nie je skladom

107,18 €
89,32 €

Tento produkt momentálne nie je možné objednať. Ak o neho máte záujem, kontaktujte nás e-mailom na oxe@oxe.sk

Poslať známemu   Vytlačiť

Vnútorné IP kamery

revo-prehled.jpg

Kvalitný obrazový CMOS senzor produkuje krásne ostrý a čistý obraz v 1080P FULL HD rozlíšení, čo je úplne dostatočné rozlíšenie napr. pre rozpoznanie tváre. Navyše, vďaka štvornásobnému digitálnemu priblíženiu vám neunikne žiadny detail. 

revo-hd-rozliseni.jpg


Kamera CEL-TEC REVO je vybavená vysoko citlivým mikrofónom a kvalitným reproduktorom. Vďaka tomu je možné zariadenie bez problémov využiť na obojsmernú komunikáciu alebo napr. len na odpočúvanie diania v monitorovanom priestore.

revo-audio.jpg


CEL-TEC REVO disponuje vysoko výkonným IR LED prisvietením pre nočné videnie až na 5m! Senzor navyše vyhodnocuje okolité svetelné podmienky. Pri zlom osvetlení automaticky zapne IR cut, čím sa prepne do čiernobieleho zobrazenia a nočné zábery sú tak krásne jasné a viditeľné. Za dňa naopak vyhotovuje farebné a ostré zábery.


Zraku kamery CEL-TEC REVO neunikne žiadny kút monitorovaného priestoru, vďaka možnosti natáčania o 350° horizontálne a 90° vertikálne. Všetko pohodlne a jednoducho pomocou aplikácie vo vašom inteligentnom zariadení.

revo-otocna.jpg


Inštaláciu kamery zvládne každý, je naozaj jednoduchá a nie sú k nej potrebné žiadne špeciálne IT znalosti. Kameru stačí pripojiť na napájanie, stiahnuť si voľne prístupnú aplikáciu pre Android alebo iOS, v nej si vytvoriť účet a naskenovať QR kód na kamere. Všetko ostatné si už aplikácia a kamera nastaví sama (v mieste inštalácie je nutné mať WiFi pripojenie).

revo-instalace.jpg


revo-app.jpg

U bezpečnostnej kamery je samozrejmosťou detekcia pohybu. Nie je tomu inak ani u CEL-TEC REVO. Tá navyše pri zaznamenaní pohybu okamžite pošle upozornenie do vášho mobilného telefónu, kde potom môžete pomocou aplikácie naživo skontrolovať, čo sa deje (upozornenie možno vypnúť). Všetky poplachy sú uložené na microSD kartu v kamere, o incidenty tak neprídete ani keď práve nie ste pri telefóne.

revo-detekce-pohybu.jpg


Okrem živého vysielania dokáže kamera CEL-TEC REVO nahrávať na vloženú microSD kartu (až 64 GB). Spätne si tak môžete prezrieť dianie v miestnosti, aj keď ste práve v ten moment neboli online na vašom telefóne. Záznamy možno prezerať buď pomocou aplikácie v telefóne alebo na PC po vložení microSD karty.

revo-na-stole.jpg

Uhol záberu: 90°

Uhol otáčania: Horizontálne: 350 ° Vertikálne: 60 °

Minimálne osvetlenie: > 5 lux (vypnutý IR prísvit) / 0 lux (zapnutý IR prísvit)

Dosah IR prísvitu: 5 metrov

Video kompresia: H.264

Video rozlíšenie: FULL HD: 1920x1080p / 25fps

Video kódovanie: Dual Stream 32kps - 8Mbps

Senzor: 1/4 "CMOS OV9712

Audio kompresia: AAC

Audio prenos: Obojsmerný

Zvuková citlivosť: -47dBm

Režim alarmu: Detekcia pohybu

Bezdrôtový prenos: WiFi (2.4GHz ~ 2.4835GHz ISM pásmo)

Dosah: 30 m priama viditeľnosť

Vysielací výkon: 16±0.5dBm@11b, 14±0.5dBm@11g, 13±0.5dBm@11n

Citlivosť prijímača: 11Mbps -85dB@8%, 54Mbps -73dBm@10%, 130Mbps -66dBm@10%

Bezdrôtový štandard: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n

Sieťové protokoly: TCP / IP, HTTP, DHCP, DNS, Telnet

Rozhranie: Mini USB

Zdroj napájania: 5V / 2A

Pracovný prúd: 300 (max) mA

Prevádzková teplota: -10°C ~ +50°C

Prevádzková vlhkosť: 15% ~ 85% RH

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

CEL-TEC Dock iOS Wifi
nie je skladom
95,96 €
115,15 €
CEL-TEC Disk 360 WiFi
81,55 €
97,86 €

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.