skladom
8595584635004

67,09 €
55,91 €

Poslať známemu   Vytlačiť

BATOHY

Kvalitný batoh na chrbát čiernej farby. Batohy Kingsons patria medzi špičku na trhu, predovšetkým pre inovácie, moderné látkové materiály, kvalitné zipsy a dizajn.

VYSOKOKVALITNÉ MATERIÁL
 
Kingsons Prime je vyrobený z kvalitného Jacquard nylonového materiálu, ktorý je odolný nielen proti opotrebeniu, ale tiež proti vode. Materiál je navyše veľmi pevný, čo v kombinácii s precíznymi švy zaisťuje batohu naozaj veľmi dlhú životnosť.

VYSOKOKVALITNÝ MATERIÁL Kingsons Pulse Red je vyrobený z kvalitného Jacquard nylonového materiálu, ktorý je odolný nielen proti opotrebeniu, ale tiež proti vode. Materiál je navyše veľmi pevný, čo v kombinácii s precíznymi švami zaisťuje batohu naozaj veľmi dlhú životnosť.

 

 

PRVOTRIEDNE ZIPSY Batoh Kingsons Prime je vybavený vysoko kvalitnými zipsami, ktoré zabezpečia jednoduchý chod a vďaka galvanizácii zabraňujúcej korózii tiež maximálnu životnosť.

 

 

BEZPEČNOSTNÉ BEDROVÉ VRECKO Bedrové polstrovanie na zadnej strane batohu slúži tiež ako bezpečnostné vrecko proti zlodejom. Túto kapsu ocení každý, kto často cestuje alebo sa pohybuje vo väčších davoch ľudí. Vrecko je dostatočne veľké pre doklady, peňaženku alebo napr. mobilný telefón.

 

 

POHODLNÉ POLSTROVANIE U batohov, ktoré sa majú stať vašim spoločníkom na cestách je samozrejme dôležité aj pohodlie pri nosení. Polstrovanie modelu Prime ponúka maximálny komfort pre váš chrbát a ramená. Dômyselný systém odvetrávania AIR PASSAGE zaisťuje cirkuláciu vzduchu.

 

 

PRAKTICKÉ PREVEDENIE Batohy Kingsons kladú veľký dôraz na praktickosť a použiteľnosť pre moderný spôsob života. Hlavná polstrovaná kapsa ponúka priestor na notebook veľkosti až 15,6 ", ďalej je batoh vybavený vreckom pre iPad alebo tablet. Zvyšný priestor v hlavnej časti je postačujúci napríklad pre príslušenstvo k notebooku alebo náhradné oblečenie. V prednom vrecku je organizér na písacie potreby, mobilný telefón a iné nevyhnutnosti. Ďalší úložný priestor ponúkajú bočné vrecká. Nechýba otvor pre kábel slúchadiel.

 

 

STVORENÝ PRE CESTOVANIE Bedrové polstrovanie neslúži len pre príjemné nosenie batohu a ako bezpečnostné vrecko, možno ho využiť aj pre pripevnenie na kolieskový kufor s madlom. Kingsons Prime je ideálnym spočníkom na cesty!

 

                               

 

     O spoločnosti KINGSONS

Kingsons je jedna z najrýchlejšie rastúcich firiem v odbore digitálnych batohov na svete. Bola založená v júli roku 1997, jedná sa teda o stabilnú firmu s už dvadsaťročnou tradíciou, ktorá vyrobí 4 milióny batohov za rok. Kingsons zamestnáva viac ako 400 ľudí, napr. dizajnové oddelenie má 8 pracovníkov, oddelenie kvality 10 zamestnancov. Sídlo spoločnosti sa nachádza v čínskom meste Huadu, ďalšie veľké pobočky sú v mestách Shenzhen a Shanghai. V roku 2011 získala rada batohov Kingsons zlatú medailu v dizajnovej súťaži "China Design competition". Značka Kingsons vlastní vyše 100 technologických patentov a certifikátov kvality. Batohy Kingsons sa predávajú po celom svete. S Kingsons spolupracujú významné spoločnosti napr. v Amerike, Rusku, Francúzsku, Brazílii a Indii.                                                                       


 

Špecifikácia Hodnota
Hmotnosť: 1.06 kg
Rozmery: 29.5 x 13 x 46 cm
Farba: čierna
Vodeodolnosť: áno
Materiál: Jacquard
Vonkajšok: 2 oddiely na zips
Boky: 2 vrecká
Priehriadka na notebook: áno
Priehriadka na tablet: áno
Priehriadky na kancelárske potreby:   áno
Air passage (proti poteniu chrbta) áno

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Kingsons Pulse Grey 15,6
27,51 €
33,01 €
Kingsons Executive 10,1
27,95 €
33,54 €
Kingsons Pulse Red 15,6
27,51 €
33,01 €

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.