skladom

203,74 €
169,78 €

Poslať známemu   Vytlačiť

FOTOPASCE
Fotopasce s GSM

NA ZLODEJOV a na ZVER!

Model 2019 - vylepšená verzia - o 40% silnejší neviditeľný prísvit so 42 led diódami s vlnovou dĺžkou 940nm - pre ľudské oko úplne neviditeľné snímanie! Veľký plnofarebný LCD displej! To najlepšie na zlodeja a zver bez kompromisu! Jediná nám známa fotopasca na trhu kombinujúca skvelé maskovanie s minimom lesklých plôch na prednej časti fotopasce. Fotopascu presne zameriate laserovým ukazovadlom a zároveň všetko, čo fotopasca bude snímať, vidíte na veľkom displeji na prednej strane fotopasce! Fotopasce iných značiek majú displeje na zadnej časti fotopasce, preto musíte zameranie fotopasce pri montáži odhadovať! Samozrejmosťou je veľa doplnkových funkcií ako napríklad časovač. Fotopascu môžete nastaviť od kedy do kedy má byť fotopasca aktívna! Kvalita záznamu patrí medzi najlepšie na trhu! Video so zvukom vo FULL HD kvalite! Citlivé pohybové čidlo! Fotopasca vyladená naozaj do detailu za priaznivú cenu! Čítajte ďalej v popise v čom fotopasca BUNATY vyniká pred konkurenciou!

Ku každej fotopasci BUNATY FULL HD ZADARMO príslušenstvo za viac ako 40€ - kovový ochranný box v cene 35€ + 16GB sd karta + batérie + iba u nás čelovka CEL-TEC HL125!

animacegifok(17).gif

Telo prístroja prevedené v maskovaní s minimom lesklých plôch. Ovládanie pomocou farebného displeja na prednej strane fotopasce. Obrazový snímač CMOS až 12MP podľa nastavenia. Farebný Objektív F / NE = 3,1 mm FOV (Zorné pole) = 52° IR-dosvit až 20m. Pamäťová karta až SD16GB. Obrazové rozlíšenie až 12MP podľa nastavenia. Rozlíšenie videa až 1080P FULL HD. PIR nastaviteľná citlivosť (Vysoká / Normálna / Nízka). Rýchlosť spúšte 0,8s. Dĺžka videa až 60s. Odtlačok pečiatky na fotografiu - dátum + čas. Napájanie 8 × AA. Rozmery 132mm x 88mm x 65mm prísvit s vlnovou dĺžkou 940nm. Nočné fotografie z fotopascí BUNATY patria medzi najlepšie v ponuke!

foto_bunaty2popis.jpg

Model roku 2019 v predaji!

bunaty_vice_led3(2)(3).jpg

Prečo fotopasca BUNATY a v čom je lepšia:

1. Skvelé maskovanie a spracovanie s dokonalou izoláciou proti nepriaznivým vplyvom

Skvelé maskovanie a spracovanie s dokonalou izoláciou proti nepriaznivým vplyvom

p-c5-99-c3-adsvit-4.jpg

Minimum lesklých plôch na prednej strane fotopasce. Neviditeľný prísvit opticky maskovaný do menších častí a tým znižuje možnosť odleskov za denného svetla. Fotopasca BUNATY sa jednoducho maskuje. Kvalitné spracovanie všetkých plastových dielov s predným krytom v 3D!

2. Veľký LCD displej logicky umiestnený na prednej časti fotopasce, po odklopení predného krytu!

bunaty_vice_led4(1).jpg

Fotopascu umiestnite na požadované miesto a na displeji presne vidíte, čo bude fotopasca snímať! Drvivá väčšina výrobcov má u fotopascí displej umiestnený na zadnej častí fotopasce, preto pokiaľ fotopascu inštalujete, musíte iba odhadovať kam fotopasca mieri a čo bude snímať. Žiadna fotopasca ScoutGuard, UO VISION a Acorn (okrem starých modelov 6210, ktoré majú veľmi slabý neviditeľný blesk) Vám neumožní sa pozrieť na displej a prekontrolovať zameranie fotopasce!

3. Integrované Laserové ukazovadlo, ktoré Vám opäť uľahčí zameranie fotopasce na požadovaný cieľ.

fotopast_laser.jpg

Ak zákazník požaduje fotopascu inštalovať do vyšších miest, býva veľmi ťažké fotopascu správne zamerať. U fotopasci BUNATY jednoducho zapnete laserové ukazovadlo, máte tak fotopascu zameranú behom okamihu a všetko si ešte jednoducho overíte na veľkom displeji! Len veľmi ťažko budete na trhu hľadať fotopascu s laserovým ukazovadlom a predným displejom, ktorý bude zobrazovať aktuálne snímanú plochu! Žiadna fotopasca Acorn, ScoutGuard, Keepguard, UO vision toto neumožňuje!

4. Vypínanie a zapínanie je u fotopascí BUNATY jednoduché!

fotopast_tlacitko.jpg 

Fotopasce Acorn majú nelogicky umiestnený prepínač OFF, ON v spodnej časti fotopasce!

vypinac_acorn.jpg

Ak je fotopasca umiestnená, je veľmi ťažké fotopascu u týchto značiek vypnúť bez demontáže. Musíte fotopascu zložiť, vziať do ruky, otočiť a malý prepínač prepnúť! Navyše tento prepínač je veľmi náchylný na ulomenie! Fotopasca BUNATY má prepínač veľký a prehľadný, umiestnený pod predným krytom. Kryt fotopasce odklopíte a jednoducho prepínač prepnete do požadovanej polohy!

5. Výmena batérií je u fotopasce Buňata naozaj jednoduchá, fotopascu nemusíte demontovať, iba odklopíte predný kryt, stlačíte tlačidlo a vysuniete zásobník s batériami. Potom ich vymeníte za nové a zásobník späť zasuniete, nemusíte fotopascu dávať dole napríklad zo stromu!

fotopast_bunaty_baterie.jpg

Fotopasce Acorn musíte pre výmenu batérií vždy zložiť, vziať do ruky a batérie vymeniť!

baterie_fotopast_acorn.jpg

Pokiaľ dôjde k vytečeniu batérií, dôjde väčšinou u fotopascí Acorn k nenávratnému zničeniu fotopasce. Fotopasce BUNATY majú batérie oddelené v zásobníku tak, aby nedošlo k poškodeniu fotopasce!

6. Zistenie stavu batérií u fotopasci BUNATY je narozdiel od iných fotopascí jednoduché! Jednoducho odklopíte predný kryt a na veľkom displeji vidíte stav batérií. U fotopascí Acorn (okrem starého modelu 6210 so slabým neviditeľným bleskom) vďaka umiestneniu displeja na zadnej strane fotopasce musíte vždy fotopascu demontovať pre zistenie stavu batérií!

7. Skvelá kvalita nočných fotografií, ktorá prevyšuje aj oveľa drahšie fotopasce. Porovnanie snímok z fotopascí ACORN a ScoutGuard nižšie!

8. VIDEO vo FULLHD kvalite so záznamom zvuku!

fullhd(3).png

Len veľmi ťažko budete hľadať na trhu fotopascu v tejto cenovej hladine so záznamom videa a so zvukom vo FULLHD kvalite! Fotopasca BUNATY vie kombinovať ako fotografovanie, tak záznam videa tzn., pri zaznamenaní pohybu fotopasca podľa Vášho nastavenia urobí fotografiu, video alebo fotografiu s videozáznamom.

9. Kvalitné multizónové pohybové čidlo reagujúce na teplo s maximálnym dosahom!

10. Fotopasca Bunaty je vyrobená pre Českú a Slovenskú republiku, čo garantuje kvalitný a rýchly servis! Kompletné české menu a kvalitný český manuál je samozrejmosťou vrátane telefonickej podpory pri nastavení fotopasce!

Fotopasca BUNATY má ďalšie funkcie ako napríklad časovač, kde si môžete nastaviť od kedy do kedy má byť fotopasca aktívna. Funkcia časozber je ideálna pre monitorovanie veľkých plôch alebo akékoľvek iné časozberné snímanie, kedy fotopasca fotí v pravidelnom intervale bez nutnosti zaznamenania pohybu!

Predstavujeme Fotopascu Bunaty Full HD

fotopasce BUNATY sú na trhu už od roku 2015 a patria medzi najpredávanejšie fotopasce v Českej republike! Pre rok 2019 je pripravený už v predaji nový model s rýchlejším procesorom, ale hlavne s o 40% účinnejším neviditeľným prísvitom! Fotografie sú za úplnej tmy jasnejšie než u iných zdanlivo podobných fotopascí! Model 2019 fotopasca Bunaty  Full HD prináša rad zlepšení, ktoré ocenia užívatelia najmä pri kontrole a prehliadke fotopasce, výmene pamäťovej karty či batérií. Výrobca vsadil na ľahké a jednoduché ovládanie, odstránil nedostatky, ktorými trpia iné značky, ktoré sú k dostaniu na českom trhu. Možno povedať, že fotopasca Bunaty Full HD je predstaviteľom novej generácie týchto výrobkov s jednoduchým a prehľadným ovládaním, a súčasne s vynikajúcou kvalitou zachytenej snímky. Samozrejmosťou je úplne neviditeľné snímanie o frekvencii 940 nm, teraz pre rok 2019 s o 40% zosilneným účinkom! Kompletné české menu a kvalitný český manuál! Fotopasca bola vyvinutá priamo pre ČESKÚ REPUBLIKU! Fotopasca Bunaty Full HD sa predáva v dvoch verziách - ako základný model a ďalej s GSM modulom, ktorý umožňuje posielať fotografie na email alebo mobilný telefón. Vďaka úprave s GSM môžete dostávať snímku vo forme MMS na mobil okamžite po vyfotení, alebo na email prostredníctvom internetovej siete. V tejto recenzii sa pozrieme na oba modely a kompletne sa zoznámime s možnosťami nastavenia!

Pre nášho užívateľa je príjemné, že nápisy na obale fotopasce sú v češtine, má tak istotu, že tento výrobok je určený prednostne pre náš trh. Aj dnes sa bohužiaľ stáva, že predajcovia u zahraničných výrobkov iba prehrajú softvér, ale inak sa používateľ s češtinou nestretne. Poteší tiež to, že pri oboch modeloch sú k dispozícii všetky potrebné káble, takže nie je nutné ich zvlášť objednávať. Nová fotopasca Bunaty Full HD má navyše kvalitný popruh so silnou sponou.

Pohodlné vkladanie pamäťovej karty z boku prístroja

Fotopasca Bunaty Full HD je vyrobená z kvalitných plastových dielov, čo je dôležité ako ochrana pred poveternostnými podmienkami. Aj pri podrobnom skúmaní je jasné, že diely sedia presne, nikde nie sú štrbiny, výrobca venoval dostatočnú pozornosť ochrane pred vlhkosťou. Na rozdiel od iných fotopascí sa u tohto modelu vkladá pamäťová karta (SD) z boku, čo je určite praktickejšie ako zospodu prístroja tak akú u iných značiek. Model Bunaty Full HD sa dodáva v dvoch farebných variantoch - CAMO, čo je imitácia lístia, alebo v čiernej farbe. Variant CAMO pôsobí vydarene ideálne pre české a slovenské podmienky, farebný odtieň má všetky predpoklady dobre maskovať umiestnenie fotopasce. Nie je neobvyklé, že iní výrobcovia volia farebné odtiene prevedenia CAMO príliš svetlé a fotopasca sa horšie maskuje.

Ochrana proti prezradeniu pasce Fotopasca Bunaty Full HD je vybavená nočným prisvietením, čo je infračervené svetlo pre ľudské či zvieracie oko neviditeľné, ale umožňuje obstaranie kvalitnej snímky aj za úplnej tmy. Technické riešenie prísvitu na modeli BUNATY, ktoré je rozčlenené do viacerých oddielov, zaisťuje, aby na fotopasci bolo čo najmenej lesklých plôch. Tie môžu pri slnečnom svite svojim odrazom vyplašiť zviera či prezradiť umiestnenie fotopasce prípadnému zlodejovi. Šikovné je umiestnenie pohybového senzora, objektívu a prísvitu čo najbližšie k sebe, čo uľahčuje maskovanie. Polovicu prístroja možno úplne schovať.

Displej na prednej strane a laserové ukazovadlo Po odklopení ochranného plastového krytu vidíte všetky dôležité časti, funkcie a tlačidlá (Obr. 2). Na prednej časti otvorenej fotopasce Bunaty Full HD zaujme veľký farebný displej, ktorý vám umožňuje vidieť miesto, kam mieri objektív. Vďaka laserovému ukazovadlu potom smer objektívu presne zamierite a vyladíte. Je to výhodné pri kontrole umiestnenia prístroja a nového nastavenia. Pri prístrojoch, kde displej chýba, môžete miesto len hrubo odhadnúť. To je nedostatok najmä v prípade, že hlavným účelom fotopasce je ochrana majetku. Niektoré fotopasce majú tiež displej, ale ten je umiestnený väčšinou na zadnej strane tela prístroja, čo značne komplikuje presné zacielenie. To je problém, ak chcete fotopascu umiestniť na vyššie položené miesto. Fotopasca Bunaty Full HD umiestnením displeja na prednú stranu tento nedostatok odstránila. Displej fotopasce Bunaty informuje užívateľa (Obr. 3) o všetkých aktivitách, napríklad o zvolenom režime, či je prístroj nastavený len na fotenie, video či na oboje. Ďalej okamžite vie, či je v prístroji vložená SD karta, aká je sila signálu či názov operátora (iba pri modeli s GSM). Z displeja sa tiež dozvie, aký je stav batérií, koľko prístroj vyfotil snímok a aká je kapacita SD karty.

Prepínače, nastavenie fotopasce Oproti iným výrobkom fotopasca Bunaty Full HD má tlačidlo zapínania a vypínania (ON, OFF, TEST) umiestnené na hlavnej stene fotopasce. Je to prehľadné riešenie, pretože všetky funkcie sú na jednom mieste. Niektoré iné výrobky majú umiestnenie vypínača na spodnej časti prístroja, takže fotopascu musíte vziať do ruky, otáčať ňou, alebo sa snažiť tlačidlo nahmatať, čo je v ťažkom teréne nepríjemné. Fotopasca Bunaty tento problém vyriešila. Vypínanie a zapínanie fotopasce je jednoduché a nehrozí, že by sa tlačidlo ulomilo ako v prípade umiestnenia na spodnej strane prístroja. Prístroj nastavíte pomocou menu a ďalších 5 tlačidiel.

 

Ľahká manipulácia a kontrola batérií  Prekvapivo jednoduchá je taktiež výmena a kontrola batérií. Nie je nutné demontovať prístroj, s ktorým ste mali prácu a umiestnili ho do správnej polohy napríklad na strom. Len odklopíte predný kryt, stlačíte tlačidlo a vysuniete zásobník s batériami (Obr. 4). V teréne túto funkciu určite oceníte. Výhodou je tiež to, že fotopasca Bunaty má batérie v zásobníku oddelené, takže ani pri prípadnom vytečení batérie sa fotopasca na rozdiel od iných značiek nijako nepoškodí. Veľmi rýchlo a pohodlne batérie skontrolujete. Stačí odklopiť kryt a na displeji hneď vidíte, koľko energie batérie ešte majú.

Full HD u Bunaty nie je žiadny reklamný trik  Model Bunaty Full HD vďaka kvalite zachytenej snímky predbehne aj niektoré podstatne drahšie prístroje. Vie nielen zhotovovať statické snímky, ale aj videá vo Full HD kvalite so záznamom zvuku. Všetko sa dá ľahko nastaviť. Môžete prístroj upraviť tak, že vám vyhotoví iba fotografie, video alebo oboje. K ďalším užitočným funkciám fotopasce Bunaty patrí napríklad Časovač, s pomocou ktorého presne zvolíte dobu, po ktorú bude fotopasca aktívna a kedy bude reagovať na snímač pohybu. Funkcia časozber zase umožňuje tzv. časozberné snímanie v určenom pravidelnom intervale bez ovplyvnenia čidlom pohybu. Dôležitá funkcia je napríklad PIR interval, ktorý určuje časové oneskorenie medzi snímkami. Na fotopasci Bunaty sa dá tiež nastaviť citlivosť pohybových snímačov či dĺžka videa.

Výhoda domáceho servisu Fotopasca Bunaty Full HD sa vyrába pre Česko i Slovensko, k dispozícii je český manuál. Prednosťou tohto prístroja je, že domáci servis je rýchlejší a prístupnejší, než dohoda so zahraničím. Výrobca prístrojov Bunaty ponúka aj telefonickú komunikáciu pri riešení niektorých zložitejších otázok nastavenia prístroja.

 

UKÁŽKA FOTOGRAFIÍ

 

 

 • Telo prístroja je maskované s minimom lesklých plôch
 • Ovládanie pomocou farebného displeja na prednej strane fotopasce
 • Obrazový snímač CMOS až 12MP podľa nastavenia Farebný
 • Objektív F / NE = 3,1 mm
 • FOV (Zorné pole) = 52°
 • IR-dosvit až 20m
 • Pamäťová karta až SD16GB
 • Obrazové rozlíšenie až 12MP podľa nastavenia
 • Rozlíšenie videa až 1080P FULL HD
 • PIR nastaviteľná citlivosť (Vysoká / Normálna / Nízka)
 • Rýchlosť spúšte 0,8s
 • Dĺžka videa až 60s
 • Pečiatka  na fotografii - dátum + čas
 • Napájanie 8 × AA
 • Rozmery 132mm x 88mm x 65mm
 • Prísvit o vlnovej dĺžke 940nm! 

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

 • Rýchle dodanie

  Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

 • Široká ponuka

  V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

 • Pravidelné akcie

  Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.