skladom

764,94 €
637,45 €

Poslať známemu   Vytlačiť

INŠPEKČNÉ KAMERY
KAMERY

Teleskopická inšpekčná kamera CEL-TEC TelCam 350 EXPERT s farebným LCD displejom, silným LED prisvietením a maximálnou dĺžkou až 360 cm. Ideálna napr. na inšpekciu podvozku automobilov, odkvapov, bazénov a pod.

cel-tec-telcam-350-prehled.jpg

 

Úplne nový typ inšpekčnej kamery pre rok 2018 na pevnej teleskopickej tyči z ľahkých uhlíkových vlákien. Tyč je zložená z 3 dielov, ktoré je možné vysúvať od 108 cm až po celkovú dĺžku 360 cm. Samotná kamera je vybavená 12 silnými LED diódami na kvalitné osvetlenie priestoru (intenzitu osvetlenia je možné regulovať) a je na 51 cm ohybnom kábli, ktorý je možné tvarovať / ohýbať podľa potreby.

cel-tec-telcam-350-expert-control-box.jpg

 

Zariadenie je dodávané v ochrannom hliníkovom kufri, kde je všetko prehľadne usporiadané a chránené proti prípadnému poškodeniu pádom atď. Samotné zariadenie (tyč + kamera, okrem rukoväte a LCD) je prevedené vo vodotesnom krytí IP68, netreba sa teda báť ani skúmania priestoru pod vodou.

cel-tec-telcam-350-expert-lcd-displej.jpg

 

Obluha zariadenia je jednoduchá a vykonáva sa pomocou intuitívneho tlačidlového ovládania na rukoväti. Menu je navyše kompletne v češtine.

Obraz z kamery je v reálnom čase zobrazovaný na farebnom 4.3" LCD displeji, ktorý je možné chrániť slnečnou clonou (súčasť balenia) pre dobrú viditeľnosť aj za slnečného počasia. Zariadením je tiež možné robiť video záznamy a fotografie, ktoré sú ukladané na SD kartu s veľkosťou až 32 GB.

V rukoväti sú umiestnené 2 nabíjacie Li-ion články typu 18650 o celkovej kapacite 5200 mAh, ktoré poskytnú dostatok energie na viac ako 200 minút prevádzky. Ich nabíjanie je jednoduché vďaka dvojčlánkovej nabíjačke, ktorá je súčasťou balenia.

 

Výhody:

 • Kovová kamera
 • Široký uhol záberu 120°
 • Ľahká manipulácia (pri práci nie je potrebné mať kufor)
 • Zobrazovacia jednotka na rukoväti
 • Farebný LCD

 

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

CEL-TEC ChimCam 20 Verso
nie je skladom
1 952,19 €
2 342,63 €
CEL-TEC PipeCam 40 Expert
1 095,62 €
1 314,74 €
CEL-TEC PipeCam 20 Profi 12mm
788,84 €
946,61 €

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

 • Rýchle dodanie

  Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

 • Široká ponuka

  V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

 • Pravidelné akcie

  Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.