skladom
8595584635110

11,12 €
9,27 €

Poslať známemu   Vytlačiť

BATOHY

Kvalitný batoh na chrbát čiernej farby. Batohy Kingsons patria medzi špičku na trhu, predovšetkým pre inovácie, moderné látkové materiály, kvalitné zipsy a dizajn.

VYSOKOKVALITNÝ JACQUARD MATERIÁL Batoh Kingsons Evolution je vyrobený z vysoko kvalitného Jacquard nylonového materiálu, ktorý je odolný nielen proti opotrebeniu, ale tiež proti vode. Materiál je navyše veľmi pevný, čo v kombinácii s precíznymi švami zaisťuje batohu naozaj veľmi dlhú životnosť. Batoh je vo veľmi podarenom a slušivom čierno-oranžovom prevedení.

 

 

PRAKTICKÉ PREVEDENIE Batohy Kingsons kladú veľký dôraz na praktickosť a použiteľnosť pre moderný spôsob života. Hlavná kapsa ponúka 2 polstrované priehradky na tablet a notebook veľkosti až 15,6 ". Zvyšný priestor v hlavnej časti je postačujúci napríklad pre príslušenstvo k notebooku alebo náhradné oblečenie. Nechýba organizér na vizitky, písacie potreby, telefón alebo napríklad poznámkový blok. Ďalšie 2 vrecká sa nachádzajú v prednej časti batohu a sú zbavené akýchkoľvek priehradiek, využitie je teda čisto na vás. Samozrejmosťou je otvor na kábel slúchadiel.

 

 

PRVOTRIEDNE ZIPSY Batoh Kingsons Evolution je vybavený vysoko kvalitnými zipsami, ktoré zabezpečia jednoduchý chod a vďaka galvanizácii zabraňujúcej korózii tiež maximálnu životnosť. Dizajn zipsov navyše perfektne ladí s celkovým vzhľadom batohov.

 

 

POHODLNÉ POLSTROVANIE U batohov, ktoré sa majú stať vašim spoločníkom na cestách je samozrejme dôležité aj pohodlie pri nosení. Vďaka komfortnému polstrovaniu na chrbte a vysoko kvalitným ramenným popruhom, ktoré možno využiť aj ako madlo pre prenos batohu, bude nosenie Kingsons Evolution radosťou aj po celom dni.

 

                                      

O spoločnosti KINGSONS

Kingsons je jedna z najrýchlejšie rastúcich firiem v odbore digitálnych batohov na svete. Bola založená v júli roku 1997, jedná sa teda o stabilnú firmu s už dvadsaťročnou tradíciou, ktorá vyrobí 4 milióny batohov za rok. Kingsons zamestnáva viac ako 400 ľudí, napr. dizajnové oddelenie má 8 pracovníkov, oddelenie kvality 10 zamestnancov. Sídlo spoločnosti sa nachádza v čínskom meste Huadu, ďalšie veľké pobočky sú v mestách Shenzhen a Shanghai. V roku 2011 získala rada batohov Kingsons zlatú medailu v dizajnovej súťaži "China Design competition". Značka Kingsons vlastní vyše 100 technologických patentov a certifikátov kvality. Batohy Kingsons sa predávajú po celom svete. S Kingsons spolupracujú významné spoločnosti napr. v Amerike, Rusku, Francúzsku, Brazílii a Indii.                                                                       


 

Špecifikácia Hodnota
Hmotnosť: 0.62 kg
Rozmery: 42 x 27 x 8.5 cm
Veľkosť notebooku: 15,6"
Farba: čierna
Vodeodolnosť: áno
Materiál: Jacquard
Vonkajšok: 2 oddiely na zips
Boky: bez vreciek
Priehriadka na notebook: áno
Priehriadka na tablet: áno
Priehriadky na kancelárske potreby:   áno
Air passage (proti poteniu chrbta) čiastočné

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.