skladom

392,38 €
326,98 €

Poslať známemu   Vytlačiť

Digitálne dverové kukátka

Veiu_pro_1.jpgDigitálne dverné Wi-Fi kukátko VEIU Pro je prémiovým modelom z produkcie EQUES a ponúka spojenie moderného luxusného dizajnu s najnovšou technológiou v oblasti zabezpečenia bytu. Zariadenie kombinuje bezpečnostné prvky s užívateľsky komfortným použitím, ktoré ľahko ovládnu aj deti a seniori.

Kukátko je určené pre nepretržité monitorovanie priestoru pred Vašimi dverami a prostredníctvom mobilnej aplikácie, dostupnej zadarmo pre operačné systémy Android a iOS, sa s návštevou spojíte kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Zariadenie sa skladá z vonkajšej časti a vnútorného monitora. Vonkajšia časť obsahuje kameru s Full HD rozlíšením 1080p, pohybový PIR senzor, 4 infračervené diódy nočného prísvitu, mikrofón, reproduktor a tlačidlo zvončeka. Vnútorná časť disponuje prehľadným farebným dotykovým LCD displejom, ovládacím tlačidlom, reproduktorom a kamerou pre vnútorný videorozhovor.

Po stlačení tlačidla zvončeka alebo detekcii pohybu pred dverami dôjde k automatickému obstaraniu záznamu a upovedomeniu používateľa prostredníctvom aplikácie. Optika kamery sa pýši uhlom záberu 180°, takže získate široký prehľad o tom, kto sa práve pred Vašimi dverami nachádza. Konštrukcia kamery navyše znemožňuje nahliadnutie do bytu skrz optiku, ako je to možné u bežných dverných priezorov. Môžete sa tak diskrétne rozhodnúť, či chcete návštevníkovi otvoriť dvere, zaobstarať jeho záznam alebo s ním vzdialene komunikovať v rámci obojsmerného prenosu hlasu. Technickou novinkou je druhá kamera integrovaná do vnútorného monitoru pre možnosť vedenia obojstrannej video komunikácie s funkciou obraz v obraze.

 


 

Veiu_Pro_PIP.jpgVďaka premyslenej konštrukcii môže byť zariadenie nainštalované prakticky na každé dvere a samotná montáž nezaberie viac ako 10 minút bez nutnosti použitia špeciálneho náradia či pracnej a nákladnej úpravy dverí. Kukátko je vybavené vstavaným lítiovým akumulátorom s kapacitou 10 000 mAh s výdržou v pohotovostnom režime až 45 dní dobíjaného prostredníctvom MicroUSB rozhrania. Nie je teda nutné pracné a mnohokrát problematické, budovanie kabeláže.

Pre ukladanie snímok a záznamov slúži interná pamäť o veľkosti 6 GB, ktorú je možné rozšíriť vložením MicroSD karty až do veľkosti 32 GB, na ktorú je možnosť nahrať vlastné vyzváňacie tóny vo formáte mp3 alebo tapety vo formáte JPEG. Konfigurácia zariadenia je tiež veľmi jednoduchá vďaka farebnému displeju s uhlopriečkou 7".

Prenos dát do mobilného zariadenia je využívané Vašou domácou Wi-Fi sieťou, ktorá zaručuje rýchle a bezpečné streamovanie videa v pásme 2.4 GHz.

U Wi-Fi digitálnych dverných priezorov EQUES je možné zadarmo využiť cloudové úložisko, vaše videá a snímky tak zostanú po nevyhnutnú dobu bezpečne archivované, dostupné kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

 


 

Veiu_pro_doorbell.jpg

 • • Kamera s rozlíšením 2.0 Mpx
 • • Uhol záberu 180°
 • • PIR senzor pre spoľahlivú detekciu pohybu
 • • Infračervený prísvit pre snímanie v noci

 

 

Veiu_pro_monitor2.jpg

 

 • • Prehľadný farebný LCD displej s uhlopriečkou 7.0"
 • • Lítiový akumulátor s kapacitou 10000 mAh pre dlhú prevádzku
 • • Konštrukcia kamery zabraňuje nechcenému nahliadnutiu do bytu skrz optiku
 • • Obojsmerný audio prenos pre vzdialenú komunikáciu s návštevníkom pri dverách

 


 

Vonkajšia kamera: 2.0 MPx CMOS, uhol záberu 180°

Vnútorná kamera: 3.0 MPx CMOS

Displej: Dotykový LCD, 7", rozlíšenie 1280 x 720

Napájanie: Lítiová batéria, 10 000 mAh

Pohotovostný režim: Až 45 dní

Detekcia pohybu: Áno (PIR, do 2 m)

Nočný prísvit: Áno (4x infračervená dióda)

Tlačidlo zvončeka: Áno (nastaviteľné podsvietenie)

Interná pamäť: 6 GB

Externá pamäť: Podpora MicroSD kariet (až 32 GB)

Wi-Fi: IEEE802.11 b/g/n 2.4 GHz

Mobilné aplikácie: Android verzie 4.4 a vyššie, iOS 8.0 a vyššie

Šírka dverí: 35 až 110 mm

Priemer otvoru pre montáž: 14 až 50 mm

Rozmery (monitor / kamera): 195 x 137 x 23 mm / Ø65 x 18 mm

Hmotnosť (monitor / kamera): 430 g / 110 g

Farebné prevedenie: Copper (medená)

Teplota skladovacia / prevádzková: -30 ° C ~ + 60 ° C / -20 ° C ~ + 50 ° C

Vlhkosť skladovacia / prevádzková: 10% ~ 85% / 20% ~ 75%

Jazyk menu: Angličtina

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Digitálne dverné kukátko Brinno SHC1000
228,13 €
273,76 €
Digitálne dverné Wi-Fi kukátko Eques VEIU MINI 2 Gray
179,69 €
215,63 €

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

 • Rýchle dodanie

  Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

 • Široká ponuka

  V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

 • Pravidelné akcie

  Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.