skladom
8595584658478

153,64 €
128,03 €

Poslať známemu   Vytlačiť

Fotopast primárně určena pro kvalitní videozáznamy ve Full HD kvalitě se zvukem. Nová funkce SMART VIDEO nepřeruší v denním režimu nahrávání videa po celou dobu pohybu před pohybovým (PIR) čidlem. Extrémně rychlá odezva spouště 0,2 sekundy je garancí záznamů i rychle se pohybujících objektů. Oproti veleúspěšnému předchůdci UV595-HD má fotopast N-30 GREEN kompaktnější rozměry, které usnadní skrytou instalaci, a ještě lepší hospodaření s energií baterií, takže na 8 AAA bateriích vydrží fotopast N-30 GREEN stejnou dobu jako předcházející model napájený 12 bateriemi. Vylepšením prošla také kvalita optiky a příjemnou novinkou je podsvícení ovládacích prvků, což značně zlepší obsluhu v noci.

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.