skladom
8595584637565

1 330,44 €
1 108,70 €

Poslať známemu   Vytlačiť

Inšpekčné kamery

Inšpekčná kamera PipeCam 20 Expert s 20m káblom, zobrazovacou jednotkou, meračom vzdialenosti a klávesnicou je zariadenie určené pre inšpekciu kanalizácií, odpadov, drenáží, studní, komínov atď. Zobrazovacia jednotka 9" je umiestnená v hornom veku. 20m kábel je obalený skleným vláknom (pružný, pevný). Kábel i kamera sú vodotesné. Záznam je farebný, rozlíšenie 720 x 576 pixelov.


Kvalitný LCD displej

lcd-web.jpg

Jednou z predností, ktorou vyniká rad Expert oproti ostatným je kvalitný a krásne čistý obraz na LCD displeji, ktorý je súčasťou veka kufra. Farebný 9" displej o rozlíšení 800 x 600 zobrazuje ako živý náhľad obraz z kamery, ktorý tak samozrejme slúži na nastavenie. To je mimochodom jednoduché aj vďaka kompletne českému menu. Okrem tlačidiel pod displejom je tiež možné nastavenie ovládať a prechádzať pomocou priloženého diaľkového ovládača. Na displeji nechýbajú prevádzkové informácie o stave batérie, vybranom rozlíšení, prebiehajúcom zázname a pod. Z krytu displeja možno jednoducho urobiť slnečnú clonu pre perfektnú viditeľnosť za každých podmienok


 Bohaté možnosti záznamu

zaznam-web.jpg

Často pochopiteľne nestačí obraz iba sledovať, ale je dôležité si kritické alebo poškodené miesto zaznamenať a uložiť na neskoršie použitie, akým môže byť napr. analýza alebo informácie pre zákazníka. U kamier PipeCam Expert je možné ako úložisko použiť USB flash disk prípadne SD kartu až do veľkosti 32 GB. Záznamové možnosti navyše rozširuje mikrofón na meter dlhom kábli s klipom na pripnutie, záznamy je tak možné opatriť tiež hlasovým komentárom. Čo iste príde vhod pri väčšom množstve zákaziek, kedy si tak nebude nutné pamätať množstvo informácií ku každej inšpekcii. Okrem hlasového komentára je vďaka klávesnici možné do záznamov vložiť aj textový popis.


 Odolné prevedenie

voda-web.jpg

PipeCam Expert je zariadenie určené do každodenných ťažkých pracovných podmienok kominárov, inštalatérov a iných povolaniach a prípadov, kde je potrebná inšpekcia ťažko prístupných priestorov. Z toho dôvodu je celý komplet uschovaný v odolnom army kufri z tvrdeného plastu, ktorý ho perfektne ochráni pri prevoze a výrazne uľahčuje prenášanie. Vnútro kufra je vyrobený na mieru pre jednotlivé diely zariadenia, nehrozí tak žiadne voľné "lietanie" po kufri. Kamera s káblom je prevedená v krytí IP68, ktoré garantuje úplnú ochranu pred prachom a čo je dôležitejšie aj vodou. 20m kábel je obalený skleným vláknom, vďaka čomu je pružný a pevný.


 Detailný obraz s regulovateľným prísvitom

O perfektný záznam obrazu sa stará kamera s kvalitnou zafírovou šošovkou s rozlíšením 720 x 576. Telo kamery je vyrobené z hliníkovej zliatiny, hlavica je vybavená 12 bielymi LED, ktorých intenzitu svitu možno jednoducho a plynule regulovať. Skvelú viditeľnosť v akomkoľvek priestore ďalej podporuje široký uhol záberu 105°. V balení sú k dispozícii dva vystředováky (40 a 80 mm) a ďalšie 4 veľkosti až do priemeru 190 mm je možné dokúpiť.


 Digitálny merač vzdialenosti

Že je rad Expert skutočne profesionálne zariadenie dokazuje aj digitálne počítadlo vzdialenosti. Nie je už potrebné sledovať metrové značky na kábli, ako tomu bolo u starších modelov. Odvinutá vzdialenosť sa zobrazuje priamo na displeji a aj v obraze záznamu.

 Dlhá výdrž na batérii

Súčasťou kufra je aj vysokokapacitná nabíjacia li-ion batéria, ktorá poskytne kamere dostatok energie až na 4 hodiny prevádzky. Druhou možnosťou napájania je klasické pripojenie do elektrickej siete.

 

 

 

 

Veľkosť kamery: ø 23 x 140 mm

Veľkosť senzora: 6,35 mm (1/4")

Uhol záberu: 105°

Prísvit: 12x biela LED

Rozlíšenie: 720 x 576

Video formát: AVI

Materiál šošovky: zafírové sklo

Materiál tela kamery: hliníková zliatina

Krytie: IP68

Úložisko: USB disk / SD karta až 32 GB

Rozmery cievky kábla: ø 320 x 105 mm

Dĺžka kábla: 20 m

Priemer kábla: ø 5 mm

Monitor: 9" farebný LCD

Rozlíšenie LCD: 800 x 600

Jazyk menu: Čeština

Slnečná clona: áno

Mikrofón: áno

Klávesnica: áno

Prevádzková teplota: -28°C až 50°C

Meranie vzdialenosti: digitálny na LCD

Vysielač pre lokalizáciu kamery: áno, 512 Hz

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

CEL-TEC PipeCam 20 Verso MC
1 047,83 €
1 257,40 €
CEL-TEC F130 Wifi
69,57 €
83,48 €

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.