skladom
8595584651837

107,76 €
89,80 €

Poslať známemu   Vytlačiť

CYKLO PRILBY BLUETOOTH

 

Chytrá bluetooth helma Safe-Tec TYR 3 na kolo s LED světelnou signalizací a inovativním řešením MIPS pro lepší ochranu hlavy a větší bezpečnost. Světla jsou ovládána dálkovým ovladačem, který lze snadno umístit na řídítka. Helmu lze navíc spojit s jakýmkoliv mobilním telefonem podporujícím bluetooth a díky vestavěným stereo reproduktorům využívajícím přenos zvuku po kosti si můžete během jízdy bezpečně užívat vaší oblíbenou hudbu a přitom perfektně slyšet veškerý ruch okolí. Na popruhu pod bradou je pak umístěný mikrofon pro pohodlné hands free telefonování za jízdy. 

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.