skladom
8595584645690

127,85 €
106,54 €

Poslať známemu   Vytlačiť

IP kamery
Sryté kamery, špionážne kamery
KAMERY
Vnútorné IP kamery

CEL-TEC Cube One WiFi WR je IP kamera v prevedení štýlových stolových hodín po novom s možnosťou bezdrôtového nabíjania telefónu! Zariadenie možno prepojiť s mobilným telefónom a ovládať ho pomocou prehľadnej a jednoduchej aplikácie. Vďaka tomu je možné sledovať obraz z kamery kedykoľvek a kdekoľvek, kde je pripojenie k internetu.

 

H100W_1024x1024.jpg

OSTRÝ OBRAZ

Šošovka kamery je ukrytá pod predným krytom hodín a je úplne nenápadná. Kamera nahráva v plne dostatočnom HD rozlíšení (1280×720), ktoré je možné prepnúť aj na nižšiu (640×480) pre úsporu miesta na microSD karte (podpora až 64GB) kam sú záznamy ukladané. CUBE ONE WiFi je vybavená aj funkciou detekcie pohybu, ktorá zaistí spustenie záznamu len pri zaznamenaní pohybu pred šošovkou kamery. Zariadenie je možné nastaviť tak, aby vám poslalo pri zaznamenaní pohybu upozornenie na telefón alebo email!

Na 64 GB Micro SD kartu nahráte v HD rozlíšení cca 32 hodín záznamu.

(1280 x 720 / 8-15 fps, H.264, avi). Videá môžete stiahnuť z kamery na diaľku priamo do mobilného telefónu. Aby nedochádzalo k chybám pri prenose, sú videá delené na cca 15s úseky pri detekcii pohybu a 10min pri kontinuálnom nahrávaní. 

 

 

NOČNÉ VIDENIE AŽ 8 METROV

CUBE ONE WiFi disponuje dvojicou vysoko výkonných a zároveň ľudskému oku úplne neviditeľných IR LED pre nočný prísvit až na 10m! Senzor navyše vyhodnocuje okolité svetelné podmienky. Pri zlom osvetlení automaticky zapne IR cut, čím sa prepne do čiernobieleho zobrazenia a nočné zábery sú tak krásne jasné a viditeľné. Naopak, cez deň vyhotovuje farebné a ostré zábery.

 

 

 

ŠPIČKOVÝ MIKROFÓN - OBOJSMERNÉ AUDIO

CUBE ONE WiFi vyniká oproti iným podobným zariadeniam predovšetkým vysoko citlivým mikrofónom a kvalitným reproduktorom. Vďaka tomu je možné zariadenie bez problémov využiť pre obojsmernú komunikáciu alebo napr. len na odpočúvanie diania v monitorovanom priestore až na 10m.

 

 

 

ONLINE OBRAZ KEDYKOĽVEK A KDEKOĽVEK

Pomocou intuitívnej a prehľadnej aplikácie IOTLiving pre Android a iOS možno ľahko a počas jednej minúty prepojiť kameru CUBE ONE s mobilným telefónom. V aplikácii je možné samozrejme sledovať živý obraz z kamery vrátane zvuku a teda aj komunikovať s druhou stranou. Okrem toho je možné meniť nastavenia kamery ako je rozlíšenie, otočenie obrazu, upozornenie na email / telefón a pod. Aplikácia tiež umožňuje manuálne robiť fotografie, video záznamy, ukladať ich do telefónu a prechádzať na microSD karte.

 

AŽ 3.5HOD PREVÁDZKY NA BATÉRIU

Kamera CEL-TEC CUBE ONE WiFi môže byť nepretržite v prevádzke, ak bude pripojená na napájanie 220V (kábel aj adaptér je súčasť balenia). Ak nie je možnosť stáleho napájania, možno využiť nabíjací li-ion článok typu 18650 (súčasť balenia), ktorý postačí až na 3.5 hodiny záznamu.

 

OBSAH BALENIA:

 • • Kamera CEL-TEC CUBE ONE WiFi WR
 • • USB kábel
 • • Adaptér 220V
 • • Nabíjací Li-ion článok typ 18650
 • • Užívateľský manuál

 

Senzor: 1 Megapixel / 720P (HD), 1/4"CMOS

Minimálne osvetlenie: 0.1 Lux

Šošovka: f = 2.5mm, F = 2.0, Horizontálne uhol záberu: 90°, vertikálne: 51°

Nočný režim: automatický, IR cut, dosah až 10m

Video kompresia: H.264 / MJPEG

Video rozlíšenie: 1280x720, 640x352

Snímkovacia frekvencia: 30fps (záznam na kartu 8fps)

Audio vstup: Vstavaný vysoko citlivý mikrofón

Audio výstup: vstavaný reproduktor

IP protokol: ONVIF

Podporované protokoly: TCP / IP, HTTP, TCP, ICMP, UDP, ARP, IGMP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, NTP, UPNP, RTSP atď.

WiFi štandard: WiFi802.11 b / g / n, 2.4 GHz ~ 2.4835 GHz

Zabezpečenie: 64/128-bit WEP, WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK, WPS

Podporované mobilné systémy: iOS a Andorid

Certifikáty: FCC, CE, RoHS

Batéria: Li-ion 2600 mA typ 18650, až 3.5hod záznamu

Prevádzková a skladovacia teplota: -20° C do +60° C

Prevádzková vlhkosť: 20 - 80% RH

Skladovacia vlhkosť: 20 - 95% RH

Rozmery: 80 mm x 80 mm x 80 mm

Hmotnosť: 750 g

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

 • Rýchle dodanie

  Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

 • Široká ponuka

  V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

 • Pravidelné akcie

  Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.