skladom
8594200190897

17,86 €
14,88 €

Poslať známemu   Vytlačiť

Príslušenstvo pre fotopasce

Síťový adaptér pro 4G fotopasti OXE Panther a Spider. Pokud budete fotopast instalovat v místě, kde je zdoj napětí 220V, můžete k napájení použít tento adaptér. Vložené baterie pak budou pracovat jako záložní. Adaptér nedobíjí akumulátory! Pozor na správné nastavení polarity a napětí adaptéru. Poškození nekryje záruka.

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.