skladom
8595584658195

43,03 €
35,86 €

Poslať známemu   Vytlačiť

Inteligentné Wi-Fi ovládače a vypínače Tuya Smart

Inteligentná termostatická hlavica kúrenia CEL-TEC TV02 predstavuje inovatívne riešenie pre komfortné ovládanie teploty v dome. Táto moderná hlavica umožňuje efektívne spravovať teplotu v každej miestnosti, pričom ponúka niekoľko kľúčových funkcií pre maximálne pohodlie a úsporu nákladov.

Klíčové vlastnosti:

 • Slouží ke komfortnímu ovládání teploty v každé místnosti.
 • Vzdálená kontrola přes aplikaci.
 • Nastavitelný časový plán teplot pro šetření financí.
 • Ochrana proti zamrzání, zanesení ventilu.
 • Detekce otevřeného okna, režim dovolené, dětský zámek.
 • Návaznost na další zařízení přes automatizace.

Díky vzdálenému ovládání pomocí mobilní aplikace Tuya Smart získá uživatel možnost monitorovat a nastavovat teplotu ve svém domě odkudkoliv na světě. Bez ohledu na to, zda je právě na cestách, v práci nebo odpočívá doma, vždy bude mít plnou kontrolu.

Pro efektivní šetření nákladů umožňuje aplikace vytváření individuálních časových plánů pro každou místnost. Nastavením optimální teploty podle potřeb lze dosáhnout maximální úspory energie a peněz.

S chytrou hlavicí CEL-TEC TV02 se není třeba obávat ani zamrznutí nebo zanesení ventilu. Zařízení má zabudované bezpečnostní prvky, které udržují ventil v optimálním stavu.

Detekce otevřeného okna, režim dovolené a dětský zámek jsou další funkce usnadňující kontrolu nad teplotou v domě. Pokud plánujete na několik dní opustit domov, režim dovolená se spustí automaticky a bude udržovat nastavenou teplotu. Pomáhá tak šetřit energii a snižovat zbytečné výdaje.

Hlavice je navíc možné propojit s dalšími prvky chytré domácnosti a vytvářet tak s nimi automatizace. Tím je možné získat plnou návaznost a synchronizaci mezi různými zařízeními, což přispěje k ještě efektivnějšímu řízení domova.

Obsah balení:

 • Termostatická hlavice CEL-TEC TV02 WiFi Tuya
 • Uživatelský manuál CZ
 • Set adaptérů
 • 2x AA baterie

Parametry

Napájení: 2x AA baterie (nenabíjecí)
Výdrž baterie: cca 6 měsíců
Bezdrátová frekvence: 2.4 GHz
Měřitelná teplota: 0 ºC~ 50 ºC
Pracovní teplota: 5 ºC ~ 30 ºC
Skladovací teplota: -10 ºC ~ 40 ºC
Závit: M30 x 1.5 mm
Displej: LED
Krytí: IP20
Rozměry: 56,5 x 56,5 x 100 mm
Napájení: 2x AA baterie (nenabíjecí)
Výdrž baterie: cca 6 měsíců
Bezdrátová frekvence: 2.4 GHz
Měřitelná teplota: 0 ºC~ 50 ºC
Pracovní teplota: 5 ºC ~ 30 ºC
Skladovací teplota: -10 ºC ~ 40 ºC
Závit: M30 x 1.5 mm
Displej: LED
Krytí: IP20
Rozměry: 56,5 x 56,5 x 100 mm

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

 • Rýchle dodanie

  Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

 • Široká ponuka

  V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

 • Pravidelné akcie

  Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.