skladom

139 €
115,83 €

Poslať známemu   Vytlačiť

Zabezpečenie auta

Mechanické zabezpečenie vozidiel Bullock Excellence sa vyrába v troch modeuloch, podľa typu vozidla a jeho roku výroby. Preto je dôležitá konzultácia pre správne určenie modelu, pokiaľ nie je jasne uvedený v tabuľke. Radi sme vám kedykoľvek k dispozícií.

Tabuľka kompatibility osobných automobilov

Tabuľka kompatibility úžitkových automobilov
BULLOCK EXCELLENCE je mechanický zámok pedálov áut pre vozidlá s manuálnou prevodovkou. NAJNOVŠÍ MODEL. Zablokuje pedál spojky a brzdy. Hodnotený ako najlepšie mechanické zabezpečenie vozidel proti krádeži v Európe pri porovnávacích rezistenčných testoch renomovaného anglického motoristického časopisu Autoexpress.

Výhody mechanického zámku pedálov Bullock Excellence:

 • vyrobený z karbonitridovej ocele odolnej proti hrdzaveniu a vŕtaniu
 • odolný proti nástreku tekutého dusíka
 • blokuje pedál spojky a brzdy
 • najvýhodnejší pomer cena / kvalita / jednoduchosť
 • nie je potrebná žiadna inštalácia
 • prenosný zámok použiteľný u viacerých automobilov
 • planý poplach je vylúčený
 • nastavenie dĺžky umožňuje maximálne prispôsobenie na daný typ vozidla
 • zámok s vysokou ochranou Made in Italy
 • u väčšiny nových modelov vozidiel už nie je možné naštartovať motor bez zošliapnutého spojkového pedálu. Pokiaľ použijete zámok pedálov Bullock Excellence, stáva sa vaše vozidlo nepojazdným

Hodnotený ako najlepšie mechanické zabezpečenie vozidel proti krádeži v Európe pri porovnávacích rezistenčných testoch renomovaného anglického motoristického časopisu Autoexpress.


1. zámok: zatváracie zariadenie má bezpečnostný zámok vyrobený z materiálu, ktorý je odolný proti vŕtaniu
2. materiál: je vyrobený z karbonitridovej oceli odolnej proti hrdzaveniu a vŕtaniu
3. galvanizácia: háky sú plne galvanizované a odolné proti korózii
4. povrchová úprava: jednotlivé časti sú chránené pozinkovaním a práškovým lakom
5. šrubovací uzáver: na dokonalé uzamknutie pedálov možno rameno predĺžiť pomocou nastavovacej skrutky
6. bezpečnostný kľúč: 2 kusy očíslovaných kľúčov


Karbonitrid sa chová podobne ako nerezová oceľ, je tepelne veľmi zle vodivý. Nástrek tekutého dusíka vytvorí povrchovú námrazu a tá po údere, ktorý by mal viesť k prasknutiu materiálu, z neho opadne bez toho, aby došlo k jeho poškodeniu. Pri rezaní karbonitridu ručnou okružnou brúskou sa teplo z hrany rezného kotúča zle odvádza do materiálu, kotúč sa prehrieva, dochádza k jeho poškodeniu, je nutné ho chladiť alebo použiť dve brúsky a striadať ich. Doba prekonania sa tým maximálne predlžuje.

Upozornenie: mechanické zariadenie Bullock Excellence sa vyrába v troch modeloch podľa typu vozidla a jeho roku výroby. Preto je dôležitá konzultácia pre správne určenie modelu, pokiaľ nie je jasne uvedený v tabuľke.


Model X s nástavcami 50 mm, 75 mm, 100 mm
Model W s nástavcami 50 mm, 75 mm

BULLOCK je novým typom mechanického zabezpečenia vozidiel proti krádeži. Jeho klieštiny blokujú automaticky pedály brzdy a spojky a zaručujú tak úplnú ochranu vozidla. Ľahko sa používa, zaberá málo miesta, nešpiní zostatkami tuku a tieto vlastnosti sú príkladom celého radu jeho ďalších výhod. Vysoká technologická úroveň použitých materiálov, spojená s inovačným nápadom a zaujímavým dizajnom, prispeli k výrobe spoľahlivého zariadenia, ktoré je v súlade so súčasnými požiadavkami zákazníkov na bezpečnosť ich vozidiel.

BULLOCK na blokovanie pedálov vozidiel je rozhodnou a spoľahlivou odpoveďou na akýkoľvek pokus o krádež vozidla.
BULLOCK je vyrobený zo zakalenej karbonitridovej ocele, ktorá mu dodáva vysokú odolnosť proti hrdzaveniu a vŕtaniu. Jednotlivé diely sú chránené pre koróziou pozinkovaním a práškovou farbou. Zámok je vyrobený z materiálu odolného proti vŕtaniu a je chránený seegerovým krúžkom, ktorý ho chráni pred útokmi pomocou vyťahováka. Každý kľúč má svoje identifikačné číslo, ktoré je vždy iné pre každý exemplár.

POZOR ! Zlodeji vozidiel majú problém!

Pri nových vozidlách Audi, Volkswagen a Škoda už nie je možné ich naštartovať bez zošliapnutia spojkového pedálu a preto, pokiaľ použijete zámok pedálov Bullock Excellence, stáva sa vaše vozidlo nepojazdným.

Obsah balenia:

 • Bullock Excellence
 • 2 číslované kľúče
 • návod na použitie so štítkom, na ktorý zapíšete identifikačné číslo kľúča
 • model X : nástavce 50 mm , 75 mm , 100 mm
 • model W : nástavce 50 mm , 75 mm
 • model J : nástavce 50 mm , 75 mm

POZOR: Vo vnútri balenia sa môžu nachádzať reklamné materiály k akciám zameraným výhradne na taliansky trh (legitimácie EuropCar, legitimácie Europ Assistance).

Návod na použitie:

MONTÁŽ ZARIADENIA BULLOCK

Uchopte BULLOCK za rukoväť, vložte kľúč a otvorte zabezpečovacie zariadenie. Pri tejto operácii dajte pozor, aby nápis BULLOCK na držadle smeroval hore. Vytiahnite kľúč zo zámku. Vložte zariadenie BULLOCK medzi pedály spojky a brzdy - pri tejto operácii musí stredová tyč s guličkami dosiahnuť na podlahu auta. Zatlačte rukoväť smerom dopredu až do automatického zaklapnutia, nesnažte sa ho silou umiestniť medzi pedály: výrobok je účinný aj pri jednom zaklapnutí. 

DEMONTÁŽ ZARIADENIA BULLOCK

Uchopte rukoväť zariadenia BULLOCK, zastrčte kľúč do zámku a otočte. Zabezpečovacie zariadenie sa okamžite odblokuje a uvoľní pedály. Nikdy neotvárajte BULLOCK v smere iných osôb! Pri manipulácii so zariadením BULLOCK ho držte vždy za rukoväť. Nikdy nenechávajte zariadenieí BULLOCK bez dohľadu v prítomnosti detí, zamedzíte tak nebezpečným hrám!

ADAPTÉR NA MILIMETRICKÝ BLOK

Na zvýšenie účinnosti Bullocku môžete nastaviť dĺžku hlavice. Po vložení Bullocku medzi pedály skontrolujte, či sú úplne zablokované. Ak tomu tak nie je, vyberte ho z pedálov a vložte šrubovák do otvoru na červenom hornom viečku.
Horná časť sa môže nastaviť do optimálnej dĺžky (max 20 mm), tj. pokiaľ sa bezpečnostné gule nedotknú podlahy vozidla a kliešte celkom nezablokujú pedále. Naďalej nechajte Bullock vždy v tejto pozícii, a to bez akéhokoľvek iného zaisťovacieho zásahu.
Naopak, ak chcete nahradiť adaptér, povoľte už nainštalovanú hlavicu a nahraďte ju tou správnou, vyšpecifikovanou v tabuľke značka-model priradeného listu príručky. Potom dotiahnite správnu hlavicu a presne prispôsobnte dĺžku k pedálom vozidla.

ÚDRŽBA
Nevystavujte zariadenie BULLOCK styku s vodou. Pokiaľ dôjde k jeho namočeniu, doporučujeme dôkladne vysušiť všetky jeho časti. Nepoužívajte zariadenie BULLOCK nevhodným spôsobom v styku s inými povrchmi. BULLOCK nevyžaduje mazanie.

ASISTENCIA

V prípade straty kľúča je možné objednať u predajcu duplikát. Nový kľúč je možné obdržať na základe identifikačného čísla, vyrazeného na originálnom kľúči.

TEST ZARIADENIA BULLOCK EXCELLENCE

Vyhodnotený ako najlepšie prenosné mechanické zabezpečenie vozidel v Európe.
Porovnávacie testy pevnosti, odolnosti a trvanlivosti, ktoré boli použité na najlepších bezpečnostných zariadeniach proti zlodejom.

Hodnotenie bolo organizované a publikované v anglickom motoristickom časopise AUTOEXPRESS.

Tento test robili dvaja bezpečnostní experti, ktorí hrali úlohu zlodejov v ideálnych podmienkach, za denného svetla, s možnoťou robiť hluk, s náradím, ľahko dostupným v obchodoch. V skutočnom svete by pracovali sami, v tme, na hlavnej ceste, na parkovisku a nemali by ľahkú úlohu.

VÝSLEDOK

 • čas odolávania zariadenia BULLOCK - 17 minút 5 sekúnd
 • priemerný čas odolávania ostatných zabezpečovacích zariadení - 2 minúty 10 sekúnd

Hodnotenie zabezpečovacieho zariadenia BULLOCK časopisom AUTOPRESS:

EXTRÉMNE dobre vyrobený, masívny a pevne útočí bez možnosti vyradenia. Jeho sila, plus pohodlná montáž a primeraná cena ho robia oprávneným vížazom. Ak k tomu pripočítame, že je pre zlodejov ťažko prístupný, skóruje so svojou nízkou cenou.

Porovnávací test Bullock

 • vyrobený z karbonitridovej ocele odolnej proti hrdzaveniu a vŕtaniu
 • odolný proti nástreku tekutého dusíka
 • blokuje pedál spojky a brzdy
 • najvýhodnejší pomer cena / kvalita / jednoduchosť
 • nie je potrebná žiadna inštalácia
 • prenosný zámok použiteľný u viacerých automobilov
 • planý poplach je vylúčený
 • nastavenie dĺžky umožňuje maximálne prispôsobenie na daný typ vozidla
 • zámok s vysokou ochranou Made in Italy
 • u väčšiny nových modelov vozidiel už nie je možné naštartovať motor bez zošliapnutého spojkového pedálu. Pokiaľ použijete zámok pedálov Bullock Excellence, stáva sa vaše vozidlo nepojazdným

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

 • Rýchle dodanie

  Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

 • Široká ponuka

  V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

 • Pravidelné akcie

  Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.