skladom

274,96 €
229,13 €

Poslať známemu   Vytlačiť

Policajné kamery

Kamera PD77R bola vyvinutá predovšetkým pre náročné podmienky polície a iných bezpečnostných zložiek. Vyniká najmä odolným prevedením, ktoré je ako nárazuvzdorné, tak vodeodolné. PD77R sa nezľakne žiadnych vonkajších podmienok: prevádzková teplota -30 ° C až 55 ° C. O kvalitné záznamy je postarané aj v noci - PD77R je vybavená prisvietením - 1x infra LED + 1x číra LED. Medzi ďalšie prednosti patria zašifrované dáta vo vnútornej pamäti (s kapacitou 32GB) kamery. Bez znalosti hesla teda nie je možné záznamy v počítači prehliadať, kopírovať či mazať. Kamera sa tiež pýši veľkou výdržou na batérii - až 6.5h na jedno nabitie!

Ovládanie kamery PD77R je naozaj jednoduché. Na obsluhu slúžia len 3 tlačidlá:

 • Zapnutie / vypnutie kamery
 • Zhotovenia fotografie
 • Spustenie / vypnutie záznamu

 

O aktuálnom stave kamery navyše informujú 2 indikačné LED na zadnej strane. Každá vykonaná akcia je tiež sprevádzaná zvukovým upozornením. Na čelnej strane kamery je potom prepínač pre zapnutie / vypnutie prísvitu.

Oproti modelu PD77G nie je kamera PD77R vybavená LCD dislejom, čo umožnilo zariadeniu osadiť akumulátor o viac ako dvojnásobnej kapacite - 2200mAh. Vďaka tomu možno s PD77R nahrávať nepretržite až 8h na jedno nabitie. V kombinácii s vstavanou pamäťou s kapacitou 32GB, ktorá poskytne dostatok priestoru až pre 12h záznamu vo FULL HD rozlíšení, sa tak z PD77R stáva výkonná policajná kamera pripravená zaznamenať všetky dôležité situácie. Kedykoľvek!

 

Bez znalosti hesla nie je možné v PC získané záznamy prezerať, mazať ani kopírovať. Dáta tak vždy budú pod kontrolou zodpovednej osoby. Heslo pre prístup k záznamom je možné  zmeniť na ľubovoľnú osemmiestnu číselnú kombináciu. V pamäti je navyše uložený textový súbor (LOG), kde sú zaznamenané všetky akcie uskutočnené s kamerou daný deň (zapnutie/vypnutie, spustenie/vypnutie záznamu, zhotovenia fotografie, pripojenie k PC,

Kamera PD77R je vybená dvojicou LED diód pre záznam nočných zásahov. Jedna LED je klasická číra, ktorá nájde využitie tiež ako núdzová náhrada svietidla. Druhá LED je infračervená vhodná napríklad pre nočné záznamy páchateľa. Prísvit má dosah až 7 metrov.

 

 

 

 

Kamera PD77R síce nemá displej, ale aj napriek tomu ju možno veľmi jednoducho nastaviť. Nastavenie sa vykonáva pomocou špeciálneho PC správcu (na CD v balení). Pre prístup do manažéra je nutné zadať heslo (podobne ako pri prechádzaní súborov). Po úspešnom pripojení sa automaticky aktualizuje čas a dátum v kamere podľa systémového času v PC.
Jednochuché rozhranie PC manažéra ponúka nastavenie všetkých dôležitých parametrov: G-senzor (otrasový senzor), záznam do slučky, zobrazenie časovej známky v obraze, automatické spustenie záznamu, rozlíšenie, dĺžku záznamov alebo napríklad označenie kamery.

 

 

 

 

 

Referencie: kameru si obľúbili PČR i mnohé MP:          

• Kamera PD77R
• Klip na ramená
• Klip za opasok
• Sieťový adaptér 220V
• USB kábel
• Nabíjací kábel
• Zápästné putko
• Puzdro
• CD
• Užívateľský manuá

Špecifikácia Hodnota
Uhol záberu: 125°
Šošovka: F2.8
Foto: 5M
Video: 1080P / 720P / WVGA
Video formát: MOV (komprese H.264)
Foto formát: JPEG
Kapacita batérie: 2200mAh
Priemerná spotreba: 330mA
Dosah prísvitu: max. 7m
Dĺžka záznamu: cca 8h na jedno nabitie
Režim spánku: až 120h
Nabíjací čas: cca 4h
Dĺžka súborov: obvykle 30min/súbor (možné nastaviť)
Pamäť: vstavaná 32GB
Skladovacia teplota: -40°C ~ 60°C 
Prevádzková teplota: -30°C ~ 55°C
Prevádzková vlhkosť: 15-90% RH
USB: USB 2.0
Operačný systém: Windows XP/Vista/7
Hmotnosť: 94g
Rozmery: 76.5mm x 58.5mm x 30mm

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Kamera PK80L-GPS 64GB RC
264,08 €
316,90 €
Kamera PD77R
skladom
229,13 €
274,96 €
CEL-TEC PK80L GPS RC
264,08 €
316,90 €

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

 • Rýchle dodanie

  Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

 • Široká ponuka

  V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

 • Pravidelné akcie

  Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.