skladom
dodanie do 2-3 dní
8594200193737

32,34 €
26,95 €

Poslať známemu   Vytlačiť

Príslušenstvo pre fotopasce

Kovový ochranný box je vyroben přímo na míru fotopasti OXE WiFi Lovec RD3019. Je vyroben v extrémně odolném provedení. Box slouží k ochraně fotopasti proti jejímu odcizení nebo zničení. Ochranný kovový box lze zabezpečit visacím nebo lanovým zámkem, a to v horní části boxu, která je odnímatelná. Vespod boxu je výstup pro připojení externího napájení. Jedná se o českou precizní výrobu! Fotopast není součástí balení.

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.