skladom
729849168343

103,90 €
86,58 €

Poslať známemu   Vytlačiť

SportDog NoBark SBC-8 je účinný obojok proti psiemu štekanie a vytie. Zariadenie reaguje na psie štekot duálny detekciou cez vibrácie hlasiviek a mikrofón, čím odstráni vplyv štekanie okolitých psov a tiež dokáže zachytiť aj vytie, kde iné obojky zlyhávajú. Na obojku je možné nastaviť až 8 úrovní intenzity impulzov, ktoré sa postupne zvyšujú podľa vytrvalosti psa.

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.