skladom
dodanie do 2-3 dní
8594200191818

72,88 €
60,73 €

Poslať známemu   Vytlačiť

Náhradní duální kamerová jednotka pro inspekční kameru OXE ED-301. Kamerová duální jednotka je vybavena dvojicí kamer s LED přisvícením. Jedna z kamer je čelní, druhá boční. Díky této duální kamerové jednotce si můžete zvolit optimální délku, kterou potřebujete pro vaše účely. Duální kamerové jednotky nabízíme na kabelech o délce 2m, 5m a 10m. Díky tomu je inspekční kamera OXE ED-301 naprosto skvělým pomocníkem postaveným na míru vašim požadavkům.

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.