skladom
dodanie do 2-3 dní

183,25 €
152,71 €

Poslať známemu   Vytlačiť

Nasazení na denní optiku je velmi rychlé, pomocí objímky pro termovizní předsádky. Termovizní předsádka tak drží nástřel puškohledu a není třeba jej jakkoli jinak seřizovat. Velmi kvalitní rychloupínací adaptéry jsou vhodné pro upevnění termovizí nebo nočního vidění se závitem M52x0,75.

Vhodná pro zařízení:
HIKMICRO Thunder 2.0 TE19CR 2.0, TH35PCR 2.0 TQ35CR 2.0, TQ50CR 2.0

 

S redukčním kroužkem vhodná pro zařízení:
HIKMICRO Thunder 1.0 TE19C, TH35PC, TQ35C, TQ50C
HIKMICRO Cheetah C32F-R, C32F-RL

*Správnou velikost adaptéru vybírejte v nabídce modelů dle vnějšího průměru objektivu denní optiky (např. puškohledu), na které bude termovizní předsádka prostřednictvím adaptéru uchycena. Je potřeba vnější průměr objektivu změřit přesně, nejlépe posuvným měřítkem.

Označení puškohledu neodpovídá velikosti vnějšího průměru objektivu! (Například pro puškohled Meopta 3-12x56 potřebujete objímku 62 mm, ne 56 mm.)

V naší nabídce najdete také objímku ARH a redukční kroužek, který propojuje objímku Rusan ARM52 s vybranými přístroji.

Velikost objímky66 mm
Hmotnost (g)90

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.