skladom
8595584655545

25,66 €
21,38 €

Poslať známemu   Vytlačiť

Príslušenstvo pre CEL-TEC K4 DUAL

Skrytý zdroj napájania cez poistkovú skriňu pre autokameru CEL-TEC K4 Dual GPS. Zariadenie slúži pre aktívny parkovací režim (automatické spustenie záznamu pri otrase) aj v momente, kedy je vypnutý motor automobilu. Vstupné napätie 8.5 - 28V, výstupné napätie 5V, výstupný prúd až 2.5A. Ochrana proti vybitiu autobatérie.

Poistiky sú typu MINI, pokiaľ Vaše auto disponuje iným typom poistiek (STANDARD, MICRO), je nutné dokúpiť daný poistkový rozbočovač/adaptér na poistky (nedá sa dokúpiť u nás).

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.