skladom

62,93 €
52,44 €

Poslať známemu   Vytlačiť

ELEKTRONIKA
GPS detské hodinky, trackery
 
GPS lokátor CEL-TEC PT02 v prevedení obojku je praktické moderné zariadenie, vďaka ktorému budete mať vždy prehľad o pohybe vášho maznáčika a v prípade zatúlania vám ho pomôže nájsť.
Sledovacie zariadenie pre zvieratá PT02 je vybavené SIM kartou a jeho GPS pozíciu je možné jednoducho sledovať pomocou bezplatnej aplikácie pre inteligentné telefóny (Android a iOS). Okrem sledovania aktuálnej polohy umožňuje GPS lokátor nastavenie tzv. bezpečnej zóny, čo je kruhová oblasť (s polomerom 100 metrov - 5 kilometrov), ktorá určuje, kde je v poriadku, že sa váš maznáčik pohybuje. Ak z tejto oblasti vystúpi, príde vám okamžite upozornenie do telefónu. Oblasť sa ľahko nastavuje na mape v mobilnej aplikácii, kde je tiež možné sledovať napríklad históriu pohybu. Okrem toho, že je možné kedykoľvek sledovať polohu, možno tiež vďaka vstavanému mikrofónu počúvať, čo sa deje v okolí domáceho maznáčika. Pri zatúlaní zvieraťa v tme je možné pomocou aplikácie tracker rozsvietiť a zapnúť na ňom zvonenie pre jednoduchšie nájdenie.
Lokátor je vybavený vstavanou nabíjateľnou batériou, ktorá udrží zariadenie v prevádzke až 5 dní. Pred samotným vybitím budete samozrejme upozornení na mobilný telefón.
GPS lokátor CEL-TEC PT02 v prevedení obojka je praktické moderné zariadenie, vďaka ktorému budete mať vždy prehľad o pohybe vášho maznáčika a v prípade zatúlania vám ho pomôže nájsť.
 
Sledovacie zariadenie pre zvieratá PT02 je vybavené SIM kartou a jeho GPS pozíciu je možné jednoducho sledovať pomocou bezplatnej aplikácie pre inteligentné telefóny (Android a iOS). Okrem sledovania aktuálnej polohy umožňuje GPS lokátor nastavenie tzv. bezpečnej zóny, čo je kruhová oblasť (s polomerom 100 metrov - 5 kilometrov), ktorá určuje, kde je v poriadku, že sa váš maznáčik pohybuje. Ak z tejto oblasti vystúpi, príde vám okamžite upozornenie do telefónu. Oblasť sa ľahko nastavuje na mape v mobilnej aplikácii, kde je tiež možné sledovať napríklad históriu pohybu. Okrem toho, že je možné kedykoľvek sledovať polohu, môžete tiež vďaka vstavanému mikrofónu počúvať, čo sa deje v okolí domáceho maznáčika. Pri zatúlaní zvieraťa v tme je možné pomocou aplikácie tracker rozsvietiť a zapnúť na ňom zvonenie pre jednoduchšie nájdenie.
 
Lokátor je vybavený vstavanou nabíjateľnou batériou, ktorá udrží zariadenie v prevádzke až 5 dní. Pred samotným vybitím budete samozrejme upozornení na mobilný telefón.
 
Kľúčové vlastnosti:
 
 • Miniatúrny GPS lokátor na sledovanie a vyhľadávanie zvierat
 • Jednoduchá správa prostredníctvom mobilnej aplikácie
 • Presnosť určenia až 5 metrov
 • Určenie polohy pomocou GPS a LBS
 • Interval odosielania informácií o polohe 30 sekúnd, 10 minút alebo 1 hodinu
 • Až 5 dní prevádzky na jedno nabitie
 • História pohybu za posledných 90 dní
 

Podporované GSM frekvencie: 850/900/1800/1900 MHz

Lokalizácia: GPS, LBS

GPS modul: MTK3337

GSM modul: MT6261

Presnosť GPS: 5 - 15 metrov

AGPS: GPRS Trieda 12, čas lokalizácia 26 sekúnd

LBS: L1, 1575.42 MHz C / A kód

SIM karta: Micro SIM

Batéria: 3.7V, 500mA, až 110 hodín prevádzky

Prevádzková teplota: -20 až +50 ° C

Stupeň krytia: IP67

Rozmery: 56 x 38 x 16 mm

Hmotnosť: 29 g

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

ENOOK S1
skladom
11,23 €
13,48 €
ENOOK X2A
skladom
12,61 €
15,13 €

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

 • Rýchle dodanie

  Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

 • Široká ponuka

  V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

 • Pravidelné akcie

  Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.