skladom
dodanie do 2-3 dní
6974004643010

2 888,93 €
2 407,44 €

Poslať známemu   Vytlačiť

Termovizní zaměřovač Thunder 2.0 je druhou generací této oblíbené modelové řady. Model TQ35 2.0 je jejím vrcholem, který dostal ty nejlepší technologie a funkce. O perfektní obraz se stará nejnovější generace termovizního jádra Hikmicro s rozlišením 640x512px, hustotou pixelů 12μm a teplotní citlivostí rekordních 

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.