skladom
dodanie do 2-3 dní
8594200194130

473,88 €
394,90 €

Poslať známemu   Vytlačiť

OXE SP200W II - SOLÁRNÍ PANEL K ELEKTROCENTRÁLE OXE POWERSTATION S1000

OXE SP200W II je solární panel primárně určený k dobíjení elektrocentrály OXE Powerstation S1000 (díky konektoru MC4 lze snadno připojit k většině solárně kompatibilních zařízení). Solární panel je lehký a extra tenký. Snadno se složí a nezabere mnoho místa. Skládací design usnadňuje přepravu a pohodlně se vejde do kufru vašeho auta nebo do jakéhokoli úložného prostoru. Ve složeném stavu je solární panel zabezpečen pomocí přezky. K pohodlnému přemístění slouží poutko.

Dobíjení elektrocentrály pomocí solárního panelu je ekologické. Zároveň se hodí pro dobíjení elektrocentrály na cestách, kdy máte omezené způsoby dobíjení. Solární panel oceníte i v případě neočekávaného výpadku proudu. Solární panel OXE SP200W disponuje vysokým procentem konverze slunečního záření na energii.

OBSAH BALENÍ

1x OXE SP200W II - Solární panel 1x napájecí kabel (MC4) 1x regulátor nabíjení 4x karabina

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Jmenovitý výkon: 200W (max) Napětí: 36V Pracovní proud: 5,55A Konektor: MC4 Rozměry (složený panel): 370*440*50 mm Rozměry (rozložený panel): 1500*900*5 mm Počet listů: 8 listů Vodotěsnost: IPX4 (odolnost proti stříkající vodě) Hmotnost: 5,15 kg

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.