skladom
8595584635073

37,25 €
31,04 €

Poslať známemu   Vytlačiť

BATOHY

Kvalitný batoh na chrbát čiernej farby. Batohy Kingsons patria medzi špičku na trhu, predovšetkým pre inováciu, moderné látkové materiály, kvalitné zipsy a dizajn.

VYSOKOKVALITNÉ MATERIÁL
 
Kingsons Blue Stripe je vyrobený z kvalitného Jacquard nylonového materiálu, ktorý je odolný nielen proti opotrebeniu, ale tiež proti vode. Materiál je navyše veľmi pevný, čo v kombinácii s precíznymi švy zaisťuje batohu naozaj veľmi dlhú životnosť.

 

VYSOKOKVALITNÝ MATERIÁL

Kingsons Blue Stripe je vyrobený z kvalitného Jacquard nylonového materiálu, ktorý je odolný nielen proti opotrebeniu, ale tiež proti vode. Materiál je navyše veľmi pevný, čo v kombinácii s precíznymi švami zaisťuje batohu naozaj veľmi dlhú životnosť.

 

 

KAŽDODENNÝ PARŤÁK

Model Blue Stripe bol vytvorený predovšetkým pre potreby študentov a bežné nosenie. Vypovedá o tom jednoduché, ale veľmi praktické a účelné prevedenie ruksaku. Hlavné vrecko disponuje polstrovanou priehradkou na notebook veľkosti až 16,1 "a dostatkom priestoru pre učebnice, knihy alebo náhradné oblečenie. Na bokoch batohu sú aj 2 sieťované vrecká napr. na fľašu a vpredu pod modrou linkou vrecko s priehradkami pre písacie potreby, peňaženku apod. Na pravom popruhu je navyše pružné sieťované vrecko na mobilný telefón.

 

PRVOTRIEDNE ZIPSY

Batoh Kingsons Blue Stripe je vybavený vysoko kvalitnými zipsami, ktoré zabezpečia jednoduchý chod a vďaka galvanizácii zabraňujúcej korózii tiež maximálnu životnosť. Dizajn zipsov navyše perfektne ladí s celkovým vzhľadom batohov.

 

POHODLNÉ POLSTROVANIE

U batohov, ktoré sa majú stať vaším denným spoločníkom je samozrejme dôležité aj pohodlie pri nosení. Vďaka polstrovaniu na chrbte v dvoch stĺpcoch a na popruhoch bude nosenie batohu Blue Stripe radosťou.

 

 

                                      O spoločnosti KINGSONS

Kingsons je jedna z najrýchlejšie rastúcich firiem v odbore digitálnych batohov na svete. Bola založená v júli roku 1997, jedná sa teda o stabilnú firmu s už dvadsaťročnou tradíciou, ktorá vyrobí 4 milióny batohov za rok. Kingsons zamestnáva viac ako 400 ľudí, napr. dizajnové oddelenie má 8 pracovníkov, oddelenie kvality 10 zamestnancov. Sídlo spoločnosti sa nachádza v čínskom meste Huadu, ďalšie veľké pobočky sú v mestách Shenzhen a Shanghai. V roku 2011 získala rada batohov Kingsons zlatú medailu v dizajnovej súťaži "China Design competition". Značka Kingsons vlastní vyše 100 technologických patentov a certifikátov kvality. Batohy Kingsons sa predávajú po celom svete. S Kingsons spolupracujú významné spoločnosti napr. v Amerike, Rusku, Francúzsku, Brazílii a Indii.                                                                       

                                       

   
Špecifikácia Hodnota
Hmotnosť: 0.66 kg
Rozmery: 49.5 x 32 x 15 cm
Velikost notebooku: 16,1"
Farba: čierna s modrým pruhom
Vodeodolnosť: áno
Materiál: Jacquard
Vonkajšok: 2 oddiely na zips
Boky: 2 vrecká zo sieťoviny
Priehradka na notebook: áno
Priehradka na tablet: nie
Priehradky na kancelárske potreby:    áno
Air passage (proti poteniu chrbta) nie

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.