skladom

97,76 €
81,47 €

Poslať známemu   Vytlačiť

KAMERY DO AUTA

Kamera do auta CEL-TEC K3 Triumph patrí k najmodernejším palubným kamerám, dizajnovo atraktívny tvar valček, Wi-Fi modul pre spojenie s mobilnou aplikáciou, ktorá je kompletne v češtine. Kamera sa môže chváliť širokým uhlom záberu a ostrým obrazom dokonca aj v noci alebo za zlých svetelných podmienok.


FULL HD rozlíšenie

Kombinácia pokročilého senzora GC2023, 4 člennej optickej šošovky a FULL HD rozlíšenia vytvára krásne čistý a ostrý obraz za každých podmienok. Široký uhol záberu 120° zachytí scénu tiež v protismere a na priľahlých chodníkoch. Je jedno, či idete proti vychádzajúcemu slnku, v daždi alebo v noci, palubná kamera CEL-TEC K3 Triumph Wi-Fi vždy poskytne dostačujúci dôkaz v prípade nehody.


Superkapacitor

Súčasným trendom na poli kamier do auta je použitie tzv. Superkapacitorov namiesto klasických li-ion batérií. Dôvody sú jednoduché - oveľa vyššia spoľahlivosť a bezpečnosť! Už nehrozí žiadne zdeformovanie kamery vďaka nafúknutej batérii, strata nastaveného dátumu a času alebo obmedzená živosť. Elektródy superkapacitorov nepodliehajú degradácii ani po mnohých tisícoch cykloch ako bežné batérie. Kameru je ale možné používať iba pripojenú na napájanie, čo oproti pridanej hodnote superkapacitorov je maličkosť.


Wi-Fi pripojenie a mobilné aplikácie v češtine

Absencia displeja u CEL-TEC K3 Triumph je kompenzovaná Wi-Fi modulom, vďaka ktorému sa dá ľahko pripojiť na kameru pomocou mobilného telefónu. Na smartfóne je možné nielen sledovať živý obraz z kamery, ale tiež vykonávať všetky nastavenia alebo sťahovať a napríklad zdieľať vytvorené záznamy. Aplikácia CEL-TEC Triumph je kompletne v češtine a k dispozícii ako na Google play pre Android zariadenia, tak na App Store pre iOS. V češtine nekomunikuje len aplikácia, ale aj samotná kamera! O stave kamery alebo prípadných upozorneniach vás bude informovať príjemný hlas Terezy Tobiášovej, ktorú môžete poznať napr. Z programu Autosalón alebo stanice Óčko.


Malé a praktické prevedenie

Autokamera CEL-TEC K3 Triumph má jedinečný a moderný dizajn s dôrazom na malé rozmery. Kamera sa ľahko schová za spätné zrkadlo a nezasahuje tak vôbec do výhľadu vodiča. Na nastavenie správneho uhla kamery je časť so šošovkou otočná o 360°, snímaný obraz je možné navyše ihneď kontrolovať na mobilnom telefóne. Samotná kamera je pripevnená v držiaku na čelnom skle pomocou kvalitnej 3M nálepky, už žiadne odpadávajúce prísavky! Z držiaku je možné kameru pohodlne vybrať, nehrozí tak lákanie zlodejov na ponechanú kameru za čelným sklom. Samozrejmosťou je automatické zapnutie záznamu pri naštartovaní automobilu a naopak ukončenie po vypnutí motora.


Výkonné funkcie

Kamera K3 Triumph disponuje niekoľkými funkciami, ktoré sa od kvalitnej palubnej kamery očakávajú. Medzi ne určite patrí kolízny (nárazový) 3osí g-senzor, ktorý pri náraze uzamkne práve prebiehajúci záznam proti prepísaniu. Ďalej nechýba záznam do slučky (pri zaplnení karty sa začnú prepisovať najstaršie záznamy okrem uzamknutých) alebo vychytávka v podobe rýchleho zhotovenia fotografie jednoduchým mávnutím rukou pod spodnou stranou kamery. Na ukladanie záznamov kamera využíva microSD kartu až do veľkosti 64 GB.


Prémiový obsah balenia

CEL-TEC K3 Triumph ponúka nezvyčajne bohatý obsah balenia. Okrem samozrejmých vecí ako je autoadaptér, držiak na sklo a USB kábel nájdete v balení tiež náhradnú 3M samolepku, microSD kartu s kapacitou 16 GB a ako darček ešte naviac prísavku na sklo s magnetickým držiakom na mobilný telefón.

 

Chipset: MSTAR MSC8328P
Materiál: ABS plast
Flash pamäť: SPI Flash
Video rozlíšenie: 1080FHD 1920x1080p / 30 fps, 720HD 1280x720p / 30 fps
Senzor: GC2023 (1080P), CMOS 2,1 Mpix
Šošovka: 4 členná sklo
Uhol záberu: 120 °
Super kapacitor: 5.5V 1.5F
Video formát: MP4
Foto formát: JPG
WiFi modul: 2.4GHz
Fotenie pomocou gesta: áno
G-Sensor: Áno 3 osý
Úložisko: microSD až 64 GB
Vstupné napájanie: DC 12 V - 24 V, 1.5 A MAX
Spotreba energie: 400 mAh - 500 mA
Rozmery: 96 x 33,3 x 47,4 mm
Hmotnosť: 57,2 g
Pracovná teplota: -10 až + 60 ° C
Skladovacia teplota: -20 až + 70 ° C

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

CEL-TEC E12
skladom
49,10 €
58,92 €
novinka
Palubná kamera CEL-TEC K4 Dual GPS
193,11 €
231,73 €

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.