, nijako nepoškodí. Veľmi rýchlo a pohodlne batérie skontrolujete. Stačí odklopiť kryt a na displeji hneď vidíte, koľko energie batérie ešte majú.

Full HD u Bunaty nie je žiadny reklamný trik. Model Bunaty Full HD vďaka kvalite zachytených záberov predčí aj niektoré podstatne drahšie prístroje. Vie nielen zhotovovať statické snímky, ale aj videá vo Full HD kvalite so záznamom zvuku. Všetko sa dá ľahko nastaviť. Môžete prístroj upraviť tak, že vám vyhotoví iba fotografie, video alebo oboje. K ďalším užitočným funkciám fotopasce Bunaty patrí napríklad Časovač, s ktorého pomocou presne zvolíte dobu, po ktorú bude fotopasca aktívna a kedy bude reagovať na snímač pohybu. Funkcia časozberu zase umožňuje tzv. časozberné snímanie v určenom pravidelnom intervale bez ovplyvnenia čidlom pohybu. Dôležitá funkcia je napríklad PIR interval, ktorý určuje časové oneskorenie medzi snímkami. Na fotopasci Bunaty sa dá tiež nastaviť citlivosť pohybových snímačov či dĺžka videa.

Model s GSM - posielanie MMS alebo záberov na email. Fotopasca Bunaty Full HD s GSM je variantom pre kontinuálne sledovanie činnosti fotopasce a okamžité vyhodnocovanie záberov. Umožňuje dva režimy, teda posielanie MMS na mobil či posielanie záberov na email. Režim MMS je drachší, pretože sa platí za každé odoslanie fotografie. Máte však okamžite na mobile kontrolu, čo sa okolo fotopasce deje. Režim posielania na email je lacnejší, pretože sa uskutočňuje prostredníctvom internetu. Výhodná je napríklad predplatená karta SIM, ktorú po určitej dobe len dobíjate. V ére inteligentných telefónov sa o prichádzajúcich snímkach na email okamžite dozviete. Dobrý nápad je, že anténa sa dá sklopiť a prístroj sa tak lepšie zamaskuje. Náklady na neobmedzené množstvo odoslaných fotografií na email sú cca 2 až 3 EUR mesačne. 

Výhoda domáceho servisu. Fotopasca Bnaty Full HD sa vyrába pre Česko i Slovensko, k dispozícii je český manuál. Prednosťou tohto prístroja je, že domáci servis je rýchlejší a prístupnejší, ako dorozumievanie sa so zahraničím. Výrobca prístrojov Bunaty ponúka aj telefonickú komunikáciu pri riešení niektorých zložitejších otázok nastavenia prístroja.

 

  UKÁZKA FOTOGRAFIÍ  

 

 

 • Telo prístroja je maskované s minimom lesklých plôch
 • Integrovaný GSM modul s podporou prenosu GPRS
 • Ovládanie pomocou farebného displeja na prednej strane fotopasce
 • Obrazový snímač CMOS až 12MP podľa nastavenia Farebný
 • Objektív F / NE = 3,1 mm
 • FOV (Zorné pole) = 52°
 • IR-dosvit až 15m
 • Pamäťová karta až SD16GB
 • Obrazové rozlíšenie až 12MP podľa nastavenia
 • Rozlíšenie videa až 1080P FULL HD
 • PIR nastaviteľná citlivosť (Vysoká / Normálna / Nízka)
 • Rýchlosť spúšte 0,8s
 • Dĺžka videa až 60s
 • Pečiatka  na fotografii - dátum + čas
 • Napájanie 8 × AA
 • Rozmery 132mm x 88mm x 65mm
 • Prísvit o vlnovej dĺžke 940nm! 

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Maketa fotopasce
nie je skladom
23,30 €
27,96 €

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

 • Rýchle dodanie

  Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

 • Široká ponuka

  V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

 • Pravidelné akcie

  Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.