skladom
dodanie do 2-3 dní

193,61 €
161,34 €

Poslať známemu   Vytlačiť

Rusan MAR (modulární adaptér) se skládá ze dvou částí. Adaptéru na puškohled a redukčního kroužku MCR na předsádku. Je navržený přesně podle potřeb trhu ke snadnému opětovnému nasazení předsádky tak, aby nedocházelo ke změně bodu zásahu.

Jednoduché nasazení spočívá v upevnění objímky na puškohled a otočením předsádky s nasazeným redukčním kroužkem. Pomocí chytré funkce zamknutí předsádku upevníte na místě. Sundání je pak naprostou hračkou! Objímku můžete nechat pohodlně připevněnou na puškohledu, zatímco otočením odemknete a sejmete přístroj s redukcí.  

Vhodná pro zařízení:

Hikmicro Thunder 2.0   Thermtec Hunt

 

Obsah balení:

 • Objímka Rusan MAR-68
 • Redukční kroužek MCR

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

 • Rýchle dodanie

  Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

 • Široká ponuka

  V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

 • Pravidelné akcie

  Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.