skladom
dodanie do 2-3 dní
764460589054

128,93 €
107,44 €

Poslať známemu   Vytlačiť

Montáže Luszczek jsou vyrobeny na základě mnohaletých zkušeností v oblasti lovu a sportovní střelby. Montáže jsou vyvinuty s ohledem na vysokou variabilitu, která umožňuje sestavit montáž přesně na míru podle požadavků zákazníka. Montáže se skládají ze samotné základny a příslušenství (adaptéry pro noční vidění a termovize). Pro konkrétní model nočního vidění či termovize je tak nutné dokoupit odpovídající adaptér. 

Mezi významné přednosti montáží Luszczek patří i možnost stranové korekce přímo na montáži, čímž lze efektivně kompenzovat různé nerovnosti na zbrani a dosáhnout tak zachování umístění záměrné osy ve středu displeje.

Adaptér určený pro: 

 • Hikmicro Thunder 2.0 (všechny modely)
 • Hikmicro Panther 2.0 (všechny modely)

MateriálOcel
ZnačkaLuszczek

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

 • Rýchle dodanie

  Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

 • Široká ponuka

  V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

 • Pravidelné akcie

  Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.