skladom
dodanie do 2-3 dní
3856026435527

210,42 €
175,35 €

Poslať známemu   Vytlačiť

Vhodná pro všechny verze zařízení Thunder.

Nasazení na denní optiku je velmi rychlé, pomocí tohoto adaptéru termovize ve formě předsádky drží nástřel puškohledu a není jej třeba jakkoliv jinak více seřizovat.

Správnou velikost adaptéru vybírejte v nabídce modelů dle vnějšího průměru objektivu denní optiky (např. puškohledu), na které bude termovizní předsádka prostřednictvím adaptéru uchycena. Je potřeba vnější průměr objektivu změřit přesně, nejlépe posuvným měřítkem.

Označení puškohledu neodpovídá velikosti vnějšího průměru objektivu! (Například pro puškohled Meopta 3-12x56 potřebujete objímku 62 mm, ne 56 mm.)

Tato objímka je dvoudílná. Dodává se v sadě s redukčním kroužkem, který propojí objímku se zařízením.

V naší nabídce naleznete také jednodílnou objímku: Rychloupínací objímka Rusan ARH jednodílná pro Hikmicro Thunder | TENOLIX.cz

Velikost objímky:64mm
Hmotnost (g)90g

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.