skladom
8595584640725

1 434,78 €
1 195,65 €

Poslať známemu   Vytlačiť

Inšpekčné kamery
Inšpekčná kamera CEL-TEC Pipe Cam 40 Expert
 
Jedná sa o najmodernejší typ inšpekčnej kamery, ktorá vyhovie aj veľmi náročným požiadavkám - verzia 2017 s meračom vzdialenosti a klávesnicou!
 
Zariadenie určené pre inšpekciu kanalizácií, odpadov, drenážou, studní, komínov atď.
 
Zariadenie je dodávané v plastovom army kufri. Zobrazovacia jednotka 7 "je umiestnená v hornom veku.
 
40 m kábel je obalený skleným vláknom (pružný, pevný). Kábel i kamera sú vodotesné.
 
Kovová kamera je vybavená zafírovú šošovkou a regulovateľným prisvietením.
 
V balení krytka hlavy a plastový vystředovák.

Inšpekčná kamera PipeCam 40 Expert s 40 m káblom, zobrazovacou jednotkou, meračom vzdialenosti a klávesnicou je zariadenie určené pre inšpekciu kanalizácií, odpadov, drenáží, studní, komínov atď. Zobrazovacia jednotka 9 "je umiestnená v hornom veku. 40m kábel je obalený skleným vláknom (pružný, pevný). Kábel i kamera sú vodotesné. Záznam je farebný, rozlíšenie 720 x 576 pixelov.

Kvalitný LCD displej.

Jednou z predností, ktorou vyniká rad Expert oproti ostatným je kvalitný a krásne čistý obraz na LCD displeji, ktorý je súčasťou veka kufra. Farebný 9" displej o rozlíšení 800 x 600 zobrazuje ako živý náhľad obrazu z kamery, tak samozrejme slúži pre nastavenie, ktoré je mimochodom jednoduché aj vďaka kompletne českému menu. Okrem tlačidiel pod displejom je tiež možné nastavenie ovládať a prechádzať pomocou priloženého diaľkového ovládača. Na displeji nechýbajú prevádzkové informácie o stave batérie, vybranom rozlíšení, prebiehajúcom zázname a pod. Z krytu displeja je možné jednoducho urobiť slnečnú clonu pre perfektnú viditeľnosť za každých podmienok!

Bohaté možnosti záznamu.

Často pochopiteľne nestačí iba obraz sledovať, ale je dôležité si kritické alebo poškodené miesto zaznamenať a uložiť na neskoršie použitie akým môže byť napr. analýza alebo informácie pre zákazníka. U kamier PipeCam Expert je možné ako úložisko použiť USB flash disk, prípadne SD kartu až do veľkosti 32 GB. Záznamové možnosti navyše rozširuje mikrofón na meter dlhom kábli s klipom pre pripnutie, záznamy je tak možné opatriť tiež hlasovým komentárom. Čo iste príde vhod pri väčšom množstve zákaziek, kedy si tak nebude nutné pamätať množstvo informácií ku každej inšpekcii. Okrem hlasového komentáru je taktiež vďaka klávesnici možné do záznamov vložiť textový popis.

Odolná konštrukcia.

PipeCam Expert je zariadenie určené do každodenných ťažkých pracovných podmienok kominárov, inštalatérov a iných povolaniach a prípadov, kde je potrebná inšpekcia ťažko prístupných priestorov. Z toho dôvodu je celý komplet uschovaný v odolnom army kufri z tvrdeného plastu, ktorý ho perfektne ochráni pri prevoze a výrazne uľahčuje prenášanie. Vnútro kufra je prispôsobený na mieru pre jednotlivé diely zariadenia, nehrozí tak žiadne voľné "lietanie" po kufri. Kamera s káblom je potom prevedená v krytí IP68, ktoré garantuje úplnú ochranu pred prachom a čo je dôležitejšie, aj vodou. 40m kábel je obalený skleným vláknom, vďaka čomu je pružný a pevný.

Detailný obraz s regulovateľným prisvietením.

O perfektný záznam obrazu sa stará kamera s kvalitnou zafírovú šošovkou s rozlíšením 720 x 576. Telo kamery je vyrobené z hliníkovej zliatiny, hlavica je vybavená 12 bielymi LED, ktorých intenzitu svitu je možné jednoducho a plynule regulovať. Skvelú viditeľnosť v akomkoľvek priestore ďalej podporuje široký uhol záberu 120°. V balení sú k dispozícii dva vystreďováky (40 a 80 mm) a ďalšie 4 veľkosti až do priemeru 190 mm je možné dokúpiť.

Digitálny merač vzdialenosti

Že je rada Expert skutočne profesionálne zariadenie dokazuje aj digitálny merač vzdialenosti. Nie je už potrebné sledovať metrové značky na kábli, ako tomu bolo u starších modelov. Odvinutá vzdialenosť sa zobrazuje priamo na displeji, a potom tiež v obraze záznamu.

Upozornenie: Meranie vzdialenosti má orientačný charakter a môže mať miernu odchylku.

Dlhá výdrž na batérii

Súčasťou kufra je aj vysokokapacitná nabíjacia li-ion batéria, ktorá poskytne kamere dostatok energie až na 4 hodiny prevádzky. Druhou možnosťou napájania je klasické pripojenie do elektrickej siete.

Veľkosť kamery: ø 23 x 140 mm
Veľkosť senzora: 6,35 mm (1/4 ")
Uhol záberu: 120 °
Prísvit: 12x biela LED
Rozlíšenie: 720 x 576
Video formát: AVI
Materiál šošovky: zafírové sklo
Materiál tela kamery: hliníková zliatina
Krytie: IP68
Úložisko: USB disk / SD karta až 32 GB
Rozmery cievky kábla: ø 320 x 105 mm
Dĺžka kábla: 40 m
Priemer kábla: ø 5 mm
Monitor: 9" farebný LCD
Rozlíšenie LCD: 800 x 600
Jazyk menu: Čeština
Slnečná clona: áno
Mikrofón: áno
Klávesnica: áno
Prevádzková teplota: -28 °C až 50 °C
Meranie vzdialenosti: digitálny na LCD
Vysielač pre lokalizáciu kamery: áno, 512 Hz

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

novinka
CEL-TEC PipeCam 30 Elite
2 217,39 €
2 660,87 €
novinka
Inšpekčná kamera CEL-TEC PipeCam 40 Master
1 956,52 €
2 347,82 €
OXE KomCam 360-30 SD
nie je skladom
1 738,70 €
2 086,44 €

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.