nie je skladom

113,47 €
94,56 €

Tento produkt momentálne nie je možné objednať. Ak o neho máte záujem, kontaktujte nás e-mailom na oxe@oxe.sk

Poslať známemu   Vytlačiť

FOTOPASCE
Fotopasce bez GSM

Konečne je na trhu fotopasca, po ktorej sa toľko volalo: malá, výkonná, spoľahlivá a maskovaná!

Kvalita snímok je u fotopascí Predator X vždy na špičkovej úrovni. Nie inak tomu je u fotopasce Predator X Camo! Fotografie v rozlíšení až 12MP netrpia žiadnym z problémov preexponovaných snímok. Rovnako tak nočné zábery sú na vynikajúcej úrovni. Video v HD rozlíšení (720P) je tiež plne dostačujúce pre prehľad o dianí na sledovanom mieste. Za necelých 120€ tak dostanete naozaj špičkovo vybavenú a modernú fotopascu!

Svojimi rozmermi nemá fotopasca Predator X na trhu konkurenciu a bezpochyby sa jedná o najmenšiu fotopascu, akú môžete kúpiť. Malé rozmery a farebné prevedenie poslúži k perfektnému ukrytiu pred zrakmi zlodejov. Malé telo sa však v žiadnom prípade nepodpísalo na výkone a ukrýva v sebe veľkú silu!

U fotopascí je samozrejme predpoklad, že budú používané vo vonkajšom prostredí za každým podmienok. Fotopasca Predator X Camo nie je výnimkou. Krytie IP56 zaisťuje fotopasci dostatočnú ochranu pred všetkými rozmarmi počasia, netreba sa tak báť ani poriadneho lejaku. Fotopasca Predator X sa nezľakne zimy ani horúčavy, používať ju možno od -20 do +60 °C. Celý rok a za každých podmienok je Predator X Camo pripravená byť vašim pomocníkom!

Štvorica výkonných super LED s neviditeľnou vlnovou dĺžkou 940 nm poskytuje fotopasci dostatok výkonu na osvetlenie priestoru až na vzdialenosť 14 m! Zároveň nehrozí vyplašenie zveri alebo prezradenie úkrytu fotopasce, prísvit je naozaj úplne neviditeľný. Za dňa je PIR čidlo schopné reagovať na tepelnú stopu ešte o 3 metre ďalej a fotopasci teda nerobí problém zaznamenať pohyb až na 17m!

Fotopasca disponuje rýchlosťou spúšte menšou ako 1.2 sekundy! Neprídete tak o žiadny pohyb zveri alebo osoby v monitorovanom priestore!

Fotopascu je možné nastaviť pomocou integrovanej LCD obrazovky s veľkosťou 1,44". Nastavenie je zároveň veľmi jednoduché a intuitívne. Na ovládanie slúžia len tri tlačidlá, napriek tomu zvládnete pohodlne nastaviť všetky dôležité parametre a to aj vďaka kompletne českému menu. Displej umiestnený na prednej strane navyše umožňuje fotopasci veľmi dobre zacieliť.

Napájanie fotopasce je riešené pomocou štyroch AA batérií, ktoré poskytnú energiu až na 3 mesiace prevádzky! Konektor pre externé napájanie navyše umožňuje predĺženie výdrže a to napr. pripojením na sieť 220V alebo pomocou solárneho panelu, s ktorým za slnečných dní fotopasca získa takmer nevyčerpateľný zdroj energie!

Osvetlenie IR neviditeľné

Prehrávanie video Iba prvá snímka

Čeština ÁNO

Foto ÁNO

Foto + video NIE

GSM brána NIE

Prehliadanie foto ÁNO

Závit pre statív ÁNO

SMS ovládanie NIE

Video ÁNO (HD)

Skrinka Maskovaná, otváracia

Ovládač tlačidlové ovládanie s displejom umiestnené pod krytom na prednej strane

Dosvit 9-10

Displej 1.5"LCD farebný

Objektív F: 3,1, 40 °, IR clona

Externá pamäťová jednotka SD až 16 GB

Max dosah PIR (človek) 25°C 15 - 20 m

Rýchlosť odozvy 1,2 s

Napájanie 4 ks AA batérií

Programovanie Externý LCD displej

Záber PIR Smerový (35 °)

Rozhranie SD, konektor pre externý zdroj

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.