skladom
8595584651820

107,76 €
89,80 €

Poslať známemu   Vytlačiť

CYKLO PRILBY BLUETOOTH

Inteligentná bluetooth prilba Safe-Tec TYR 3 na bicykel s LED svetelnou signalizáciou a inovatívnym riešením MIPS pre lepšiu ochranu hlavy a väčšiu bezpečnosť. Svetlá sú ovládané diaľkovým ovládačom, ktorý sa dá jednoducho umiestniť na riadítka. Helmu lze navíc spojit s jakýmkoliv mobilním telefonem podporujícím bluetooth a díky vestavěným stereo reproduktorům využívajícím přenos zvuku po kosti si můžete během jízdy bezpečně užívat vaší oblíbenou hudbu a přitom perfektně slyšet veškerý ruch okolí. Na popruhu pod bradou je pak umístěný mikrofon pro pohodlné hands free telefonování za jízdy.

Recenze helmy na serveru Testado.cz:

119909133_3508955179154551_179843811495340602_o.jpg

 


 

mips-brain-strain-hires.jpg

Revolučné riešenie ochrany hlavy a mozgu MIPS

Systém ochrany mozgu MIPS je navrhnutý tak, aby pri páde poskytoval ochranu pred rotačnými silami, ktoré negatívne pôsobia na mozog a môžu spôsobiť jeho poranenie. Rotačné sily vznikajú pri náraze hlavy do prekážky pod uhlom, vďaka čomu dochádza k pootočeniu mozgu voči lebke a jeho následnému poraneniu. Tradičné helmy bez systému MIPS sú konštruované a testované predovšetkým na priame nárazy z jedného smeru. K najčastejším poraneniam hlavy však dochádza práve pri nárazoch v rôznych uhloch. Patentovaný systém MIPS oddeľuje škrupinu helmy a tlmiacu vrstvu ešte jednou vrstvou s nízkym trením, čo prilbe pri šikmom náraze umožňuje posun s hlavou o 10 - 15 mm vo všetkých smeroch, čím dochádza k výraznému zníženiu pôsobenia rotačných síl na mozog.

 

Bezdrôtové počúvanie hudby aj telefonovanie

Pre ešte bezpečnejšiu a komfortnejšiu jazdu sú helmy Safe-Tec TYR2 a TYR3 vybavené bluetooth technológiou a vstavanými stereo reproduktormi, ktoré využívajú na prenos zvuku kosti, môžete si tak počas jazdy bezpečne užívať vašu obľúbenú hudbu a pritom perfektne počuť všetok ruch okolia. Podbradný pásik je potom vybavený kvalitným mikrofónom s potlačením okolitého ruchu a intuitívnymi tlačidlami pre ovládanie hovorov (prijatie, odmietnutie, vytáčanie), hudby (prepnutie skladby) a reguláciu hlasitosti. Telefonovanie za jazdy aj počúvanie hudby na bicykli je tak konečne úplne bezpečné, pohodlné a funkčné!

 

safe-tec-tyr_led.jpg

Bezpečnostné LED svetlá a inteligentná funkcia pre prudké zabrzdenie

Medzi dôležitú výbavu heliem Safe-Tec patria LED pásiky na prednej (biele svetlo) aj zadnej strane (červené svetlo). Moderná LED plní funkciu nielen bezpečnostného osvetlenia cyklistu (možnosť svietenia a blikania), ale je možné ich tiež využiť ako dynamické smerové svetlá v prípade odbočovania (oranžové svetlo vpredu aj vzadu). Ovládanie svetiel sa vykonáva jednoducho pomocou bezdrôtového diaľkového ovládača, ktorý sa ľahko upevní na riadidlá vďaka dodanému držiaku. Ďalšou bezpečnosťou vychytávkou je funkcia pre prudké zabrzdenie, keď akonáhle k nemu dôjde, zadné LED začnú automaticky červeno blikať a upozorní tak jazdca za vami na možné nebezpečenstvo.

 

 

safe-tec-tyr_1.jpg

Moderný dizajn a konštrukcia

Napriek všetkým technickým vymoženostiam sa samozrejme nezabudlo na funkčnú konštrukciu a dizajn. Helmy Safe-Tec TYR sú vybavené dostatočným množstvom vzduchových prieduchov na odvod tepla a sú prevedené v páčivom modernom dizajne a farebných kombináciách, ktoré sa krásne dopĺňajú. Samozrejmosťou je sieťka proti hmyzu, odnímateľná vnútorná vrstva pre možnosť vyprania a koliesko na reguláciu upevnenia na hlave. Helmy spĺňajú príslušné bezpečnostné normy a sú prísne testované. Helma aj diaľkový ovládač sú odolné proti poškodeniu vodou a to vďaka krytiu IP65.

Hmotnost: 330 g
Dynamická LED směrová světla vpředu a vzadu: Ano, oranžová
Bezpečnostní LED vpředu a vzadu: Ano, bílá (přední) a červená (zadní)
LED režimy: Svícení, blikání, odbočování (pravá/levá)
Vodotěsné krytí: IP65
Baterie: Nabíjecí Li-ion, USB C konektor
Vnější skořepina: Odolný polykarbonát
Vnitřek: Vysoce absorbující extrudovaný polystyren, Coolmax
MIPS: Ano
Nastavitelný systém pro přizpůsobení hlavy: Ano
Bezpečnostní normy: CE EN 1078:2012+A1:2012 HELMET STANDARDS
Bluetooth: Ano
Kostní reproduktory: Ano
Mikrofon: ano
Velikost: XL (61CM - 63CM)

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.