skladom

95,05 €
79,21 €

Poslať známemu   Vytlačiť

ELEKTRONIKA
GPS detské hodinky, trackery

Nové 4G hodinky CEL-TEC KT11 pre rok 2020 - menu aj aplikácia v českom jazyku, podpora 4G siete, vďaka ktorej je možné komunikovať pomocou videohovorov!

 • GPS + AGPS + LBS + WIFI sledovanie polohy v reálnom čase
 • Vodeodolné krytie IP67
 • Možnost přidání kamaráda (spárované hodinky mezi sebou mohou jednoduše komunikovat)
 • Přední kamera umožňuje díky 4G síti videohovory
 • Dotykový 1.4" IPS displej, 240 x 240
 • Historie pohybu
 • Obousměrné hovory díky vestavěnému mikrofonu a reproduktoru
 • Možnost odeslání textových a hlasových zpráv do hodinek (z hodinek pouze hlasové)
 • Aplikace pro Android a iOS (SeTracker2)
 • Režim nerušit (např. v době výuky)
 • Bezpečné oblasti - virtuální plot
 • SOS tlačítko pro rychlé vytočení a upozornění nastavených osob (až 3 SOS kontakty)
 • Upozornění na vybitou baterii, opuštění bezpečnostní zóny, SOS
 • Svítilna, krokoměr, matematická hra, rozvrh hodin

cel-tec-kt11-videohovory.jpg

Podpora nejrychlejší 4G sítě

Díky podpoře rychlé 4G sítě umožňují hodinky CEL-TEC KT11 Pink komunikaci přes videohovory. Videohovor lze spustit jak přímo z hodinek (dítě), tak z aplikace v mobilním telefonu (rodič).

cel-tec-kt11-gps.jpg

Aktuální poloha okamžitě ve vašem telefonu

Hodinky CEL-TEC KT11 Pink díky GPS modulu určí polohu vašeho dítěte s přesností na 5 metrů. V místech kde není GPS signál dostupný (např. budovy) využívají hodinky k určení polohy LBS (GSM – orientační poloha pomocí vysílačů mobilních operátorů). Historii polohy lze sledovat i zpětně pomocí aplikace. Máte tak vždy přehled o pohybu vaší ratolesti ať už se nachází kdekoliv!

Bezpečné oblasti – Geofence

Geofence neboli bezpečnostní zóna je oblast, kde chcete, aby se vaše dítě pohybovalo (např. město, okolí školy nebo domu), pokud z této oblasti vystoupí, přijde vám upozornění do telefonu. Oblast se snadno nastavuje na mapě v mobilní aplikaci.

SOS tlačítko

Hodinky pro děti CEL-TEC KT11 Pink jsou vybaveny SOS tlačítkem, po jehož přidržení se spustí vytáčení nastaveného SOS kontaktu a zároveň se na daný kontakt odešle upozornění o stisku tlačítka. Máte tak okamžitý přehled o případném nebezpečí a poloze.

cel-tec-kt11-voda.jpg

Vodeodolné prevedenie

Vďaka nabíjaniu pomocou magnetických bodov (nie konektora), krytke cez slot SIM karty a celkovému jednoliatemu prevedeniu sa môžu hodinky KT11 pýšiť vodeodolným krytím IP67. Bez obáv tak zvládnu dážď alebo napríklad sprchu (kúpanie neodporúčame).

Ľahká komunikácia

Hodinky umožňujú hneď niekoľko spôsobov komunikácie. Prvý nahrádza mobilný telefón a možno teda uskutočniť klasický telefónny hovor vďaka vstavanému reproduktoru a mikrofónu. Z hodiniek je možné volať až na 15 telefónnych čísel, ktorá však zadáte vy pomocou aplikácie, prípadne možno povoliť tiež volania na ľubovoľné telefónne čísla. Ďalšou možnosťou okrem videohovorov je komunikácia pomocou krátkych textových a hlasových správ, ktoré sa zobrazujú a vytvárajú priamo v aplikácii. Z hodiniek možné odoslať hlasovú správu, fotografiu alebo začať video hovor.

Prehľad o stave hodiniek

Majte vždy dokonalý prehľad o stave hodiniek vďaka upozorneniam priamo vo vašom telefóne. Hodinky CEL-TEC KT11 vám môžu zasielať upozornenia pri opustení bezpečnej oblasti, vybití batérie a stlačení SOS tlačidla. Upozornenie môžu byť tiež formou SMS správy, v ktorej vám príde aj odkaz na Google mapy s pozíciou, kde udalosť vznikla.

cel-tec-kt11-ips-displej.jpg

Dotykové ovládanie a kvalitný diplej

Ovládanie hodiniek bude pre deti hračka vďaka dotykovému farebnému IPS displeju, príjemnému grafickému prevedeniu (vzhľad ciferníku / úvodnej obrazovky je možné meniť) a menu v zrozumiteľnom jazyku.

Sledovanie dennej aktivity

Mimo sledovania polohy zvládnu hodinky počítať prejdené kroky a kvalitu spánku, prehľady sú k nahliadnutiu v aplikácii vrátane týždňového súhrnu v grafe.

cel-tec-kt11-svitilna.jpg

Fotoaparát a ďalšie užitočné funkcie

Vďaka vstavanému fotoaparátu vám môže dieťa posielať fotografie, prípadne si môžete cez aplikáciu vyžiadať vytvorenia snímky. Pre pobavenie poslúži matematická hra precvičujúca základné počty. Užitočný nástroj môže byť potom rozvrh hodín.

Mobilná aplikácia SeTracker2

Hlavným prostredníkom medzi vami a hodinkami je už niekoľkokrát spomínaná aplikácia pre mobilné zariadenia na operačných systémoch Android a iOS. V aplikácii nájdete všetky nastavenia hodiniek. Jedným z nich je napr. režim nerušiť, teda doba, kedy je napr. dieťa v škole a vy chcete zabrániť zbytočnému rozptyľovaniu či už hraním sa na hodinkách alebo tónmi hodiniek, po túto dobu sú zvuky vypnuté a hodinky zobrazujú len čas. Ďalej pomocou aplikácie môžete posielať do hodiniek odmeny / darčeky formou srdiečok, textové a hlasové správy, zobrazovať históriu polohy, upravovať bezpečnostné zóny a veľa ďalšieho nastavenia a možností.

Baterie: 650 mAh
Displej: 1.4" dotykový IPS, 240 x 240
Krytí: IP67
Materiál: ABS + PC
Lokalizace: GPS, AGPS, WiFi, LBS (GSM)
Podporované GSM frekvence: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
Typ SIM karty: Nano SIM
Fotoaparát: ano
Přesnost GPS: 3 - 10 m
Přesnost WiFi: 3 - 50 m
Přesnost LBS (GSM vysílače - např. v budově): 100 - 3000 m
Videohovory: ano
Telefonování: ano
SOS volání: ano
Svítilna: ano
Pohotovostní režim: až 72 hodin
Rozměry: 40 x 51.6 x 15.9 mm
Hmotnost: 54 g

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

 • Rýchle dodanie

  Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

 • Široká ponuka

  V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

 • Pravidelné akcie

  Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.