skladom

18,88 €
15,73 €

Poslať známemu   Vytlačiť

Bezúdržbový olověný akumulátor 12V/7Ah pro fotopast OXE Panther 4G / Spider 4G. Potřebujete delší výdrž vaší fotopasti nebo nemáte tolik času k fotopasti chodit, nebaví vás každou chvíli měnit baterie? Máme pro Vás výborné řešení. Pomocí olověného akumulátoru podstatně prodloužíte výdrž vaší fotopasti a ušetříte si mnoho létání k ní. Abyste mohli akumulátor zapojit do fotopasti je ještě zapotřebí zakoupit napájecí kabel se svorkami do fotopasti napájecí kabel se svorkami. Tato investice se Vám určitě vyplatí a nebudete jí litovat. Provoz Vás vyjde mnohem laciněji, než neustálé vyměňování drahých baterií.

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.