skladom

95,90 €
79,92 €

Poslať známemu   Vytlačiť

OXE SOLAR CHARGER je solární panel vyroben pro potřeby fotopasti OXE Panther 4G / Spider 4G. Použitím solárního panelu mnohonásobně prodloužíte dobu provozu fotopasti. OXE SOLAR CHARGER lze použít i pro napájení jiných zařízení, a to dle parametrů uvedených v technické specifikaci. Solární panel disponuje zabudovanou Li-Ion baterií, která má kapacitu 3 000 mAh.

OBSAH BALENÍ

1x Solární panel OXE SOLAR CHARGER 1x Stativ na tripod 1x Montážní deska 1x Montážní popruh 1x Napájecí zdroj 1x Kabel pro propojení fotopasti a solárního panelu

Produkt OXE SOLAR CHARGER je uložen v originální krabici OXE, která má přes otevírací víko červenou nálepku s označením OXE ORIGINAL. Tím si vždy budete jisti, že máte v rukou originální produkt výrobce OXE.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Zabudovaná baterie

Li-Ion 3 000 mAh

Maximální výstupní výkon

2 W

Výstupní napětí

12 V

Maximální výstupní proud

1 600 mA

Výstupní konektor

4 x 1,7 x 10 mm (DC 2.1)

Napájecí adaptér

vstup AC110-220, výstup 12V 1.0-2.0 A

Montáž

popruh, stativ

Vodotěsnost

IP54

Rozsah provozní teploty

-30°C až +70°C

Rozsah provozní vlhkosti

5 % - 95 %

Rozměry

141 x 158 x 27 mm

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.