skladom

16,56 €
13,80 €

Poslať známemu   Vytlačiť

Nabíječka akumulátorů olověných AL 300  Nabíječka olověných akumulátorů H-Tronic ( AL 300 )  S automatickou nabíječkou s vidlicí můžete kontrolovaně nabíjet 2, 6 a 12 V olověné akumulátory. Po dosažení konečného nabíjecího napětí elektronická regulace automaticky sníží nabíjecí proud. Díky tomu mohou akumulátory zůstat v nabíječce neomezeně dlouhou dobu. Ideálně vhodná k nabíjení nebo dobíjení olověných akumulátorů pro osobní automobily (pro přezimování), obytné vozy, motocykly, čluny - všude, kde je třeba udržet akumulátory nabité delší dobu. Tyto nabíječky s vidlicí používejte i k nabíjení olověných akumulátorů ve vašich modelech. S praktickými svorkami pro připojení akumulátoru. Systém nabíjení I/U.  Vlastnosti:  - Pro 2, 6 a 12 V olověné akumulátory

Technická specifikace

Vhodný akumulátor: kyselina sírová + olověné gelové + olověné se skelným rounem  Pro akumulátory 2, 6, 12 V  Max. nabíjecí proud: 0,3 A  Nabíjecí kanály/nabíjecí šachty: 1  Dop. kapacita akumulátoru: 1 až 30 Ah  Provozní napětí: 230 V/50 Hz  Rozměry (D x Š x V): 90 x 50 x 40 mm  Hmotnost: 398 g 

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.