skladom
5905072800341

10,34 €
8,62 €

Poslať známemu   Vytlačiť

Chytrý spínač NOUS L13 WiFi Tuya (1/2 kanál) je kompaktní a cenově dostupná možnost automatizace vaší domácnosti. Montáž se provádí přímo do přístrojové krabičky ve stěně díky uživatelsky přívětivému designu spínače. Spínač NOUS L13 vám umožní vytvářet scénáře a automatizovat procesy ve vaší chytré domácnosti.

Je vybaven také časovačem a lze jej ovládat odkudkoli na světě prostřednictvím chytrého telefonu. Kromě toho můžete použít hlasové ovládání a ovládat spínač Nous pomocí Amazon Alexa nebo Google Assistant.

Pořiďte si NOUS L13 a získejte plnohodnotnou chytrou domácnost a pohodlné ovládání procesů v ní.

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.