skladom

117,43 €
97,86 €

Poslať známemu   Vytlačiť

KAMERY DO AUTA

Duálna kamera do auta v spätnom zrkadle s dotykovým LCD displejom. CEL-TEC M6s Dual Touch disponuje prednou FULL HD kamerou umiestnenou v zrkadle a zadnou miniatúrnou HD kamerou, ktorá je vodotesná a možno ju teda namontovať aj zvonku automobilu.

 

Kľúčové vlastnosti kamery CEL-TEC M6s Dual Touch:

 

·         Široký uhol záberu 140°

·         Predná kamera - FULL HD 1920x1080

·         Zadná kamera - HD 1280 × 720

·         Svetelnosť objektívu F2.2

·         5" dotykový IPS displej

·         Podpora až 64 GB microSD kariet

·         Parkovací režim (detekcia pohybu)

·         Asistent stráženia jazdných pruhov a cúvací asistent

·         Trojosý nárazový G-Senzor

·         Vstavaná nabíjateľná batéria

 


dualni-zaznam.jpgDuálny záznam

Palubná kamera CEL-TEC M6s Dual Touch nevyniká iba netradičným a precízne prevedeným spracovaním v podobe funkčného spätného zrkadla, ale aj zadnou miniatúrnou kamerou, ktorá je navyše vodotesná. Predná FULL HD kamera je zabudovaná priamo v zrkadle, ktoré ľahko upevníte na súčasné zrkadlo vo vašom vozidle. Zhruba 1/3 zrkadla zaberá dotykový 5" farebný IPS displej, ktorý je možné využiť nielen na  nastavenie (menu kompletne v češtine), ale je na ňom možné sledovať obraz zo zadnej HD kamery, čo môže byť veľmi nápomocné napr. pri cúvaní, ktoré uľahčí automatický parkovací režim pri zaradení spiatočky (prepnutie obrazu na zadnú kameru + navádzacie čiary). Zobraziť možno samozrejme aj obraz z prednej kamery.

 

 

uhel-zaberu.jpgŠiroký uhol záberu

Uhol záberu 140° je dostatočný pre zaznamenanie všetkého dôležitého diania ako pred, tak aj za vozidlom. Kamera bez problémov zachytí prevádzku v protismere alebo tiež napr. priľahlé chodníky. Budete tak mať dokonalý prehľad o celom dianí pred a za vami.

 

ldws.jpgAsistent stráženia jazdných pruhov

Auto kamera CEL-TEC M6s DUAL Touch je vybavená funkciou LDWS (Lane Departure Warning system), teda asistentom pre stráženie jazdných pruhov. Krátku nepozornosť alebo mikro spánok určite zažila väčšina vodičov. Funkcia LDWS môže napomôcť k tomu, aby takéto zaváhanie nemalo fatálne následky. Zvukovou signalizáciou vás upozorní v prípade opúšťania vášho jazdného pruhu.

 

parkovaci-rezim.jpgParkovací režim - detekcia pohybu

Okolie vášho automobilu môže byť monitorované aj po zaparkovaní. Vďaka funkcii detekcia pohybu spustí kamera záznam vždy, keď zaznamená pohyb do troch metrov pred šošovkou. Záznam je ukončený po 1 minúte, keď pred kamerou už nie je zistený pohyb a znovu sa prepne do režimu detekcie pohybu.

 

displej.jpgDotykový IPS displej

Súčasťou zrkadla je tiež elegantne zabudovaný kvalitný farebný dotykový IPS LCD displej, ktorý disponuje uhlopriečkou 5". Vďaka nemu nielen pohodlne nastavíte všetky dôležité parametre, ale tiež prehliadnete získané záznamy. Menu je navyše kompletne v češtine, nastavenie sa tak naozaj stáva hračkou. Displej samozrejme nemusí byť zapnutý po celú dobu jazdy a je len na vás, či si ho necháte zapnutý alebo sa automaticky vypne po nastavenom čase. Zobrazenie obrazu z kamier na displeji je tiež voliteľné - len z prednej kamery, iba zo zadnej alebo kombinovaný (záznam vždy prebieha z oboch kamier nezávisle na zobrazenií na displeji). Ovládanie dopĺňa pätica tlačidiel na spodnej strane zrkadla.

 

microsd.jpgAž 64 GB microSD karta

Kamera do auta CEL-TEC M6s DUAL Touch podporuje až 64GB microSD karty, čo je dostatok priestoru až na 8 hodín záznamu s oboma zapojenými kamerami. Vďaka záznamu do slučky sa navyše nemusíte báť ani zaplnenia karty. Akonáhle k zaplneniu dôjde, kamera začne automaticky premazávať najstaršie záznamy tými aktuálnymi.

 

g-senzor.jpgNárazový G-Senzor

Už tradičnou a nepostrádateľnou výbavou autokamier je nárazový g-senzor, ktorý reaguje na prudký pohyb kamery (napr. náraz do automobilu). Ak senzor taký pohyb zaznamená, uzamkne práve prebiehajúci záznam proti prepísaniu, situácia tak zostane uchovaná na microSD karte a vy môžete pokračovať v jazde. Prebiehajúci záznam možno tiež uzamknúť jednoducho stlačením tlačidla na displeji. Ku G-Senzoru možno ešte aktivovať parkovací režim, ktorý pri zaznamenaní otrasu kamery vo vypnutom stave spustí záznam, ktorý sa opäť uloží zamknutý proti prepisu.

 

Obsah balenia:

 • • Predná kamera
 • • Zadná kamera
 • • Autoadaptér
 • • Kabeláž pre zadnú kameru
 • • Gumičky na uchytenie prednej kamery na zrkadlo
 • • Skrutky pre montáž zadnej kamery
 • • Handrička z mikrovlákna
 • • Užívateľský manuál v češtine

 

 

dualni-zaznam.jpg

Duální záznam

Palubní kamera CEL-TEC M6s Dual Touch nevyniká pouze netradičním a precizně provedeným zpracováním v podobě funkčního zpětného zrcátka, ale také zadní miniaturní kamerou, která je navíc vodotěsnáPřední FULL HD kamera je zabudovaná přímo v zrcátku, které snadno upevníte na současné zrcátko ve vašem voze. Zhruba 1/3 zrcátka zabírá dotykový 5" barevný IPS displej, který lze využít nejen pro nastavení (menu kompletně v češtině), ale je možné na něm sledovat obraz ze zadní HD kamery, což může být velmi nápomocné např. při couvání, které usnadní automatický parkovací režim při zařazení zpátečky (přepnutí obrazu na zadní kameru + naváděcí čáry). Zobrazit lze samozřejmě také obraz z přední kamery.

 


 

uhel-zaberu.jpg

Široký úhel záběru

Úhel záběru 140° je dostatečný pro zaznamenání veškerého důležitého dění jak před, tak i za vozidlem. Kamera bez problémů zachytí provoz v protisměru nebo také např. přilehlé chodníky. Budete tak mít dokonalý přehled o veškerém dění před a za vámi.

 


 

ldws.jpg

Asistent hlídání jízdních pruhů

Auto kamera CEL-TEC M6s DUAL Touch je vybavena funkcí LDWS (Lane departure warning system), tedy asistentem pro hlídání jízdních pruhů. Krátkou nepozornost či mikro spánek jistě zažila většina řidičů. Funkce LDWS může napomoci k tomu, aby takové zaváhání nemělo fatální následky. Zvukovou signalizací vás upozorní v případě opouštění vašeho jízdního pruhu. 

 


 

parkovaci-rezim.jpg

Parkovací režim - detekce pohybu

Okolí vašeho automobilu může být monitorováno také po zaparkování. Díky funkci detekce pohybu spustí kamera záznam vždy, když zaznamená pohyb do tří metru před čočkou. Záznam je ukončen po 1 minutě, kdy před kamerou není již zjištěn pohyb a znovu se přepne do režimu detekce pohybu.

 


 

displej.jpg

Dotykový IPS displej

Součástí zrcátka je také elegantně zabudovaný kvalitní barevný dotykový IPS LCD displej, který disponuje uhlopříčkou 5". Díky němu nejen pohodlně nastavíte veškeré důležité parametry, ale také prohlédnete pořízené záznamy. Menu je navíc kompletně v češtině, nastavení se tak opravdu stává hračkou. Displej samozřejmě nemusí být zapnutý po celou dobu jízdy a je pouze na vás, zda si jej necháte zapnutý nebo se automaticky vypne po nastaveném čase. Zobrazení obrazu z kamer na displeji je také volitelné - pouze z přední kamery, pouze ze zadní nebo kombinovaný (záznam vždy probíhá z obou kamer nezávisle na zobrazení na displeji). Ovládání doplňuje pětice tlačítek na spodní straně zrcátka.

 


 

microsd.jpg

Až 64 GB microSD karta

Kamera do auta CEL-TEC M6s DUAL Touch podporuje až 64GB microSD karty, což je dostatek prostoru až pro 8 hodin záznamu s oběma zapojenými kamerami. Díky záznamu do smyčky se navíc nemusíte bát ani zaplnění karty. Jakmile k zaplnění dojde, kamera začne automaticky přemazávat nejstarší záznamy těmi aktuálními. 

 


 

g-senzor.jpg

Nárazový G-Senzor

Již tradiční a nepostradatelnou výbavou autokamer je nárazový g-senzor, který reaguje na prudký pohyb kamery (např. náraz do automobilu). Pokud senzor takový pohyb zaznamená, uzamkne právě probíhající záznam proti přepsání, situace tak zůstane uchována na microSD kartě a vy můžete pokračovat v jízdě. Probíhající záznam lze také uzamknout jednoduše stiskem tlačítka na displeji. K G-Senzoru lze ještě aktivovat parkovací režim, který při zaznamenání otřesu kamery ve vypnutém stavu spustí záznam, který se opět uloží zamčený proti přepisu.

 


 

Obsah balení:

 • Přední kamera
 • Zadní kamera
 • Autoadaptér
 • Kabeláž pro zadní kameru
 • Gumičky pro uchycení přední kamery na zrcátko
 • Šrouby pro montáž zadní kamery
 • Hadřík z mikrovlákna
 • Uživatelský manuál v češtině

Displej: farebný 5" dotykový IPS LCD

Pamäť: microSD až 64 GB (class 10)

Šošovka: 5 Mpix, 140° uhol záberu

Rozlíšenie: Predné: 1080p / zadné: 720p

Video: H.264 - 1080p 30fps / 720p 25fps / MOV

Batéria: Zabudovaná lítium-polymérová 500mAh

Napájacie napätie: DC 5 - 5.5V

G-Senzor: trojosý

Rozlíšenie foto: až 14 Mpix

Prevádzková teplota: -20°C až 70°C

Skladovacia teplota: -40°C do 80°C

Zadná kamera: Parametre

Napätie / prúd: 5V / 0,2A

Video formát: PAL 25fps

Ohnisková vzdialenosť: 3.2 mm

Svetelnosť objektívu: F2.2

Uhol záberu: Uhlopriečny: 124°, horizontálny: 107°, vertikálny: 57°

Rozmery: 25 (H) x 22 (Š) x 23 (V) mm

Rozlíšenie zadné: 1M 1290 x 960 AHD

Vodotesné krytie: IP67

Napíšte nám

kod

Podobné produkty

CEL-TEC K3 Triumph Wi-Fi
81,47 €
97,76 €
CEL-TEC E20 Dual GPS
nie je skladom
118,81 €
142,57 €
CEL-TEC E12
skladom
81,47 €
97,76 €

Prečo nakúpiť na OXE.sk?

Sme obchodná spoločnosť so skúsenosťami, históriou a zameraním na e-commerce. Ponúkame Vám kvalitu a dostupné ceny. Rýchlosť - spoľahlivosť - záruka - servis.

 • Rýchle dodanie

  Existuje vždy viac možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia a najrýchlejšia. Pracujeme vždy rýchlo, k Vašej spokojnosti.

 • Široká ponuka

  V našom špecializovanom e-shope sa v súčasnosti nachádza viac ako 2 000 tovarových položiek a to číslo nie je konečné. Vyberáme pre Vás len kvalitný sortiment, spoľahlivosť a kvalitu.

 • Pravidelné akcie

  Nakupovanie je zábava. Pridajte sa k našim spokojným užívateľom, pre ktorých sa tiež nakupovanie stalo zábavou a sledujte pravidelné akcie, súťaže, zľavy a bonusy. určite sa to oplatí.