skladom
5907772033937

21,38 €
17,82 €

Poslať známemu   Vytlačiť

Chytrý spínač světel Nous Zigbee LZ1 (1 kanál)

Dotykový spínač Nous LZ1 nahrazuje tradiční vypínač světla a umožňuje chytré a vzdálené ovládání osvětlení prostřednictvím aplikace v chytrém telefonu.

Upozorňujeme, že pro tento vypínač je potřeba centrální jednotka ZigBee. Například NOUS E1 / NOUS E7, která je k dispozici v naší nabídce.

 

 

Chytrý dotykový spínač Zigbee 3.0.

Dotykový spínač slouží jako náhrada za tradiční vypínače a umožňuje inteligentní ovládání osvětlení a vzdálené ovládání z aplikace chytrého telefonu.

 • Automatické ovládání osvětlení.
 • Provozu podle týdenního plánu.
 • Provoz podle scénáře závislého na aktivaci jiných součástí systému nebo událostí - např. detekce pohybu, denní doby atd.
 • Dálkové ovládání pomocí chytrého telefonu nebo přímo dotykem.

 

 

Velmi pevná a elegantní konstrukce - panel z tvrzeného skla s hliníkovým rámem.

Spolupracuje s centrální jednoutkou ZigBee v rámci aplikace Tuya Smart / NOUS Smart Home.

Aby zařízení ZigBee fungovala, je nutné mít centrální jednotku ZigBee (např. Nous E1/E7), která je "uzlem" mezi komponentami systému a cloudovým serverem Tuya Smart.

 

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

 • Rýchle dodanie

  Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

 • Široká ponuka

  V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

 • Pravidelné akcie

  Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.