skladom
8595584626934

15,65 €
13,04 €

Poslať známemu   Vytlačiť

Pamäťové karty
Príslušenstvo pre K1S
Spoľahlivá miniatúrne pamäťová karta postavená na štandarde SDXC Ultra High Speed I (UHS-I) s kapacitou 64GB. Karta je určená do moderných mobilných zariadení, je však tiež vhodná do športových a palubných kamier, ktoré natáčajú vo FULL HD a vyššom rozlíšení. Dodáva sa vrátane redukcie pre klasický slot Secure Digital (SD) / MMC, takže ju možno ľahko použiť pre prekopírovanie dát do PC.
 
V zariadeniach bez podpory technológie UHS-I je karta plne funkčný a spĺňa certifikácia Class 10.

Spoľahlivá miniatúrna pamäťová karta postavená na štandarde SDXC Ultra High Speed I (UHS-I) s kapacitou 64GB. Karta je určená do moderných mobilných zariadení, je však vhodná aj do športových a palubných kamier, ktoré natáčajú vo FULL HD a vyššom rozlíšení. Dodáva sa vrátane redukcie pre klasický slot Secure Digital (SD) / MMC, takže ju možno ľahko použiť pre prekopírovanie dát do PC.

V zariadeniach bez podpory technológie UHS-I je karta plne funkčná a spĺňa certifikáciu Class 10.

 

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.