skladom
8595584635011

33,54 €
27,95 €

Poslať známemu   Vytlačiť

BATOHY

Kvalitný batoh na chrbát čiernej farby. Batohy Kingsons patria medzi špičku na trhu, predovšetkým pre inováciu, moderné látkové materiály, kvalitné zipsy a dizajn.

 

VYSOKOKVALITNÉ MATERIÁL
 
Kingsons Casual je vyrobený z kvalitného Jacquard nylonového materiálu, ktorý je odolný nielen proti opotrebeniu, ale tiež proti vode. Ďalšou výhodou je ľahké čistenie. Materiál je navyše veľmi pevný, čo v kombinácii s precíznymi švy zaisťuje batohu naozaj veľmi dlhú životnosť.

VYSOKOKVALITNÝ MATERIÁL

Kingsons Casual je vyrobený z kvalitného Jacquard nylonového materiálu, ktorý je odolný nielen proti opotrebeniu, ale tiež proti vode. Ďalšou výhodou je ľahké čistenie. Materiál je navyše veľmi pevný, čo v kombinácii s precíznymi švami zaisťuje batohu naozaj veľmi dlhú životnosť.

 

 

PRVOTRIEDNE ZIPSY 

Štandardom batohov Kingsons sú kvalitné zipsy. Nie je tomu inak ani u modelu Casual. Použité zipsy zabezpečia jednoduchý chod a vďaka galvanizácii zabraňujúcej korózii tiež maximálnu životnosť. Dizajn zipsov navyše pekfektne ladí s celkovým vzhľadom tohto batohu.

 

 
PRAKTICKÉ PREVEDENIE
 
Hlavné vrecko je vybavené polstrovanou priehradkou na notebook veľkosti až 15,6 ". Zvyšný priestor v hlavnej časti je postačujúci napríklad pre príslušenstvo k notebooku, náhradné oblečenie alebo dokumenty. Vrecko navyše disponuje priehradkami na písacie potreby a ďalšími dvoma napr. na peňaženku, mobilný telefón alebo poznámkový blok. Ďalší úložný priestor ponúka predné vrecko a bočné sieťované vrecká.

 

 

 

POHODLNÉ POLSTROVANIE

U batohov, ktoré sa majú stať vaším denným spoločníkom je samozrejme dôležité aj pohodlie pri nosení. Vďaka polstrovaniu na chrbte v dvoch stĺpcoch bude nosenie batohu Casual radosťou.

 

 

                                     O spoločnosti KINGSONS

Kingsons je jedna z najrýchlejšie rastúcich firiem v odbore digitálnych batohov na svete. Bola založená v júli roku 1997, jedná sa teda o stabilnú firmu s už dvadsaťročnou tradíciou, ktorá vyrobí 4 milióny batohov za rok. Kingsons zamestnáva viac ako 400 ľudí, napr. dizajnové oddelenie má 8 pracovníkov, oddelenie kvality 10 zamestnancov. Sídlo spoločnosti sa nachádza v čínskom meste Huadu, ďalšie veľké pobočky sú v mestách Shenzhen a Shanghai. V roku 2011 získala rada batohov Kingsons zlatú medailu v dizajnovej súťaži "China Design competition". Značka Kingsons vlastní vyše 100 technologických patentov a certifikátov kvality. Batohy Kingsons sa predávajú po celom svete. S Kingsons spolupracujú významné spoločnosti napr. v Amerike, Rusku, Francúzsku, Brazílii a Indii.                                                                       

                                      

Špecifikácia Hodnota
Hmotnosť: 0.90 kg
Rozmery: 30 x 13 x 46 cm
Farba: čierna
Vodeodolnosť: áno
Materiál: Nylon
Vonkajšok: 2 oddiely na zips
Boky: 2 vrecká zo sieťoviny
Priehradka na notebook: áno
Priehradka na tablet: áno
Priehradky na kancelárske potreby:   áno
Air passage (proti poteniu chrbta) nie

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Kingsons Pulse Grey 15,6
27,51 €
33,01 €
Kingsons Arrow Black 15,6
30,30 €
36,36 €

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.