skladom

88,99 €
74,16 €

Poslať známemu   Vytlačiť

Zabezpečenie auta

Zámok volantu je žiadaný pre automobily, kde  sa nedá použiť zabezpečenie pedálov Bullock.

Hlavné výhody Bullock Defender sú:  

                                      

 • značka Bullock® záruka kvality
 • chráni tiež airbag proti krádeži
 • je vyrobený zo spevnenej zliatiny
 • maximálna viditelnosť ‚ s ultra odstrašujúcou účinnosťou
 • 2 nové ploché číslované kľúče
 • zámok s vysokou ochranou Made in Italy

Vďaka praktickému ramenu, ktoré je možné nastaviť tak na dĺžku ako aj na šírku, možno Bullock Defender aplikovať na akýkoľvek druh volantu a použiť na ochranu akéhokoľvek typu auta. Inovatívny, patentovaný, samoinštalačný uzamykací systém zaisťuje maximálne pohodlie a jednoduché použitie.

Obmedzená veľkosť a nízka hmotnosť tohoto zámku proti krádeži je vhodná aj pre ženy. Vnútrajšok zariadenia proti krádeži je opatrný mäkkou gumou, aby pri používaní zariadenia nedošlo k poškrabaniu volantu.

Obsah balenia:

 • Bullock Defender - zámok volantu
 • 2 kľúče
 • návod na použitie

Návod na použitie:

Uchopíme DEFENDER za rukoväť, zasunieme kľúč do zámku a otočíme kľúčom v smere hodinových ručičiek. Dôjde k uvoľneniu spodného čierneho, pogumovaného krytu volantu. Šrubou na obr. č. 1 a A2 rameno predĺžime alebo skrátime tak, aby sa opieralo plochou o palubnú doslu. V spodnej časti ramena sú na kontakt s plochou červené gule. Po nastavení dĺžky ramena šrubu utiahneme (obr. 1). Šrubou na obr. č. 3 vymedzujeme pohyb ramena, vyšrubovaním omedzujeme pohyb hore. Nastavíme podľa potreby. DEFENDER s vytyčeným ramenom nasadíme na volant a stlačením spodného čierneho, pogumovaného krytu volantu dôjde k automatickému uzamknutiu bezpečnostného zariadenia. Rameno s guľou sa opiera o palubnú dosku. Pri demontáži vsunieme kľúč do zámku, otočíme v smere hodinových ručičiek a ťahaním smerom hore dôjde k otvoreniu mechanického zariadenia, ktoré potom zoberieme z volantu.

Uchopíme DEFENDER za rukoväť, zasunieme kľúč do zámku a otočíme kľúčom v smere hodinových ručičiek. Dôjde k uvoľneniu spodného čierneho, pogumovaného krytu volantu. Skrutkou na obr. č. 1 a A2 rameno predĺžime alebo skrátime tak, aby sa opieralo plochou o palubnú doslu. V spodnej časti ramena sú na kontakt s plochou červené gule. Po nastavení dĺžky ramena skrutku utiahneme (obr. 1). Skrutkou na obr. č. 3 vymedzujeme pohyb ramena, vyšrubovaním omedzujeme pohyb hore. Nastavíme podľa potreby. DEFENDER s vytyčeným ramenom nasadíme na volant a stlačením spodného čierneho, pogumovaného krytu volantu dôjde k automatickému uzamknutiu bezpečnostného zariadenia. Rameno s guľou sa opiera o palubnú dosku. Pri demontáži vsunieme kľúč do zámku, otočíme v smere hodinových ručičiek a ťahaním smerom hore dôjde k otvoreniu mechanického zariadenia, ktoré potom zoberieme z volantu.

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

 • Rýchle dodanie

  Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

 • Široká ponuka

  V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

 • Pravidelné akcie

  Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.