skladom

156,67 €
130,56 €

Poslať známemu   Vytlačiť

Moderní digitální dvěřní kukátko s úhlem záběru 120°, video/foto záznamem a barevným 4,3" LCD IPS displejem. Kukátko je vybaveno funkcí Wi-Fi pro snadný přístup z mobilního telefonu pomocí globální aplikace Tuya Smart, díky které budete navíc vždy okamžitě upozorněni v případě návštěvy u vašich dveří. Součástí dveřního kukátka je také zvonek s 12 volitelnými melodiemi vyzvánění. Zařízení je napájeno nabíjecím akumulátorem, ale lze jej připojit také přímo do elektrické sítě pomocí adaptéru.

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.