skladom
8595584651783

115,15 €
95,96 €

Poslať známemu   Vytlačiť

BLUETOOTH CYKLO PRILBY

 

Chytrá bluetooth helma Safe-Tec TYR 2 na kolo s LED světelnou signalizací. Světla jsou ovládána dálkovým ovladačem, který lze snadno umístit na řídítka. Helmu lze navíc spojit s jakýmkoliv mobilním telefonem podporujícím bluetooth a díky vestavěným stereo reproduktorům vvyužívajícím přenos zvuku po kosti si můžete během jízdy bezpečně užívat vaší oblíbenou hudbu a přitom perfektně slyšet veškerý ruch okolí. Na popruhu pod bradou je pak umístěný mikrofon pro pohodlné hands free telefonování za jízdy.

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Safe-Tec SK8 White S (53cm - 55cm)
95,96 €
115,15 €
Safe-Tec TYR 3 Black-Silver M (55cm - 58cm)
112,01 €
134,41 €

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.