skladom

0,40 €
0,33 €

Poslať známemu   Vytlačiť

Upozornění! Nákup možný pouze k GPS hodinkám nebo GSM fotopastem. Bez tohoto druhu zboží bude objednávka SIM karet stornována. Děkujeme za pochopení.

Odblokovaná a přednabitá (20 Kč) SIM karta GoMobil vhodná pro GPS hodinky, příp. GSM fotopasti.Po aktivaci na webových stránkách poskytovalete bude nabídnut nejvýhodnější balíček dle potřeb zákazníka.

Vyzkoušením SIM karty se k ničemu nezavazujete a je na vás, zda po vyčerpání kreditu budete nadále služby GoMobil využívat nebo ne. Z výchozího kreditu 20 Kč čerpáte 1,90 Kč za minutu, SMS a 1 Kč / 1 MB dat (provoz hodinek na cca 14 dní).

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

  • Rýchle dodanie

    Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

  • Široká ponuka

    V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

  • Pravidelné akcie

    Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.