skladom

48,47 €
40,39 €

Poslať známemu   Vytlačiť

BATOHY

Kvalitný batoh na chrbát červenej farby. Batohy Kingsons patria medzi špičku na trhu, predovšetkým pre inováciu, moderné látkové materiály, kvalitné zipsy a dizajn.

 

VEĽA A VEĽA PRIESTORU

Batoh Kingsons SMART ponúka naozaj veľké množstvo priestoru a šikovných vreciek. Zadné polstrované vrecko opierajúce sa o chrbát je určené predovšetkým pre notebook a to až 15,6 " veľký. Na vrchnej strane batohu je malé uzamykateľné vrecko ideálne napr. pre mobilný telefón. Do hlavného priestranného vrecka môžete uložiť na čo si spomeniete. Od príslušenstva k notebooku, oblečenie až po učebnice a knihy. Vo vrecku sú navyše 3 oddelené priehradky, ktoré je možné využiť pre uloženie powerbanky alebo peňaženky. Ďalší úložný priestor je v prednej časti a na bokoch batohu, kde sú uzamykateľné a členené vrecká.

VEĽA A VEĽA PRIESTORU
 
Batoh Kingsons SMART ponúka naozaj veľké množstvo priestoru a šikovných vreciek. Zadné polstrovaná kapsa opierajúci sa o chrbát je určená predovšetkým pre notebook a to až 15,6 "veľký. Na vrchnej strane batohu je malá blokovací vrecko ideálne napr. Pre mobilný telefón. Do hlavnej priestranné vrecká môžete uložiť, na čo si spomeniete. Od príslušenstvo k notebooku, oblečenie až po učebnice a knihy. Vo vrecku sú navyše 3 oddelené priehradky, ktoré je možné využiť pre uloženie powerbanky alebo peňaženky. Ďalšie úložný priestor je v prednej časti a na bokoch batohu, kde sú uzamykateľné a členené vrecká.

 

INTEGROVANÝ USB KONEKTOR

Inovácia a netradičné vychytávky uľahčujúce život, to sú batohy Kingsons! Modelový rad Smart je toho žiarivým dôkazom. Integrovaný USB konektor na boku batohu a vyše 0,5m dlhý kábel vnútri umožní jednoduché nabíjanie napr. telefónu na cestách, zatiaľ čo vaša powerbanka zostáva bezpečne vo vnútri batohu. Vnútorný USB kábel stačí napojiť na zdroj napájania (PowerBank, notebook, ...) a nabíjanie je pripravené! Kábel má navyše vlastné uzamykateľné vrecko, ak sa teda zrovna nevyužíva, nikde v batohu neprekáža.

 

BEZPEČNOSŤ PRI NOČNÝCH PRESUNOCH

Predná strana batohu Kingsons Smart je vybavená štvoricou vysoko reflexných bodov. Tieto body zvyšujú vašu viditeľnosť pri nočných presunoch. Chránite tak predovšetkým seba, ale veľmi tým pomôžete aj vodičom ...

 

 

 

 

 

VYSOKOKVALITNÝ JACQUARD MATERIÁL

Batoh Kingsons Smart je vyrobený z vysokokvalitného Jacquard nylonového materiálu, ktorý je odolný proti vode a opotrebovaniu z denného nosenia. Materiál je navyše naozaj veľmi pevný, čo v kombinácii s precíznymi švami zaisťuje batohu naozaj veľmi dlhú životnosť.

 

KOMFORTNÉ NOSENIE

U batohov, ktoré sa majú stať vaším denným spoločníkom a parťákom na dlhých cestách je samozrejme dôležité aj pohodlie pri nosení. Vďaka oddelenému polstrovaniue v šiestich radoch a vysoko kvalitným ramenným popruhom, ktoré možno využiť aj ako madlo pre prenos batohu, bude nosenie batohu Smart radosťou aj po niekoľkých hodinách.

 

 

 

BEZPEČNOSTNÉ BEDROVÉ VRECKO

Bedrové polstrovanie na zadnej strane batohu slúži tiež ako bezpečnostné vrecko proti zlodejom. Túto kapsu ocení každý, kto často cestuje alebo sa pohybuje vo väčších davoch ľudí. Vrecko je dostatočne veľké pre doklady, peňaženku alebo napr. mobilný telefón. Vrecko je navyše vybavené pružnou dierkou na kábel slúchadiel, môžete tak bez problémov počúvať hudbu z bezpečne ukrytého telefónu .

 

PRVOTRIEDNE ZIPSY

Značka Kingsons si zakladá na celkovej kvalite batohov. Výnimkou samozrejme nie sú ani zipsy, ktoré sú u batohov úplne zásadné. Batoh je vybavený vysoko kvalitnými zipsami, ktoré zabezpečia jednoduchý chod a vďaka galvanizácii zabraňujúcej korózii tiež maximálnu životnosť. Dizajn zipsov navyše perfektne ladí s celkovým vzhľadom batohov.

 

 

                                     O spoločnosti KINGSONS

Kingsons je jedna z najrýchlejšie rastúcich firiem v odbore digitálnych batohov na svete. Bola založená v júli roku 1997, jedná sa teda o stabilnú firmu s už dvadsaťročnou tradíciou, ktorá vyrobí 4 milióny batohov za rok. Kingsons zamestnáva viac ako 400 ľudí, napr. dizajnové oddelenie má 8 pracovníkov, oddelenie kvality 10 zamestnancov. Sídlo spoločnosti sa nachádza v čínskom meste Huadu, ďalšie veľké pobočky sú v mestách Shenzhen a Shanghai. V roku 2011 získala rada batohov Kingsons zlatú medailu v dizajnovej súťaži "China Design competition". Značka Kingsons vlastní vyše 100 technologických patentov a certifikátov kvality. Batohy Kingsons sa predávajú po celom svete. S Kingsons spolupracujú významné spoločnosti napr. v Amerike, Rusku, Francúzsku, Brazílii a Indii.                                                                       

 

Špecifikácia Hodnota
Hmotnosť: 1 kg
Rozmery: 46.5 x 30 x 12.5 cm
Farba: čierna
Vodeodolnosť: áno
Materiál: Nylon
Vonkajšok: 4 oddiely na zips
Boky: 2 vrecká
Priehradka na notebook: áno
Priehradka na tablet: áno
Priehradky na kancelárske potreby:   áno
Air passage (proti poteniu chrbta) áno

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Kingsons Smart Green 15,6
38,03 €
45,64 €
Kingsons Executive 10,1
28,51 €
34,21 €

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.