nie je skladom
5905072800327

17,21 €
14,34 €

Tento produkt momentálne nie je možné objednať. Ak o neho máte záujem, kontaktujte nás e-mailom na oxe@oxe.sk

Poslať známemu   Vytlačiť

Chytrý ovladač žaluzií a rolet NOUS L12Z ZigBee Tuya

Chytrý ovladač záclon/žaluzií/rolet NOUS L12Z ZigBee je kompaktní zařízení do zásuvky, které umožňuje ovládat žaluzie a rolety ve vaší chytré domácnosti pomocí protokolu ZigBee. Ke svému provozu vyžaduje centrální jednotku ZigBee, která zajišťuje spolehlivý a stabilní přenos signálu, protože každé zařízení ZigBee funguje také jako prodlužovač dosahu signálu.

Zařízení má funkci vytváření scénářů, časovač, hlasové ovládání prostřednictvím Amazon Alexa a Google Assistant a integraci s aplikací Home Assistant prostřednictvím Zigbee2mqtt. Nyní můžete ovládat své závěsy/žaluzie/rolety odkudkoli na světě!

Pořiďte si chytrý ovladač žaluzií a rolet NOUS L12Z ZigBee Tuya a přidejte do své chytré domácnosti další prvek. Vyzkoušejte moderní technologie se společnostmi Nous a Tuya, díky nimž bude váš domov ještě chytřejší a příjemnější k životu.

Upozorňujeme, že pro správnou funkčnost je potřeba centrální jednotka ZigBee. Z naší nabídky například CEL-TEC E90-C / NOUS E1 / NOUS E7.

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.