skladom
8595584647380

215,56 €
179,63 €

Poslať známemu   Vytlačiť

KAMERY DO AUTA

Nová verzia obľúbenej kamery do auta CEL-TEC M10 s vylepšeným hardwarom a zadnou kamerou, ktorá teraz natáča vo FULL HD rozlíšení. Premium v názve už dáva tušiť, že sa bude jednať o jedinečný a špičkový model. Či už použitými materiálmi, množstvom funkcií ako je GPS modul, bezpečnostným asistentom strážiacim jazdné pruhy, tak plne dotykovým IPS displejom, zadnou FULL HD kamerou, skvelým nočným záznamom a podporou až 128GB microSD kariet. A to nie je všetko, čítajte ďalej a presvedčte sa o výnimočnosti kamery M10s DUAL GPS Premium!

 2x FULL HD - model 2020


Plne dotykový IPS displej

cel-tec-m10-displej.jpg

Celá odrazová plocha zrkadla slúži zároveň ako veľký 9.88" dotykový IPS displej s rozlíšením 400x1600, pomocou ktorého možno nastavovať všetky dôležité funkcie, prezerať zhotovené záznamy, sledovať obraz zo zadnej kamery napr. pri cúvaní, kedy sa obraz automaticky prepne práve na zadnú kameru. Na displeji je možné sledovať tiež obraz len z prednej kamery a nastavovať jej vertikálny uhol záberu.

cel-tec-m10-displej-2.jpg

Ďalšou možnosťou je takzvaný režim jazdy, kedy je zobrazená aktuálna rýchlosť (podľa GPS), dátum a čas a stráženie jazdných pruhov, v tomto režime plní obrazovka funkciu zrkadla. Displej možno samozrejme taktiež úplne vypnúť a zariadenie tak bude slúžiť ako plnohodnotné spätné zrkadlo. Pre ešte jednoduchšiu obsluhu je navyše menu kompletne v češtine.

Perfektný obraz

Okrem precízne prevedeného funkčného spätného zrkadla vyniká kamera do auta M10S DUAL GPS tiež kvalitou nadobudnutého záznamu. Predná FULL HD (1080p) kamera je umiestnená priamo v zrkadle, kĺbové upevnenie a horizontálny posun umožní optimálne nastavenie záberu diania pred vozidlom. Vertikálny záber je potom možné doladiť pomocou displeja. V kombinácii s uhlom záberu 148° a svetelnosťou objektívu F2.2 tak máte istotu, že neprídete o žiadny dôležitý okamih za akýchkoľvek podmienok, či už bude prudký lejak alebo noc.

cel-tec-m10-cocka.jpg

Prednú kameru dopĺňa zadná AHD kamera. Vďaka AHD technológii je možné po kábli prenášať obraz vo FULL HD rozlíšení bez straty kvality a oneskorenia obrazu, nedochádza tak napr. ku "štvorčekovanému" obrazu. Samotná kamera nahráva vo FULL HD (1080p) rozlíšení s uhlom záberu 146° a citlivosťou F1.8. Samozrejmosťou je vodotesné krytie IP68 pre bezproblémové použitie na vonkajšej časti vozidla. Zadná kamera okrem zaznamenávania diania za vozidlom počas jazdy nájde využitie aj ako cúvací asistent, k čomu napomôže automatický parkovací režim pri zaradení spiatočky (prepnutie obrazu na zadnú kameru + navádzacie čiary). Vyššie uvedené vlastnosti dopĺňa funkcia WDR, vďaka ktorej sa kamery lepšie vysporiadajú so zábermi za zlých svetelných podmienok a v protisvetle

Nabitá funkciami

cel-tec-m10-gps.jpg

V názve M10S DUAL nie je označenie GPS náhodou, kamera v obsahu balenia disponuje GPS modulom na kábli, ktorý ľahko prilepíte kamkoľvek vám to bude vyhovovať. Vďaka nemu sa do záznamu ukladajú informácie o polohe a rýchlosti. V špeciálnom prehrávači je potom možné prehrať záznam vrátane trasy v Google mapách, rýchlosti a dát preťaženia (nárazov) z G-senzora. Aktuálnu rýchlosť je tiež možné mať zobrazenú priamo na displeji počas jazdy.

cel-tec-m10-ldws.jpg

Okrem toho je kamera vybavená funkciou LDWS (Lane Departure Warning system), teda asistentom pre stráženie jazdných pruhov. Krátku nepozornosť alebo mikro spánok určite zažila väčšina vodičov. Funkcia LDWS môže napomôcť k tomu, aby takéto zaváhanie nemalo fatálne následky. Zvukovou signalizáciou vás upozorní v prípade vystupovania z vášho jazdného pruhu.

cel-tec-m10-gsenzor.jpg

Už tradičnou výbavou autokamier je nárazový g-senzor, ktorý reaguje na prudký pohyb kamery (napr. náraz do automobilu). Ak senzor taký pohyb zaznamená, uzamkne práve prebiehajúci záznam proti prepísaniu, situácia tak zostane uchovaná na microSD karte a vy môžete pokračovať v jazde. Prebiehajúci záznam možno tiež uzamknúť jednoducho stlačením tlačidla na displeji. Ku G-Senzoru možno ešte aktivovať parkovací režim, ktorý pri zaznamenaní otrasu kamery vo vypnutom stave spustí záznam, ktorý sa opäť uloží zamknutý proti prepisu.

Podpora až 128 GB microSD kariet

cel-tec-m10-smycka.jpg

Autokamera CEL-TEC M10S DUAL GPS podporuje až 128 GB microSD karty, čo je dostatok priestoru pre približne 17 hodín záznamu s oboma zapojenými kamerami (predná FULL HD, zadná HD rozlíšenie). Vďaka záznamu do slučky sa navyše nemusíte báť ani zaplnenia karty. Akonáhle k zaplneniu dôjde, kamera začne automaticky premazávať najstaršie záznamy tými aktuálnymi.

 

Displej: 9.88" dotykový IPS, 400 x 1600
Napájanie: DC 5 - 5.5 V
Video: 1080P@30fps + 1080P@25fps, H.264
Batérie: vstavaná nabíjacia Li-pol
Záznam do slučky: áno, 1 / 2 / 3 minútové úseky
Pamäť: microSD až 128 GB, class 10
Prevádzková teplota: -20 °C až 70 °C, -20 °C až 70 °C
Skladovacia teplota: -40°C až 80°C
G-Senzor: áno
GPS záznam trasy: áno
Asistent stráženia jazdných pruhov: áno
Záznam zvuku: áno
Navádzacie parkovacie čiary: áno
Parkovací režim: áno
Fotenie: áno
Prehrávanie záznamov: áno
Duálny záznam: áno
Automatické spustenie záznamu: pri prívode napájania alebo stlačení tlačidla on/off
Predná kamera: Hodnota:
Svetelnosť objektívu: F2.2
Rozlíšenie: 4.0 Mpx, 1920 x 1080
Uhel záberu: 148°, 146°
Zadná kamera: Hodnota:
Vodotesné krytie: IP68
Vstupná frekvencia: 54 MHz / 27 MHz / 84.25 MHz
Senzor: CMOS BG0836
WDR: áno, viacnásobná expozícia WDR
Dĺžka kábla: 8,5 m
Svetelnosť: F1.8
Rozmery zrkadla: 275 x 75 x 18 mm

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.