skladom

673,32 €
561,10 €

Poslať známemu   Vytlačiť

Kamerová hlavice s vysílačem 512Hz pro kamerové sady řady Verso a Expert. Kamera má průměr hlavy 28mm, celkovou délku 260mm, délku hlavy bez pružiny 55mm, délku pružiny bez hlavového válce 190mm, hmotnost 0,331 kg, 12 x LED. Vlastní kamera je na ložiscích - samonivelizace (automatické vyrovnání horizontu).Jedná se o stejnou kameru, která je součástí sady CEL-TEC PipeCam 60 Expert Mini.

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.