skladom
8594200190095

292,74 €
243,95 €

Poslať známemu   Vytlačiť

Fotopasce s GSM

Model 2023! Fotopasca OXE Spider 4G dokáže urobiť snímky v rozlíšení až 24 MP. Video sekvencie sú zaznamenané vo Full HD, a to vrátane zvuku. Fotopasca je kompatibilná so solárnym panelom OXE Solar Charger a je možné ju ovládať cez mobilnú aplikáciu pre Android / iOS zariadenia. Poďme sa na túto fotopascu pozrieť detailnejšie.

Design

Fotopasca OXE Spider 4G je vyrobená v maskovanom prevedení, ktoré zodpovedá podmienkam českých lesov a záhrad. Fotopasca tak neruší chod bežného života živočíchov. Zároveň je nenápadná aj pre vandalov či zlodejov. Fotopasca je v robustnom prevedení. K telu fotopasce sa šrubuje anténa, ktorá zaistí stabilný 4G signál aj v horšie pokrytých oblastiach.


GSM modul

Fotopasca OXE Spider 4G disponuje GSM modulom, prostredníctvom ktorého sú odosielané zhotovené fotografie a video do vášho zariadenia. Zhotovené snímky možno posielať až na 4 telefónne čísla (snímka príde do mobilných zariadení ako MMS správa) alebo na 4 e-maily (snímka príde do vami zvolených e-mailových schránok, ktoré si môžete prezerať na mobilnom zariadení, notebooku, počítači a pod.). Prenos prebieha po najrýchlejšej 4G sieti. Je tak zaistená plná stabilita a spoľahlivosť prenosu.

Aplikácia

Fotopascu Spider 4G možno jednoducho nastaviť a následne aj spravovať prostredníctvom mobilnej aplikácie, ktorá je kompatibilná so všetkými zariadeniami s operačným systémom Android a iOS. Aplikáciu je možné do mobilného zariadenia stiahnuť jednoducho pomocou načítania QR kódov, ktoré sú od výrobcu múdro umiestnené na škatuli fotopasce. OKrem nastavenia fotopasce, umožňuje aplikácia aj funkciu získať snímok, ktorá okamžiite urobí fotografiu a odošle ju do zvoleného zariadenia.. Máte tedy prehľad prakticky v reálnom čase, čo sa pred fotopacou deje. 

Solárny panel

Chystáte sa umiestniť fotopascu na miesta, kde je dostatok slnečného svitu? Potom je pre Vás výbornou správou, že fotopasca OXE Spider 4G je kompatibilná so slárnym panelem OXE SOLAR CHARGER. Solárny panel je vybavený zabudovanou Li-Ion batérious kapacitou 3 000 mAh. Vďaka solárnemu panelu niekoľkonásobne predĺžite dobu použitia fotopasce.


Batérie a napájanie

na napájanie fotopasce potrebujete 8 ks AA batérií. Pri prevádzke fotopasce OXE Spider 4G v letných  mesiacoch stačí používat klasické alkalické batérie. V zimnom období, keď teploty klesajú pod bod mrazu, sa odporúča používať líthiové batérie. Okrem bežnej prevádzky na AA batérie možno fotopascu napájať z externého akumulátora 12V/7Ah, ktorý sa s fotopascou prepojí cez napájací kábel so svorkami. Ak už viete, že využijete napájanie externým akumulátorom alebo solárnym panelem, odporúčame rovno kúpiť jeden z cenovo výhodných balíčkov:


LED prísvit

Fotopasca OXE Spider 4G je osadená 60 LED diódami na silný neviditeľný prísvit do vzdialenosti až 20 m. Snímky v noci sú tak vysoko kvalitné a ostré. Tým, že sa využíva neviditeľný prísvit, nedochádza k plašeniu sledovanej zveri či upozorneniu na prítomnosť fotopasce pri prítomnosti zlodeja. LED prísvit je možné voliteľne nastaviť na stavy zapnuté / vypnuté.

Jednoduché ovládanie

Ovládanie fotopasce je veľmi ľahké a vychádza z dlhodobých poznatkovužívateľov fotopascí OXE. Na ovládanie fotopasce je k dispozícii veľký 2.4" LCD displej a tlačidlá. Nastavenie a ovládanie fotopasce je uľahčené aj tým, že MENU fotopasce je kompletne v českom jazyku. Okrem nastavenia a ovládania fotopasce priamo na tele produktu, možno robiť všetky úkony aj prostrednístvm mobilnej aplikácie.

České menu

Fotopasca OXE Spider 4G je kompletne v českom jazyce. Fotopascu tak nastavíte i bez znalosti anglického jazyka, a to jednoducho a rýchlo!

Hlavné funkcie

Režimy snímania

Fotopasca disponujeme tromi režimami, v ktorých chcete zaznamenávať a ukladať urobené snímky:

 • Foto - fotopasca zaznamenáva fotografie
 • Video - fotopasca zaznamenáva videozáznam
 • Foto + video - fotopast nnaskôr zaznamená fotografie a následne nahráva videozáznam

Foto rozlíšenie

Fotopasca OXE Spider 4G zvláda robiť fotografie veľmi vysokej kvality. Užívateľ môže voliť medzi tromi typmi rozlíšenia:

 • 24 MP (5632 x 4224)
 • 16 MP (4608 x 3456)
 • 12 MP (4032 x 3024)

Urobené fotografie sú vo formáte JPEG.

 

Sériové snímanie

Funkcia sériové snímanie ponúka možnosť urobiť niekoľko snímok v rade za sebou a tým Vám pred fotopascou neunikne žiadny pohyb! Je možné nastaviť tieto série:

 • 1 fotka
 • Série 2 fotografií za sebou
 • Série 3 fotografií za sebou
 • Série 4 fotografií za sebou
 • Série 5 fotografií za sebou

Video rozlíšenie

Okrem fotografií vie fotopasca urobiť aj video záznam v maximálnom rozlíšení Full HD. I tu je výber z troch možností rozlíšenia:

 • Full HD (1920 x 1080)
 • HD (1280 x 720)
 • WVGA (848 x 480)

Videozáznam je vo výstupnom formáte MOV.


Dĺžka videa

Dĺžku videa je možné nastaviť v rozsahoch:

 • 05-10 sec. programovatelný pre bezdrôtový prenos 
 • 05-59 sec. programovateľné pro bezdrôtový prenos

Doba odozvy

Fotopasca OXE Spider 4G disponuje neskutočne rýchlou dobou odozvy, ktorá je len 0,5 sec. Vďaka tomu Vám neunikne prakticky žiadny pohyb pred fotopascou.

 

 

Fotopasca OXE Spider 4G disponuje radom ďalších funkcií, ako napríklad nastavenie citlivosti PIR snímača, automatické nastavenie SIM, denné reporty, PIN na zabezpečenie a mnoho ďalších.


Obsah balenia

1x fotopasca OXE Spider 4G
1x USB kábel
1x montážny popruh
1x anténa
1x CZ návod na použitie
1x polohovacie zariadenie (staíiv)

Produkt OXE Spider 4G je uložený v originálnej škatuli OXE, ktorá má cez otváracie veko červenú nálepku s označením OXE ORIGINAL. Tým si budte vždy istí, že máte v rukách originálny produkt výrobcu OXE.


Výhodné cenové balíčky

Fotopaca OXE Spider 4G + solárny panel

Výhodný cenový balíček môžete objednávať


Fotopasca OXE Spider 4G + externý akumulátor 12V/7Ah a napájací kábel

Výhodný cenový balíček môžete objednávať 

 

 

Obrazový senzor: 5 Mega Pixels Color CMOS
Efektivní pixely: 2560x1920
Denní / noční režim: ANO
IR rozsah: 20 m
Nastavení IR: 60 LED
Paměť: SD karta (až 32GB)
Ovládací klávesy: 7
Objektiv: F=3.0; FOV=58°; Auto IR-Cut-Remove (v noci)
PIR záběr: 52°
LCD: 2,4”TFT, RGB, 262k
PIR dosah: 20 m
Foto rozlišení: 12MP/16MP/24MP
Foto formát: JPEG
Video rozlišení: FHD (1920x1080), HD (1280x720), WVGA(848x480)
Video formát: MOV
Video sekvence: 05-10 sec. programovatelný pro bezdrátový přenos; 05-59 sec. programovatelné pro bezdrátový přenos;
Maskování: středoevropské
Shooting Numbers: 1 - 5
Rychlost odezvy: 0.5s
Spouštěcí interval: 4s - 7s
Foto + Video: ANO
Sériové číslo zařízení: ANO
Časosběr: ANO
Smyčka: ON/OFF
Provozní výkon: Baterie: 12V; DC: 12V
Typ baterie: 8AA
Externí DC: 12V
Pohotovostní proud: 0.165mA
Pohotovostní režim: 6 měsíců (8×AA)
Automatické vypnutí: V testovacím režimu se fotopast automaticky vypne za 3 minuty, pokud se nedotýkáte ovládací klávesnice
Bezdrátový modul: Modul LTE Cat.4; V některých zemích jsou podporovány také sítě 2G a 3G
Rozhraní: USB / SD / DC
Montáž: popruh, stativ
Provozní teplota: -25 °C až 60 °C
Skladovací teplota: -30 °C až 70 °C
Vodotěsnost: IP66
Provoz Vlhkost: 5% - 90%
Rozměry: 128 x 96 x 76 mm
Hmotnost: 260 g
Certifikát: CE FCC RoHs
Hmotnost balení: 576 g
Rozměry balení: 20 x 10 x 8 cm

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

 • Rýchle dodanie

  Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

 • Široká ponuka

  V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

 • Pravidelné akcie

  Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.